Jump to content


Photo
- - - - -

Četvrtfinale


  • Please log in to reply
482 replies to this topic

#16 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 28 June 2016 - 10:36

ali kako se nesretnom Portugalu otvorilo :ajme:

 

koji oni krš od fudbala igraju, Zvezda bi ih izbacila kada bi Kristijano imao lošiji dan

A Hrvatsku bi nakantala sa pola gasa verovatno  :D


  • 0

#17 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 28 June 2016 - 13:36

Portugal ima sansu da se upise zlatnim slovima u istoiju fudbala kao jedini tim koji je osvojio veliko takmicenje, a nikoga nije pobedio na njemu ...  :lol+:


  • 0

#18 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 28 June 2016 - 14:37

A Hrvatsku bi nakantala sa pola gasa verovatno  :D

 

Hrvati su džambodžet za Portugal, ali jbg


  • 0

#19 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 29 June 2016 - 01:17

E jbg sad  :D

 

Slažem se ja da su Hrvati mnogo više fudbala pokazali u grupnoj fazi od Portugalaca ali očigledno da nisu baš toliko bolji od njih kad su ovi nekako uspeli da ih zaustave? 

 

Portugal igra krš fudbal na ovom prvenstvu ali to ne menja činjenicu da su oni generalno velika ekipa, i stvarno treba da bude malo više respekta (iako igra ološ Pepe za njih) prema takvoj ekipi. Fudbal je verovatno jedini sport gde baš ne treba da se sve gleda crno-belo (i to nema veze sa Partizanom  :D ). 


  • 0

#20 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 29 June 2016 - 09:11

Mnogo kritika na račun Portugala, ali po meni ni Poljska nije ništa pokazala nakon vođstva sa Švajcarcima, skroz su se zatvorili i da nije bilo Fabijanskog na golu, primili bi još koji pogodak.

Očekujem tvrdu utakmicu sa malo golova ili bez golova, obe ekipe čekaju grešku protivnika, možda ništa zanimljivija utakmica od Hrvatska - Portugal, ukoliko neko postigne brz pogodak, demantovaće me skroz, navijam za Poljake.

 

Što se tiče meča Vels - Belgija, slažem se da je Belgija veliki favorit, ali Vels je pokazao da nije slučajno tu gde je. Mada ako Belgijanci odigraju kao sa Mađarima, mislim da se neće mnogo pitati.

 

Italija - Nemačka, što rekoste gore finale pre polufinala :lol+: Ne znam šta bih rekao za ova dva velikana, po meni najbolji fudbal na prvenstvu, još su bili prvi u svojim grupama i ukrštaju koplja već u 1/4 finalu, ali takav je žreb šta da se radi, Italijani disciplinovani nazad, odlični u kontri, trče dosta, sve pokrivaju, primili samo jedan pogodak i to protiv Irske, kada su igrali sa drugom postavom. O Nemcima ne vredi puno pričati, munjevito igraju, ne zaustavljaju se bez obzira na rezultat, disciplinovano i organizovano čitavih 90 ili 120 minuta. Koliko sam ispratio nisu nijedan gol primili na prvenstvu! Sve u svemu praznik za oči, mislim da će Azuri da čekaju kontru, ako iskoriste priliku mogu lagano da prođu dalje. 

 

Francuska - Island, posrećilo se domaćinima ili ipak nije? Koliko god gotivimo Islanđane mislim da je i 1/4 finale prevelik zalogaj za njih. Protiv moćnog sastava Francuske koji ne uliva baš toliko poverenje igrom, ali se ističe igrom pojedinaca, po meni neće moći mnogo toga da pokažu, ostaje im da trče i ostave srce na terenu, pa da vidimo može li im to doneti neki veći rezultat iako je i ovo za njih neverovatan uspeh. Ne znam koliko će moći protiv domaćinskog suđenja, Pajea, Pogbe, Grizmana... Kako god svim srcem sam uz njih.


Edited by Oi!, 29 June 2016 - 09:13.

  • 1

#21 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 June 2016 - 13:15

Island je pokazao kako se igra protiv velikih. svaki put se setim EP 2004. kad je Grčka uzela Prvenstvo, da li je na pomolu ponovo vrhunsko iznenađenje? samo ako uporedimo, Islanđani su do sada pokazali neuporedivo više od Grka i njihovog antifudbala  na celom tom takmičenju.

ne zanosim se da će pobediti Francuze, kao što se nisam zanosio ni protiv Engleske, pa ipak se desilo. apsolutno navijam za njih i Poljake a od ovih velikih, Italija me je oduševila i biće moja 'rezerva'.

Francuse i (posebno) Nemce neću komentarisati jer igraju u principu na nivou koji je bio za očekivati.


  • 0

#22 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 June 2016 - 13:59

Pa za Francuze se ne bih slozio, sto se mene tice igraju kako se i ocekivalo, ali su mnogi ocekivali da ce oni biti najveci kandidati za titulu, a od svih ekipa u cetvrtfinalu mozda su dve manje pokazale, i to samo mozda. Nadam se da ce Island odigrati kao protiv Engleza, sa takvom igrom ne da imaju sanse nego je mec potpuno egal.


  • 1

#23 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 29 June 2016 - 14:19

Ja sam pak ubedjen da ce Francuzi pobediti bez problema sa 3+ postignuta gola.
  • 1

#24 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 29 June 2016 - 14:35

Pa za Francuze se ne bih slozio, sto se mene tice igraju kako se i ocekivalo, ali su mnogi ocekivali da ce oni biti najveci kandidati za titulu, a od svih ekipa u cetvrtfinalu mozda su dve manje pokazale, i to samo mozda. Nadam se da ce Island odigrati kao protiv Engleza, sa takvom igrom ne da imaju sanse nego je mec potpuno egal.

Ne bih rekao baš egal,ali itekako Island ima šanse,Francuzi uopšte ne blistaju,to se slažemo i ja sam tu malo razočaran.Ako budu indolentno i prepotentno ušli u meč,onda su velike šanse da ih Vikinzi polupaju :)


  • 0

#25 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 29 June 2016 - 14:41

Ono što je zanimljivo jeste da Island ove rezultate pravi bez svog najboljeg igrača svih vremena.


Edited by Wiggum, 29 June 2016 - 18:14.

  • 0

#26 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 June 2016 - 15:50

Ono što je zanimljivo jeste da Island ove rezulate pravi bez svog najboljeg igrača svih vremena.

 

meni e čini da Gudjonsen ne može više ni da potrči, sudeći po onih pet minuta koliko sam video.


  • 0

#27 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 29 June 2016 - 16:56

De Rossi izgleda propusta Nemce zbog povrede. Pritom Motta ima kartone, tako da ce verovatno Sturaro u prvih 11.
  • 0

#28 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 29 June 2016 - 17:13

Po uglednom casopisu L'Ekip, Mazic trenutno najbolje ocenjeni sudija. 


  • 0

#29 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 29 June 2016 - 18:07

Jel sudi Mazic 1/4?


  • 0

#30 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 29 June 2016 - 18:30

Ne, bice cetvrti sudija na utakmici Poljska - Portugal.
  • 0