Jump to content


Photo
- - - - -

UEFA Champions League 2016/17


  • This topic is locked This topic is locked
1464 replies to this topic

#901 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 17 March 2017 - 15:54

Stvarno dosta slabije pratim fudbal nego ranije, ali čini mi se da ovde opasno potcenjujete Gvardiolu. On ima svoju fudbalsku filozofiju, ne odustaje od nje i imao je uspeha. Poštovanje! Meni se čini da on ove sezone uopšte nema tako dobru ekipu kako se mnogima čini, a prva mu je sezona u klubu. U Sitiju su sigurno znali da je ovo trka na duže staze. 


  • 1

#902 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 17 March 2017 - 16:03

Uh zanimljivi parovi. Drago mi je što će se odmah u četvrtfinalu sastati Real i Bayern  :D  A bolji nek pobedi.


  • 0

#903 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 17 March 2017 - 17:00

Da Bajern prodje Rel(da se smanji hajp oko Zidana) i naravno za Dortmund.Navijao bih i za Juve, ali plasim se da posle nece biti ko da zaustavi pobednika duela Real-Bajern, tako da cu tu kao da budem ravnodusan.Ocekujem iste polufinaliste koje je naveo Xpert.Za Barsu bih jedino mogao da navijam kada bi igrali protiv Bajerna ili Reala.Pritom Juve mi uopste nije omrazen klub, od ovih osam ekipa su mi odmah iza Dortmunda i voleo bih kada bi poboljsali svoj bilans u finalima.


  • 1

#904 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 March 2017 - 17:08

Stvarno dosta slabije pratim fudbal nego ranije, ali čini mi se da ovde opasno potcenjujete Gvardiolu. On ima svoju fudbalsku filozofiju, ne odustaje od nje i imao je uspeha. Poštovanje! Meni se čini da on ove sezone uopšte nema tako dobru ekipu kako se mnogima čini, a prva mu je sezona u klubu. U Sitiju su sigurno znali da je ovo trka na duže staze. 

Slažem se da nema toliko dobru ekipu koliko se zauzima taj stav da su igrački mnogo moćni.
Ali za to je i sam dobrim delom kriv. Mislim da je oborio rekord prošlog leta, niko nikada nije valjda potrošio jedno leto kao City tada, ili je to barem za Englesku tačno (meni npr deluje da je Real sa CR-om, Kakom i Xabijem više potrošio)
Pritom je i prošlo leto mnogo trošio (Sterling, KDB, Otamendi itd itd)

Potcenio je pre svega PL, to je i sam priznao, pa se to odrazilo sad i na LŠ, delovali su poprilično nesigurno i u prvom i drugom meču. 
 


  • 0

#905 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 17 March 2017 - 17:17

Za Englesku jesu, Real je potrosio ako se dobro secam to leto 250 miliona evra.Uskoro ce neko od Engleza da ih pretekne.

 

Siti najskuplji letnji prelazni rok imao pretprosle godine, ako saberes letnji i zimski prelazni rok vise su potrosili u ovoj nego u prosloj sezoni.


  • 0

#906 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 17 March 2017 - 21:36

Citam da ce Josep potrositi jos parsto milijona ojra. Da se napravi malo ozbiljnija ekipa od ovoga. Barem da se prodje Monaco. A onda kroz par godina da napadne i klubove s parama. Josep underdog. Btw, ne bi se slozio da je Monaco imao srece, bas suprotno, da Subasic nije primio sve sto se primiti da, sve bi bilo rijeseno u 1. utakmici.

Edited by Bugl Khan, 17 March 2017 - 21:37.

  • 0

#907 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 17 March 2017 - 22:25

Takvi zrebovi su rezervisani za Real. Za Barsu u 1/4 se tradicionalno sprema drugi madridski klub.

 

Nece, dobice ih madridski pozeri za koje mogu da se pripisu bas svi ti pridevi koje si naveo.Mislim na kraljevske pozere, ne na Colove fajtere. :D
 
 
Barseloni je mozda pre nekoliko godina bio naklonjen zreb, sada mnogo vise Real dobija smesne protivnike.Kako bih voleo da se ukrste sa Bajernom vec sada u cetvrtfinalu.

 

Ocigledno si prespavao poslednjih desetak godina LS. Ako je neko konstatno imao tezak zreb - to je Barsa. 
Al nema veze, ajd da iskoristimo priliku da pljucnemo po Barsi, iako Real redovno dobija najlakse moguce protivnike.  -_-

 
Uopste nije bila prica o tome ko dobija lake, a ko zajebane protivnike. Post se odnosio na to da neko ko prodje na lopovski nacin po pravdi treba da dobije najgoreg moguceg protivnika, ali uvek bude po nepravdi neki autsajder.


  • 0

#908 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 17 March 2017 - 23:48

Atl Madrid će osvojiti ovogodišnju LŠ, mark my words.

 

(a ja navijam za Real, čisto da se zna)


  • 0

#909 Keylor

Keylor
  • Members
  • 201 posts

Posted 11 April 2017 - 19:20

Eksplozija u Dortmundu. Mec je odlozen, a Bartra je u bolnici.
  • 0

#910 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 11 April 2017 - 19:20

Eksplozija u Dortmundu, blizu busa Borusije. Bartra lakse povredjen. Pocetak utakmice pod upitnikom...


  • 0

#911 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 11 April 2017 - 19:24

Ode svet u kurac :ajme:


  • 0

#912 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 11 April 2017 - 19:32

Utakmica odlozena za sutra u 18:45.


  • 0

#913 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 11 April 2017 - 19:41

U pičku materinu gamad!

U sport, koji prvi spaja ljude i ruši tabue. <_<


  • 0

#914 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 11 April 2017 - 20:01

Znači umjesto utakmice kulturno obogaćivanje Dortmunda.


  • 0

#915 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 11 April 2017 - 20:08

Sa jedne strane vidimo Bufona koji brani nemoguce,a samo minut kasnije Ter Stegen refleksi ko od mrtvog konja


  • 0