Jump to content


Photo

Predlozi, pitanja...


  • Please log in to reply
190 replies to this topic

#61 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 17 August 2016 - 15:23

i ti brate zumbule oladi malo. prvi si postovao za moku a izjava je debilna i nacionalisticka i kao takva ce samo privuci kontroverzne postove, onaj bar novosel se nalupao sportski. manje politickih sranja i ja bih zamolio. da me to ispunjava isao bih na politiku ili komentarisao na blicu i ostalim govnima.
Ja nisam procitao kompletnu izjavu sa Blica, vec sa Eurohoopsa jedan deo. Pre svega mi je bilo smesno sto je neki forumas prokomentarisao pre par dana da je to moguce da se desi. Ja nisam privukao nikakve postove, posto prema takvim tipovima osecam jedno duboko gadjenje i mislim da je zasluzio da ga ismeje cela drzava, iako se to nece desiti. Ako ti se sta ne svidja, imas PM ili report dugme, mozes i da me ignorises. Ja da 'ladim ne mogu dok takvi tipovi daju izjave.
  • 0

#62 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 17 August 2016 - 15:30

too bad. oni to bas i zele, paznju. zato i lupetaju javno.


  • 1

#63 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 17 August 2016 - 15:35

Barakuda smekerski.
  • 4

#64 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 17 August 2016 - 15:42

too bad. oni to bas i zele, paznju. zato i lupetaju javno.

Ma neka mu takva paznja. :) Obice mu se o glavu.
  • 1

#65 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 17 August 2016 - 15:47

i ti brate zumbule oladi malo. prvi si postovao za moku a izjava je debilna i nacionalisticka i kao takva ce samo privuci kontroverzne postove, onaj bar novosel se nalupao sportski. manje politickih sranja i ja bih zamolio. da me to ispunjava isao bih na politiku ili komentarisao na blicu i ostalim govnima.

 

Nema vise diskutovanja o politici na ovom podforumu. Svako unosenje diskusije o politici, raspadu Jugoslavije, teorijama zavere o raspadu, o tome ko se kome prodaje i za koje pare, kacenje politickih videa i slicno, bice strogo kaznjivi. To bar ja obecavam.

 

Ko hoce da diskutuje o raspadu Jugoslavije i politici uopste, ima PDF Politika na ovom forumu, ima takodje mali milion foruma koji se bave time. Ovo je podforum namenjen sportskim desavanjima.


  • 1

#66 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 17 August 2016 - 20:21

 teorijama zavere kojima Amerikanci pokusavaju da vladaju svetom 

za ovako nesto obicno sledi ban za podmetanje


  • 0

#67 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 18 August 2016 - 08:58

Bogi 10 dana, kacenje neprimerenog sadrzaja(fotomontaza Raduljice i jednog kadra iz Severininog kucnog uratka)


Edited by Kravica, 18 August 2016 - 09:01.

  • 4

#68 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 18 August 2016 - 09:07

O jebo ga ja, nisam ni video to :ajme:

 

Ko ce sad da nas lozi na KKCZ topiku sa insajderskim vestima...je l' moze ban samo za OI topik? :D


  • 0

#69 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 18 August 2016 - 21:39

Manhhatan=kosta=conquistador?
  • 0

#70 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 18 August 2016 - 23:29

Beonegro - 15 dana

 

Nazivanje drugih naroda "zvalavima" i "Ciganima" nije preporucljivo na ovom forumu

 

 

 

A žvalave Španjolke traže tehničku. Cigan bio, cigan ostao - sto posto!


  • 7

#71 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 18 August 2016 - 23:30

Beonegro - 15 dana

 

Nazivanje drugih naroda "zvalavima" i "Ciganima" nije preporucljivo na ovom forumu

 

 

 

jokerclap5r.gif


Edited by Asterion, 18 August 2016 - 23:37.

  • 0

#72 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 19 August 2016 - 01:58

Skyglider je baš dobar moderator. Lol.
  • 0

#73 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 19 August 2016 - 02:24

Momci, Skajglajder nije jedini odgovoran za banove. On ih samo objavljuje, pa ispada babaroga. :D Bea mnogo postujem kao forumasa i verujem da se sprdao, ali da bih nesto mogao da prokomentarisem o banu, morao bih da budem apsolutno u svesnom stanju, sto sada, jelte, nisam. :lol+:
  • 0

#74 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 19 August 2016 - 06:33

Skyglider je baš dobar moderator. Lol.


pao čovek sa marsa bukvalno

Momci, Skajglajder nije jedini odgovoran za banove. On ih samo objavljuje, pa ispada babaroga. :D Bea mnogo postujem kao forumasa i verujem da se sprdao, ali da bih nesto mogao da prokomentarisem o banu, morao bih da budem apsolutno u svesnom stanju, sto sada, jelte, nisam. :lol+:


još gore

namestili ga, a on pristaje da glumi budalu

podseća na one sudije iz egzotičnih zemalja koje dobiju priliku da sude Olimpijske igre

Edited by medobrundo, 19 August 2016 - 06:47.

  • 0

#75 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 19 August 2016 - 07:07

Srecom, Skyglidera ne zanima kosarka - inace bi ostao samo siroma` Zumbul da pise :lol+:


  • 2