Jump to content


Photo
- - - - -

Finale


  • Please log in to reply
197 replies to this topic

#1 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 08 July 2016 - 11:25

Nedelja, 10. jul:

21:00 Francuska - Portugal (Sen Deni)

0127044001465508080_filepicker.jpg

1ec5ff8d5583414095fcdc472cda2257.jpeg


  • 4

#2 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 08 July 2016 - 11:35

Navijam za Portugal red je da jedan od najboljih igraca osvoji trofej sa reprezentacijom i na taj nacin zaokruzi fantasticnu sezonu


  • 1

#3 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 08 July 2016 - 11:52

2:0 za Francusku. Paja oba komada, plus biva izabran za MVP-ja šampionata. 

 

:D


  • 0

#4 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 08 July 2016 - 11:57

Ronaldo da pripazi kako će se hraniti do početka utakmice :D
  • 2

#5 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 08 July 2016 - 12:05

I ja se pridružujem Rokijevom bandwagonu, ali ipak cenim da domaćini uzimaju.

 

Inače, imam osećaj da se Grizmanu pridaje manje pažnje nego što zaslužuje. Finale sa Atletikom, sada sa Francuzima, celokupni uticaj u oba tima...mislim da trenutno opušteno može da se stavi u isti koš sa CR7, Mesijem i Nejmarom. Vrh svetskog fudbala trenutno, iako je Grizman možda malo ispod radara, barem u odnosu na pomenutu trojku.


  • 1

#6 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 08 July 2016 - 12:09

Grizman je imao vrhunsku sezonu,dečko me je oduševio.Za koga navijati u finalu?  :ajme:  I jedni i drugi su imali dozu sreće u nekim mečevima,red bi bio da odigraju jednu dinamičnu,interesantnu utakmicu,ali pre očekujem neki hrkljuš i rovovsku borbu jer je veliki ulog.


  • 0

#7 TNT

TNT
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 08 July 2016 - 12:17

Dobra prilika da im se Portugalci revanširaju za polufinale 2000.

 

548891.jpg


  • 0

#8 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 08 July 2016 - 12:20

^
Ta ekipa Portugalaca, i ona 2004. su mi neuporedivo simpaticniji i gotivniji od danasnje.

 

Sto se tice samog finala, jebem li ga...od ovih jacih ekipa jedino sam za Italijane i Engleze navijao, Francuzi su mi samo 'simpa'. Kada vec dve ekipe za koje sam navijao nisu dogurale, a ni neki od autsajdera (iako bi Portugal vrlo lako mogao da se svrsta u iste), recimo da bih voleo da vidim dobar fudbal i neizvesnu tekmu pre svega, a onda i Francuze na tronu.


  • 2

#9 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 08 July 2016 - 13:41

Antoan Grizman ide do trofeja koji je zasluzio.


  • 1

#10 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 08 July 2016 - 15:08

Za Portugal do naslova. Nije da nešto simpatiziram Portugalce, ali ne bi htio da ovi prevaranti uzmu naslov.


  • 2

#11 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 09 July 2016 - 00:30

^
Ta ekipa Portugalaca, i ona 2004. su mi neuporedivo simpaticniji i gotivniji od danasnje.

 

 

Pa kad su ovi sadasnji Ronaldo + desetorica ostalih ... nekako se tako percipiraju u javnosti.

A tada ... Nuno Gomes, Joao Pinto, Vitor Baia, Rui Costa, Fernando Couto, Abel Xavier ... pored nenadmasnih Holandjana iz tih vremena Kluivert, Bergkamp, Overmars, Davids, Cocu, Sedorf, van der Sar, Zenden.

I isto tako su mi kasnije generacije: Van Nistelroy, Makaay, Robben ... manje simpaticne.


  • 0

#12 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 09 July 2016 - 12:20

Voleo bih da Portugal osvoji bas zbog toga sto su se kroz iglene usi dovukli do finala
  • 0

#13 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 09 July 2016 - 15:09

već sam rekao, ne bi me čudilo da uhvatim sebe kako navijam za Portugal iako sam priželjkivao, navijao i gotovo video Hrvatsku u finalu. razočaravajuće i sjebo sam se, navijao sam da ih ugaze Poljaci ili nekako Vels a ovi prođoše pa prođoše... <_< :D

juče sedim sa ćaletom i kaže matori "ma daj bre, ovi Portugalci isto kao Talijani ceo život, navijam za Francuze!". i meni su neopisivo išli na nerve, pritom definitivno imam neki animozitet prema Ronaldu i Pepeu. međutim, imam životnu naviku da uvek navijam za underdogse što ovi i jesu, s obzirom da su Francuzi domaćini i (čak i bez toga) favoriti u finalu.

ne mogu da ne spomenem Renata Sanšesa, za mene najsvetliju tačku portugalske reprezentacije na ovom EP. neko ga je iskritikovao posle prve ili druge utakmice u grupi, ne mogu sad da se setim, ali dečko se bukvalno ne gasi do poslednje sekunde - ono trčanje, zalaganje, borbenost, kidanje za svaku loptu, visok moral i motivisanost, kao i gol protiv Poljaka su fantastična prezentacija za jednog tinejdžera. ako se i desi da navijam za Portugalce, glavni "razlog" će biti on, i to za koplje ispred svih. može biti da sam izgubio objektivnost jer mi se baš dopao, pa neke stvari nisam video kako treba. zato su drugi tu da me isprave ako grešim, ali dečko me je oduševio.

neću prognozirati ništa jer ispadoh relativno loš prognozer, osim kad naša braća Islandssoni poslaše kući Engleze. i ubo sam da Nemci neće dobiti Poljake. ^_^


Edited by barracuda, 09 July 2016 - 15:11.

  • 0

#14 dijego

dijego
  • Members
  • 590 posts

Posted 09 July 2016 - 23:43

Dva dana pauze je bezveze pravilo... aj ono kad cekas cetvrtfinala pa i moze da prodje, ovako je ispraznjen neki osecaj pred finale, a ne ocekivanje za slag na tortu. Ili neka vrate utakmicu za trece mesto pa da bar cekamo dve utakmice poslednjeg dana, ili da se polufinala igraju u jednom danu, pa onda jedan dan pauze.


  • 0

#15 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 10 July 2016 - 00:02

Ne deluje li ti malo preterano da se SF i F odigra u 3 dana? Pa nije ovo tenis.

p.s. Inace, mislim da postoji pravilo da mora da prodje minimum 48 sati izmedju dve utakmice.
  • 1