Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

FK Partizan 2016/17

• Please log in to reply
5719 replies to this topic

#5716 mozzer

mozzer
  • Members
  • 5,114 posts

Posted Today, 10:57

U zvanicno objavljenoj informaciji odlazi 1.Jula.

• 1

#5717 Kendrick

Kendrick
  • Members
  • 6,507 posts

Posted Today, 11:04

Znao je to Majo, pa nas je sprecio da pobedimo u najmanje bitnom.

ja to računam kao pobedu. samo oduzmeš onih 60ak cm i to je to.

Za Đjurđu verujem da postoji ok šansa da odradi celo leto ovde, pa ukoliko bude uspeha [grupe] i da ostane. Ima on sasvim ok ugovor, i što se tiče dužine i primanja. Izjavio je da je dolazak u Partizan pun pogodak, verovao je treneru, kao i ovaj njemu, već se opekao preko...

Leo je druga priča, vanserijski igrač koji će biti jedna od vrelijih meta evropskih klubova. Momak ima ogroman broj kvaliteta, recimo da je već naviknut na Evropu i ozbiljan sistem kod Mareta, ne bi imao problema da se adaptira bilo gde... a pritom ima i ovu smešnu klauzulu.

Uveren sam da popularni Avica već uveliko radi na njegovom nasledniku - [iako je dokazao da ipak radi sjajan posao] moram da pomenem da se ne bi trebalo zaletati i nužno juriti nekog Leonardo 2. Imamo sjajnog trenera, pod kojim smo uvek igrali fizički odličan fudbal, trener koji ima sistem, ideju... pa neka se zajedno dogovore i vide šta je najbolje.

Mnogo bih voleo da se Neca vrati na neke partije od prošle godine, on je jedini igrač koji je od Tomićevog odlaska ostao u toj nekoj letargiji i zbunjenosti, a veliki je talenat.

Škuntelar - oberučke. Sada već i poprilično iskusan centarfor, slično kao i sa Đurđom, ima poverenje trenera i suprotno, lako uklopiv u Maretovu filozofiju... još je i skroman momak i velika grobarčina.

Evi? Pojma nemam, naravno da bih voleo da ostane ali partije koje je pružao ove sezone je nešto najdominantnije što sam video od takvog tipa igrača. Jako bih voleo da ostane i drži našu sredinu zaključanom.

Nama prioritet ipak treba da bude neki mobilan, iskusan štoper - nešto slično onom umesto koga je došao Bole Ostojić, Dossa Junior, mislim na tip igrača, kao i centralni vezni ukoliko Evi zapali jer ipak za neke evropske odiseje nisam siguran koliko Jevta [upoznao momka, dobar lik, nenametljiv] može da odradi u tandemu sa Kosovićem, a sve mi se čini da je Kosović siguran u 11 kod Mareta sledeće sezone.
  • 0

#5718 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,403 posts

Posted Today, 11:17

Nama prioritet ipak treba da bude neki mobilan, iskusan štoper - nešto slično onom umesto koga je došao Bole Ostojić, Dossa Junior, mislim na tip igrača, kao i centralni vezni ukoliko Evi zapali jer ipak za neke evropske odiseje nisam siguran koliko Jevta [upoznao momka, dobar lik, nenametljiv] može da odradi u tandemu sa Kosovićem, a sve mi se čini da je Kosović siguran u 11 kod Mareta sledeće sezone.

Radin je i za Kosovica i Jevtovica Everton licno.Nadam se da ce taj momak dobiti sansu kakvu zasluzuje.

Vuletu istice ugovor krajem juna...valjalo bi to produziti i dovesti jos jednog igraca tu ili prilepiti nekoga iz nase skole ako ima neko talentovan.

• 1

#5719 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 811 posts

Posted Today, 11:17

ja to računam kao pobedu. samo oduzmeš onih 60ak cm i to je to.

E jbg. stvarno terate mak na konac. Neko ne smatra da je Leo igrao nakon onog nedobijenog kartona na poslednjem derbiju, ti računaš prethodni derbi kao pobedu, sve Ješa do Ješe. Kako li vas ne mrzi više i kuda to vodi?  :D

Koliko kapiram, najveći deo sledeće Ljovisne će da se vrti oko Lea, Evija i Đurđe. Onako odoka, i sa njima trojicom će u klavifikacijama da bude čupavo, bez jednog od njih još više, a bez dvojice od te trojice mislim da nemamo šta da tražimo ni u kvalifikacijama ni u nekim eventualnim grupama. 

• 0

#5720 Kendrick

Kendrick
  • Members
  • 6,507 posts

Posted Today, 11:42

Radin je i za Kosovica i Jevtovica Everton licno.Nadam se da ce taj momak dobiti sansu kakvu zasluzuje.

Radin mi se svideo, ali stvarno ne znam sta bih mogao da ocekujem na 'visem nivou'. Osim nekih minuta u fudbalskom garbidz tajmu, koja partija na desnom beku i nekoliko u kupu na prirodnoj potizi on nije igrao ozbiljniji fudbal, sto naravno ne znaci da za isti nije sposoban ili nesto slicno. Meni je, recimo, idealan kao back - up na sredini, igrac koji ce uvek pocinjati kup utakmice, biti zamena desnom beku, ulaziti kada treba osujetiti protivnika u delu terena gde se najbolje snalazi..

Ali ako smo nesto naucili ove sezone, to je da neotpisujemo nijednog igraca, kao i da verujemo u Mareta, Avicu i naravno Partizan.

Edited by Kendrick, Today, 11:42.

• 0