Jump to content


Photo
- - - - -

UEFA Champions League 2016/17


  • This topic is locked This topic is locked
1464 replies to this topic

#31 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 13 July 2016 - 19:41

Kakav start Olimpije :ajme:


  • 1

#32 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 July 2016 - 19:55

a na Areni 2 Ludo vs Mlado 2:0 :)


  • 0

#33 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 13 July 2016 - 20:02

Part-time policeman Lee Casciaro (Gibraltar) has now scored v the Scottish national team and v Scottish champions
Terzicu reaguj 


Ja mislim da ne postoji idealniji klub za njega od Rendžersa. :D
  • 3

#34 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 13 July 2016 - 21:31

Olimpija kako je krenula, super je prošla.
  • 0

#35 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 13 July 2016 - 22:45

Ma hajde. Treba da nas bude sramota. Krenuli smo u utakmicu popišani i uplašeni ko da je Barc... Portugal nasuprot nas.. Sutra ima da slušam i čitam žalopojke, kako je šteta, kako smo mladi, kako smo pokazali da se može... Jebemti Olimpiju, i Mandarića, i Vanollija i Matića i Slovačku. A već nam je Celtic pokazao prošle srede, gde nam je mesto. Šiš.


  • 0

#36 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 13 July 2016 - 23:25

Bio sam na utakmici. Olimpija verovatno ni sama nezna kako je dala 3 gola. Dva pasa nisu uspeli da spoje čitavu utakmicu.

 

Ovaj raspad je rezultat davanja otkaza Pušniku prošle sezone. Poslje toga sve ide samo na dole. Vanoli naravno nemože iz svog italijanskog mindseta pa izmišlja neke 3-5-2 taktike, u kojima ovi igrači izgledaju kao telad. Posebno po bokovima gde su kirm i Klinar bili izgubljeni u vremenu i prostoru.

 

Fali naravno i kvaliteta u samoj ekipi. Zajc  kao zna fudbala, ali nezna kad i kako da to izkoristi. Ostalo dosta tanko.

Kelhar ok u odbrani. Velikonja strašno borben u napadu. Wobay i Kirm ispod svakog nivoa. Mladi Jakob Novak isto podbacio posle odlične predstave protiv Celtica.

 

Što se tiče samog prolaza, mislimd a tu velike dileme nema. Trenčin je kvalitetnija ekipa i trebali bi to rutinski da zatvore kod kuče.


  • 1

#37 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 14 July 2016 - 06:44

Bio sam i ja na utakmici. Slažem se za Pušnika.

 

Na žalost, ili na sreću - to tek treba da se vidi - nisu doveli neka vidna pojačanja. Ističe se jedino Velikonja ( :heart: ), koji sam ipak ne može sve. Ajde da se nadamo, da će Mandarić ostati na duže vreme pa tako i gradi klub - polako i sigurno; da to postane stabilan klub, koji će se za tri, četiri godine redovno natecati za LŠ. Ako je to slučaj, onda im praštam jučerašnju blamažu u prvih pola sata igre.


  • 0

#38 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 14 July 2016 - 07:31

Ja sam gledao 2.poluvreme preko streama. Trencin je mnogo jaka ekipa. Bas mnogo, iznenadili su me. Njih je jedva izbacila Steaua nekako prosle godine, ali ove godine mi se cine jos jaci i oni su teska mina za povlascene u 3.kolu. Olimpija - nije imala srece u zrebu - ali moram da kazem da sam vise ocekivao. nekako neuigrani a moram da primetim i nedostatak kvaliteta. Ocekivao sam vise. Mislim da je dvomec resen, ali naravno - sretno Olimpiji.


  • 0

#39 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 14 July 2016 - 11:14

Bio sam i ja na utakmici. Slažem se za Pušnika.

 

Na žalost, ili na sreću - to tek treba da se vidi - nisu doveli neka vidna pojačanja. Ističe se jedino Velikonja ( :heart: ), koji sam ipak ne može sve. Ajde da se nadamo, da će Mandarić ostati na duže vreme pa tako i gradi klub - polako i sigurno; da to postane stabilan klub, koji će se za tri, četiri godine redovno natecati za LŠ. Ako je to slučaj, onda im praštam jučerašnju blamažu u prvih pola sata igre.

 

Velikonja najbolji juče svakako. Borio se kao lav od prve do poslednje minute. 

 

Ja još uvek nisam siguran oko Mandarića. Nisam baš najbolje upoznat sa njegovim opusom rada u prošlim klubovima, ali prvi put sam počeo da sumnjam u njega kad je postavio Stojića za sportskog direktora. Pa posle kad su dali otkaz Pušniku. A trenutno zato što nisu ozbiljno pojačali ekipu za ligu šampiona sa onih 10mil od transfera hentya i Šporara, nego su jih strpali u štek, a doveli lopatu kao što je Kirm.

A ako se dobro sječam, posle isteka pozajmnice Hentyu, su čak nešto odbijali da ga odkupe za 150k od Milana, pa se onda predomislili u zadnji momenat. Samo sad nemogu da se sjetim dali je to več bila Mandarićeva ekipa, ili je još uvek u klubu bio Rastoder.

 

Šta hoču da kažem je, da je Mandarić imao i malo sreče pošto je nasledio kvalitetnu ekipu koja je uz pomoč slabog Maribora imala odličan prvi deo sezone. Svi potezi koji su došli kasnije mi ne ulivaju mnogo optimizma. Ako izuzmemo dobre transfere Hentya i Šporara, ali šta to vredi ako nisu doveli adekvatne zamene sa tim parama. A i taj transfer hentya u Rusiju za 5+ mil je svakako sumljiv. Pitanje kakve su se tu kombinacije izdešavale.

 

Ja sam gledao 2.poluvreme preko streama. Trencin je mnogo jaka ekipa. Bas mnogo, iznenadili su me. Njih je jedva izbacila Steaua nekako prosle godine, ali ove godine mi se cine jos jaci i oni su teska mina za povlascene u 3.kolu. Olimpija - nije imala srece u zrebu - ali moram da kazem da sam vise ocekivao. nekako neuigrani a moram da primetim i nedostatak kvaliteta. Ocekivao sam vise. Mislim da je dvomec resen, ali naravno - sretno Olimpiji.

 

Sad dali je mnogo jaka ili nije ,mislim da če pokazati sledeči krug takmičenja. Svakako jesu dosta bolji nego što bi prosečan fudbalski ljubitelj (kao ja), očekivao od takve ekipe. Ali Olimpija nije pravi test da se donosi konačna ocena o Trenčinu, po mom mišljenju. Jednostavno su preslabi za ovaj nivo takmičenja.

 

Imaju dosta stranaca. Ova tri mala Nigerijca vode kolo, a ostali jih fino prate. Svakako če biti zanimljivo videit dokle mogu dogurati.


  • 0

#40 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 14 July 2016 - 11:30

Velikonja najbolji juče svakako. Borio se kao lav od prve do poslednje minute. 

 

Ja još uvek nisam siguran oko Mandarića. Nisam baš najbolje upoznat sa njegovim opusom rada u prošlim klubovima, ali prvi put sam počeo da sumnjam u njega kad je postavio Stojića za sportskog direktora. Pa posle kad su dali otkaz Pušniku. A trenutno zato što nisu ozbiljno pojačali ekipu za ligu šampiona sa onih 10mil od transfera hentya i Šporara, nego su jih strpali u štek, a doveli lopatu kao što je Kirm.

A ako se dobro sječam, posle isteka pozajmnice Hentyu, su čak nešto odbijali da ga odkupe za 150k od Milana, pa se onda predomislili u zadnji momenat. Samo sad nemogu da se sjetim dali je to več bila Mandarićeva ekipa, ili je još uvek u klubu bio Rastoder.

 

Šta hoču da kažem je, da je Mandarić imao i malo sreče pošto je nasledio kvalitetnu ekipu koja je uz pomoč slabog Maribora imala odličan prvi deo sezone. Svi potezi koji su došli kasnije mi ne ulivaju mnogo optimizma. Ako izuzmemo dobre transfere Hentya i Šporara, ali šta to vredi ako nisu doveli adekvatne zamene sa tim parama. A i taj transfer hentya u Rusiju za 5+ mil je svakako sumljiv. Pitanje kakve su se tu kombinacije izdešavale.

 

Sve pet, i ja isto razmišljam. Nikako da se otarasim lošeg osećaja oko svega. Zasad me maltene nijednim potezom Mandarić & ekipa nisu uverili, da im je plan napraviti stabilan klub, koji bi svake sezone bio 'tu negde' u dodiru sa vrhunskim europskim fudbalom. Pri tome mislim, da bi se svake godine bar mogli nadati ulasku u LŠ ili makar onda grupnoj fazi LE. Bojim se, da će sa prvim većim debaklom dići ruke i poslati klub u materinu, ostavljajući ga u rasulu.


  • 0

#41 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 July 2016 - 11:53

 ....

 

Ja još uvek nisam siguran oko Mandarića. Nisam baš najbolje upoznat sa njegovim opusom rada u prošlim klubovima...

 

....

 

sa Portsmouthom je imao dosta uspeha s obzirom da je jedan mali klub doveo iz neke 3. (ako ne i 4.) lige u Premier. igrali su i Evropu.

 

edit: godinama su se dobro držali, dok nisu počeli da ga ganjaju zbog nekih finansijskih malverzacija (?) a onda se raspalo.


Edited by barracuda, 14 July 2016 - 11:55.

  • 0

#42 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 July 2016 - 12:34

sa Portsmouthom je imao dosta uspeha s obzirom da je jedan mali klub doveo iz neke 3. (ako ne i 4.) lige u Premier. igrali su i Evropu.

 

edit: godinama su se dobro držali, dok nisu počeli da ga ganjaju zbog nekih finansijskih malverzacija (?) a onda se raspalo.

Mada ja mislim da ih je pre toga prodao, pa su tek onda propali.


  • 0

#43 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 14 July 2016 - 21:59

Mandaric je vodio nekoliko klubova u Engleskoj i svi su propali i otisli u 3. ligu ... sacuvaj Boze da on vodi bilo koji klub za kog navijam ...

Inace, u Mladosti (PG) dva Borisa Kopitovića.  :D


  • 0

#44 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 15 July 2016 - 11:38

Rosenborg (NOR)/IFK Norrköping (SWE) v The New Saints (WAL)/APOEL (CYP)

Vardar (MKD)/Dinamo Zagreb (CRO) v Dinamo Tbilisi (GEO)/Alashkert (ARM)

Olympiacos (GRE) v Hapoel Beer-Sheva (ISR)/Sheriff (MDA)

Žalgiris Vilnius (LTU)/Astana (KAZ) v Lincoln (GIB)/Celtic (SCO)

Olimpija Ljubljana (SVN)/Trenčín (SVK) v Zrinjski (BIH)/Legia Warszawa (POL)

Viktoria Plzeň (CZE) v Qarabağ (AZE)/F91 Dudelange (LUX)

Astra Giurgiu (ROU) v Crusaders (NIR)/FC København (DEN)

BATE Borisov (BLR)/SJK Seinäjoki (FIN) v Dundalk (IRL)/FH Hafnarfjördur (ISL)

Ludogorets Razgrad (BUL)/Mladost Podgorica (MNE) v Valletta (MLT)/Crvena zvezda (SRB)

Partizani (ALB)/Ferencváros (HUN) v FC Salzburg (AUT)/Liepāja (LVA)

Ajax (NED) v PAOK (GRE)
Sparta Praha (CZE) v Steaua București (ROU)
Shakhtar Donetsk (UKR) v Young Boys (SUI)
Rostov (RUS) v Anderlecht (BEL)
Fenerbahçe (TUR) v Monaco (FRA)

Edited by DelPiero, 15 July 2016 - 11:39.

  • 3

#45 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 19 July 2016 - 12:38

da li maltežani imaju sanse za prolaz? ja verujem da imaju.

 

bitno je samo iskoristiti prvu šansu i nadati se da sudija opet neće napraviti neku svinjariju. posle je sve moguće.

 

ne srljati, čekati svoju priliku, iskoristiti je. nema neke velike filozofije.

 

nisu oni ništa lošiji od svog protivnika večeras. nadam se da veruju u to.

 

ali koliko god Valeta bila ok, i ako prođu dalje, ipak će moje simpatije biti na strani Ludogoreca koje simpatišem već neko vreme i za koje navijam u ovim kvalifikacijama.


  • 3