Jump to content


Photo

FK Partizan 2016/17


  • Please log in to reply
6152 replies to this topic

#4561 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 20 March 2017 - 11:36

Nemoj Nastasica njega nikako ne varim a ni Sulejmani nije nimalo bolji. Ovo je dobro odradjena prodaja, a sta ce biti sa parama koje ulaze u klub - to ne mogu da znam. Videcemo letos.

 

Za LE - hbh ima samo jedna razlika, mi smo povlasceni i u 4.kolu kvalifikacija (bili smo, nadam se i ove sezone) za razliku od vas :) Ajde vidimo se u LE


  • 0

#4562 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 March 2017 - 22:29

A koliko neresenih ima? 

 

 

Ovo je sve provereno i tacno, imas konkretne dokaze? Samo slabici traze traze opravdanja za svoju slabost u drugome. Eto slucajno zaboravi da navedes da PArtizan ima 4 neresene, a mogao bi da kazes i protiv kojih to azdaja mocni Partizan prosu bodove i ko se to sklanjao ZVezdi, ne moras sve utakmice, daj dve bar? Ili mislis da je sve namesteno osim derbija  :lol+:

Do kraja ima jos mnogo da se igra, preko 10 kola ako se ne varam, polove se bodovi, plus se igra jos jedan veciti derbi, ne znam cemu kuknjava, PArtizan ima realne sanse da osvoji titulu. 

 

Izvini precenio sam te.

 

Evo samo za tebe:

 U 27 kola, FKP ima 20 pobeda I 3 poraza

Sa druge strane, Zvezda u 25 kola koja nije igrala sa Partizanom ima 22 pobede i 3 remija.  

 

27-20-3=4

25-22-3=0

 

 

Vojvodina x2 npr. Takodje, ima utakmica u kojima bi se i druge ekipe slicno ponasale, da niste na vreme poveli. Naravno da je mnogo lakse igrati kad znas da i ako ne krene dobro, nece biti problema.

 

Ovo dalje tvoje obrazlaganje je smesno. Zamisli neko u startu od 2 000 000 glasova pokrade 900 000 i kaze ne znam zasto se protivnik zali, ako on misli da zasluzuje da pobedi na izborima neka osvoji ostatak glasova i pobedice.


Edited by Kad ja podjoh, 20 March 2017 - 23:53.

  • 4

#4563 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 March 2017 - 22:34

Ne znam zasto pojedinci sa ove teme prate tuznu ligu kad vec znaju da ce Zvezda biti sampion.

Mantra, mantra, mantrica...

 

Verovatno ti nije jasno i zasto ljudi gledaju Titanik kad znaju da ce na kraju filma potonuti...

 

Nista manje nije bilo nase uzivanje u borbi i majstorijama momaka u crno-belim dresovima protiv Vozdovca, iako znamo kako ce se ova liga zavrsiti.


  • 3

#4564 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 20 March 2017 - 22:38

Zemlja je ravna ploca, zemljom vladaju gusteri koji izgledaju kao ljudi a piramide su napravili vanzemaljci.


  • 3

#4565 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 March 2017 - 23:43

Isto tako duhovito i Vucic odgovara na optuzbe da izbori nisu regularni.

Mozda ce jedan zasticeni forumaski primerak da se zapita zasto glasamo kad znamo ko ce biti novi predsednik.Verovatno to ne moze da shvati.
  • 2

#4566 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 20 March 2017 - 23:56

Izvini precenio sam te.

 

Evo samo za tebe:

 

27-20-3=4

25-22-3=0

 

 

Vojvodina x2 npr. Takodje, ima utakmica u kojima bi se i druge ekipe slicno ponasale, da niste na vreme poveli. Naravno da je mnogo lakse igrati kad znas da i ako ne krene dobro, nece biti problema.

 

Ovo dalje tvoje obrazlaganje je smesno. Zamisli neko u startu od 2 000 000 glasova pokrade 900 000 i kaze ne znam zasto se protivnik zali, ako on misli da zasluzuje da pobedi na izborima neko osvoji ostatak glasova i pobedice.

Ma koliko mi bila nezanimljiva ova nasa liga i ma koliko bio poprilicno ravnodusan prema tituli obzirom na kvalitet same lige i Zvezde, opet kada vidim ovakve likove, volim brate sto Zvezda osvaja samo da gledam hiper produkciju teorija zavera, ma ljudi mislim da mi stadion "Rajko Mitic" treba da preimenujemo u "Area 51"  :lol+: . Mozda ti od razmisljanja o terojama zavera nije palo na pamet da se obogatis, rasprodaj sve sto imas i nalozi ga bre da Zvezda osvaja, sta cekas

Stavi ti druze celofan na glavu i uzivaj u JSL ligi....


  • 0

#4567 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 21 March 2017 - 00:00

kada vidim ovakve likove

 

 Mozda ti od razmisljanja o terojama zavera nije palo na pamet da se obogatis, rasprodaj sve sto imas i nalozi ga bre da Zvezda osvaja, sta cekas

 

 

Pises da si me (ili meni slicne) video, a onda pises kao da ne znas koliko sam bogat  :huh:


Edited by Kad ja podjoh, 21 March 2017 - 00:01.

  • 0

#4568 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 21 March 2017 - 00:44

Isto tako duhovito i Vucic odgovara na optuzbe da izbori nisu regularni.

Mozda ce jedan zasticeni forumaski primerak da se zapita zasto glasamo kad znamo ko ce biti novi predsednik.Verovatno to ne moze da shvati.

Spoiler


  • 1

#4569 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 21 March 2017 - 00:45

Ko god pomisli da je Terzic namestio utakmice je lud.
  • 0

#4570 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 21 March 2017 - 01:13

"Iskopaše ti oči, lepa sliko!"

 

Vučićeva Srbija, sve junačine s fantomkama noću kada ne vidi niko. Danju tim krajem ne smeju ni da se prošetaju.

 

 

TR7chmF.jpg?1


  • 0

#4571 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 21 March 2017 - 06:56

Ali koji mozak moras biti da useres orvelov grafit?
  • 0

#4572 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 March 2017 - 07:09

srbija 😢
  • 0

#4573 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 March 2017 - 08:16

Verovatno ti nije jasno i zasto ljudi gledaju Titanik kad znaju da ce na kraju filma potonuti...

 

Nista manje nije bilo nase uzivanje u borbi i majstorijama momaka u crno-belim dresovima protiv Vozdovca, iako znamo kako ce se ova liga zavrsiti.

Samo borba, samo jako!

I jaka svlacionica, naravno.


  • 4

#4574 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 21 March 2017 - 08:53

Svakom ko poznaje fudbal i objektivan je jasno je sta se desava. Naravno, svako moze da misli sta hoce. Samo ako se vec pise na ovoj temi daj da bude barem duhovito, ovo iluminati fore je provaljivala ekipa mog klinca kad su bili 3.razred (osnovne naravno), da se niko ne ljuti...

 

Grafit... da, ja nisam verovao ortaku cak sam se i svadjao sa njim pre nekog vremena da je Srbija trenutno najzaostalija zemlja u Evropi (triplirano poslednjih 5 godina) ali eto... ko mi kriv kada sam optimista.. ali, naravno, bice bolje, gotov je... pa ce biti i bolje... juce cujem price jednog ozbiljnog profesora sa jednog ozbiljnog drzavnog fakulteta... ono je da ne verujes... i tako u svim segmentima drustva... ali gotovi su, jos malo...

 

Inace gledam City-Lpool na pocetku utakmice odjekuje Right Here Right Now (Fatboy Slim)... a ovi sto su unistili grafit potpuno sigurno ne znaju ni ko je Morisi... bitno je da znaju Radashina, Ja volim Srbiju (kakva blasfemicna emisija), Cecu srpsku majku ali vise kriminalku i ekipu... sto kaze jedan moj ortak S-T-R-A-S-N-O...And if the double decker bus...

 

Eeeedmo cno belli drzimo se iznad mulja, avangarda i SVETIONIK

 

Avica rekao da Leo i Djurdjevic ostaju za kvalifikacije, eeeeedmo cno belli!


Edited by mozzer, 21 March 2017 - 09:06.

  • 1

#4575 Pera_Detlic123

Pera_Detlic123
  • Members
  • 251 posts

Posted 21 March 2017 - 09:05

Ako pojedini znaju kako ce se liga zavrsiti neka igraju kladionicu i naplate znanje. Ja svaki vikend igram pnaa Dinamo jer verujem da namjestaju. Kvote na njih su bedne sto jasno govori da to pretpostavljaju i kladionice. E sada ako na Zvezdu u NS ponude kvotu preko 2 i to drze i na live kada je 2-2, protiv Cuke 1.65, molim lijepo. Ulozite 1000 evra pa zaradite platu za 90 minuta kada vam je sve jasno i kada se sve zna. Ali pre ce biti da je to stara Vujoseviceva prica kako su svi protiv tebe kako je sve namjesteno za druge pa onda ako sve ne ispadne kako on rece onda je to istorijski podvig a ako ne uspije boze moj ne moze se protiv svih. Klasicno nabijanje pritiska protivniku i takoreci uspavljivanje pricom da je sve gotovo sve se zna. Zna malo morgen.
  • 1