Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

FK Partizan 2016/17

• Please log in to reply
4590 replies to this topic

#4546 Constantin

Constantin
  • Members
  • 20,079 posts

Posted 19 March 2017 - 20:15

Pa najbolji iz 98 i 99 su u prvom timu i Teleoptiku.

Ti sto igraju omladinsku su uglavnom 99 i 00.

Kompletan tim, sa rezervama je 99.

• 0

#4547 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 19,388 posts

Posted 19 March 2017 - 22:25

Veliki vodja upravo u predstavljanju na javnom servisu  spomenuo FKP.  :hail:

Uporedio opoziciju koja najavljuje mogucu izbornu kradju sa onima koji stalno posle derbija spominju kako im nije dosudjen penal.

To je to, Zvezdine utakmice i derbiji regularni koliko i izbori.

Mazici, Vujovici i Siroki posteni kao SNS izborni odbori i komisije.

Edited by Kad ja podjoh, 19 March 2017 - 22:27.

• 1

#4548 helmet

helmet
  • Members
  • 2,370 posts

Posted 19 March 2017 - 22:47

Hahhaa, kolika kolicina paranoicnosti na ovoj temi :lol+: . Ma ceo svet je protiv Partizana, cela liga igra za Zvezdu to je ocigledno, ali najsmesnija je ova prica o opoziciji za sve SNS upravom.

Nije PArtizan gubio bodove protiv Zvezde nego protiv nekih levata i kada zaostajes 10-tak bodova onda ti niko nije kriv. U svakom slucaju sledi Plau off i jos jedan derbi, to je dovoljno da se prednost anulira. I Zvezda i Partizan su imali ocajne prelazne rokove letos, samo sto je Zvezda imala zalihu igrackog kadra od prosle sezone pa je nekako izdrzala jesen, mislim da je to glavni razlog zaostatka, a ne neka teorija zavere. Inace mislim da i Partizan i Zvezda nemaju sta da traze u Evropi sa ovakvim rosterima i jednima i drugima fale 2-3 ozbiljna igraca.

• 1

#4549 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 19,388 posts

Posted 19 March 2017 - 22:50

A sta si mislio za proslosezonski Partizan, jel imao sta da trazi u Evropi?

• 1

#4550 helmet

helmet
  • Members
  • 2,370 posts

Posted 20 March 2017 - 00:51

Proslosezonski jos manje nego ovaj, ili sam  mozda pogresio?

Nase prvenstvo nazvati regularnim je smesno, ali je jos smesnije praviti kojekakve konstrukcije gde je cela liga i drzava protiv jednog kluba. U pocetku mi je bilo smesno da citam, sada mi vise nije smesno jer je prevrsilo svaku meru, na ovoj temi se sve manje moze procitati bilo sta vezano za sam tim. AKo danas neko misli da je Cukaricki nesto namestao, slatko bih mu preporucio da odgleda snimak i da prati sa kolikim zarom je igrao Cukaricki. AKo ste toliko jaki kao sto mislite pobedite sve do kraja i uzmite titulu, ja smem da potpisem da Zvezda ne racunajuci derbi nema sanse da dobije sve do kraja.

Reci ti meni, da li mislis da je neko sabotirao Partizan protiv BAcke i kompanije na startu prvenstva gde nisu mogli da daju jedan gol u dve tri utakmice i gde su bodovi prosipani i sakom i kapom. Sta ti mislis ko je kriv za to, ali iskreno te pitam, bez neke namere da trolujem?

• 0

#4551 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 19,388 posts

Posted 20 March 2017 - 01:10

Sakom I kapom? U 27 kola, FKP ima 20 pobeda I 3 poraza. Uz suđenje kakvo ima, veoma dobar rezultat. Penali protiv Backe I Spartaka nedosuđeni, u NS-u desetkovani zbog sramotnog suđenja protiv Napretka...

Sa druge strane, Zvezda u 25 kola koja nije igrala sa Partizanom ima 22 pobede i 3 remija. To je naravno moguce, kad svaku drugu znas da protivnik I ne zeli da uzme bod, pa mozes da udjes opustenije u mec.Kod ovih postenih protivnika skoro uvek je tu sudija kad zagusti.

Naravno niko Cukaricki nije pominjao, tako da te molim da u nastavku diskusije batalis tu odvratnu naviku da odgovaras na imaginarna pitanja I te konstrukcije ako je neko mislio...

Ovo za sve pobede je tek budalastina. Zvezda se gura, ali eto sto FKP ne pobedi sve ako je najjaci. Neverovatna glupost. Niko ne pobedjuje sve.Znas li ti sa kakvim skorom ekipe osvajaju lige po svetu, pa to ne znaci da nisu najjace I da nije zasluzeno...

Edited by Kad ja podjoh, 20 March 2017 - 01:11.

• 2

#4552 helmet

helmet
  • Members
  • 2,370 posts

Posted 20 March 2017 - 01:21

A koliko neresenih ima? 

o je naravno moguce, kad svaku drugu znas da protivnik I ne zeli da uzme bod, pa mozes da udjes opustenije u mec.Kod ovih postenih protivnika skoro uvek je tu sudija kad zagusti.

Ovo je sve provereno i tacno, imas konkretne dokaze? Samo slabici traze traze opravdanja za svoju slabost u drugome. Eto slucajno zaboravi da navedes da PArtizan ima 4 neresene, a mogao bi da kazes i protiv kojih to azdaja mocni Partizan prosu bodove i ko se to sklanjao ZVezdi, ne moras sve utakmice, daj dve bar? Ili mislis da je sve namesteno osim derbija  :lol+:

Do kraja ima jos mnogo da se igra, preko 10 kola ako se ne varam, polove se bodovi, plus se igra jos jedan veciti derbi, ne znam cemu kuknjava, PArtizan ima realne sanse da osvoji titulu. 

• 1

#4553 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 2,462 posts

Posted 20 March 2017 - 06:01

Partizan i da dobije sve do kraja (sto je veoma tesko) ne mora da znaci da ce biti sampion. Potreban je jedan Czv kiks da bi zavisili samo od nas. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#4554 Manoly

Manoly
  • Members
  • 11,657 posts

Posted 20 March 2017 - 08:13

Ne znam zasto pojedinci sa ove teme prate tuznu ligu kad vec znaju da ce Zvezda biti sampion.

Mantra, mantra, mantrica...

• 2

#4555 kronostime

kronostime
  • Members
  • 26,022 posts

Posted 20 March 2017 - 08:18

Ne znam zasto pojedinci sa ove teme prate tuznu ligu kad vec znaju da ce Zvezda biti sampion.

Mantra, mantra, mantrica...

I shalce "moja kuca" za Manojla. :D

• 0

#4556 Manoly

Manoly
  • Members
  • 11,657 posts

Posted 20 March 2017 - 08:20

I shalce "moja kuca" za Manojla. :D

Vidi ti to Gazda sa nekim drugim, leba ti. :kece:

• 0

#4557 mozzer

mozzer
  • Members
  • 4,765 posts

Posted 20 March 2017 - 09:43

@KJP

Nazalost jos jedna potvrda u kakvom mulju mi zivimo. Proci ce.

@Manoly, Helmet

Svako ima pravo na svoje misljenje. Nema potrebe da pisete o paranoji, meni recimo je POTPUNO JASNO kakvo je ovo prvenstvo. To nije paranoja nego REALNOST.

Ovo je najgore i najnamestenije prvenstvo u ovom veku. Ne kazem da kod Djurica gnjide nije bilo namestanja u korist Partizana (Kula i sl.), ali ovo je daleko gore i neuporedivo. Sve je pocelo sa onom sramotnom utakmicom 2:6 (2:0) prosle godine, ali je tada Zvezda imala kakav-takav tim, a ovo silovanje ove sezone je zaista nezapamceno, ali okej, sve ima svoje, bice i evropski rezultati u skladu sa tim. Jako, jako lose za nas fudbal, ali to je sveopste stanje u nasem drustvu.

Svako ima pravo da prati ili ne prati. meni licno je MNOGO bolje od kada pratim samo FK Partizan. Milvol fazon, pratim samo nase utakmice i cekam Evropu (kao oni kad se bore za Championship), premator sam da pratim ligu u kojoj je Kokeza predsednik da ne nabrajam dalje. I neverovatno, ali bas MNOGO mi je bolje :)

Eeeeedmo cno belli

• 0

#4558 trigger

trigger
  • Members
  • 178 posts

Posted 20 March 2017 - 10:46

@KJP

Nazalost jos jedna potvrda u kakvom mulju mi zivimo. Proci ce.

@Manoly, Helmet

Svako ima pravo na svoje misljenje. Nema potrebe da pisete o paranoji, meni recimo je POTPUNO JASNO kakvo je ovo prvenstvo. To nije paranoja nego REALNOST.

Ovo je najgore i najnamestenije prvenstvo u ovom veku. Ne kazem da kod Djurica gnjide nije bilo namestanja u korist Partizana (Kula i sl.), ali ovo je daleko gore i neuporedivo. Sve je pocelo sa onom sramotnom utakmicom 2:6 (2:0) prosle godine, ali je tada Zvezda imala kakav-takav tim, a ovo silovanje ove sezone je zaista nezapamceno, ali okej, sve ima svoje, bice i evropski rezultati u skladu sa tim. Jako, jako lose za nas fudbal, ali to je sveopste stanje u nasem drustvu.

Svako ima pravo da prati ili ne prati. meni licno je MNOGO bolje od kada pratim samo FK Partizan. Milvol fazon, pratim samo nase utakmice i cekam Evropu (kao oni kad se bore za Championship), premator sam da pratim ligu u kojoj je Kokeza predsednik da ne nabrajam dalje. I neverovatno, ali bas MNOGO mi je bolje :)

Eeeeedmo cno belli

U poslednjih 9 sezona Partizan je 7 puta bio sampion. Ja se slazem sa tvojim upisom, evropski rezultati su uvek u skladu sa kvalitetom tima. U tih 7 sezona Partizan je jednom izbacen iz Evrope pa se ne moze sa sigurnoscu tvrditi kako bi igrao(uostalom nesto slicno se desilo i Czv nakon jedne od ove 2 titule), 5 puta je igrao neku od liga i ima skor: 1 pobeda, 5 neresenih i 22 poraza i jednom je ispao u kvalifikacijama. U 2 sezone u kojima nije bio sampion ispadao je u kvalifikacijama(isto kao i Czv u 7 sezona u kojima nije bila sampion). Zvezda u drugoj sezoni kao sampion od ovih 9 sezona ispada u kvalifikacijama. E sada nakon 9 ovakvih sezona koji je razlog da ti kao koliko sam shvatio odrastao i zreo covek napises da je ovo najgore i najnamestanije prvenstvo u ovom veku? Kako to znas? Mozda je ono gde FKP ispada od Samroka jos najnamestanije? Ako CZV kojim slucajem na leto udje u neku evropsku ligu, onda ces reci da ovo ipak nije najnamestanije prvenstvo? Pritom ja uopste ne tvrdim da nije i slazem se sa tobom da je Evropa merilo svega. Cenim rezultate FKP u ovih 5 sezona narocito onu u LS bez obzira na skor, ali moras priznati da oni nisu bas najsjajniji(za CZV su trenutno misaona imenica). I nakon svih tih uspesnih sezona i mnogo manje neuspesnih FKP je u dugovima, u sranjima, manjim nego CZV, ali ipak jeste. Reci ces pokrali Djura i ekipa, SNS uprava i ko sve ne... Verujem ti 100%, isto tako je i CZV brutalno pokradena, pa je i dan danas kradu. I kada u posledenje vreme citam tvoje postove vidim da si se skoncentrisao na to da FKP udje u neku od evropskih liga. Zasto? Da bi opet doslo gomila poraza, dugova, novih lopova... Dok se ne promeni sistem u ovoj banana drzavi nema od fudbala nista. Ostace samo besmislena prepucavanja na nivou Tole - Kokeza, Vucic - Tadic, Dacic, Kurta - Murta, a kvalitet fudbala ocajan, igra se bukvalno na njivama, mladi fudbaleri ne znaju osnovne tehnicke stvari, a kamoli neku taktiku i sta ti ja znam... Sudije ocajne, treneri smesni, navijaci na tribinama odlepili potpuno, kriminal totalni.

U svakom slucaju mi koji koliko toliko pratimo domaci fudbal odnosno prvenstveno CZV i FKP treba da shvatimo da dok ne bude privatizacije ovih klubova, od nekakvih uspeha nema nista. Sve ovo ostalo je mracenje prazne slame i merenje patke, a REALNOST o kojoj ti pises je da su oba kluba go kurac, politicke marionete i da ce tako biti jos jedan duzi period. Kada Vucic padne sa vlasti(a valjda ce se i to vrlo uskoro destit), prva sledeca titula FKP ce verovatno biti najregularnija od svih i ovom veku i samim tim ocekujem bar da se prezimi u Evropi inace cela ova tvoja prica pada u vodu. A najbolje od svega je to sto to moze da se desi vec ove sezone. Izbori se blize, Grobari pamet u glavu, pa da docekate prolece u Evropi.

Aj u zdravlje... 

• 4

#4559 mozzer

mozzer
  • Members
  • 4,765 posts

Posted 20 March 2017 - 10:57

@trigger

Vrlo realan post, razlikujemo se u detaljima. "Dok se ne promeni sistem u ovoj banana drzavi od fudbala nema nista". Potpis na ovo. Kao i na ostatak posta.

Za regularnost - nema potrebe da o tome komentarisemo. Dok sve ne bude zaista regularno i kvalitetnije (ne mislim na prepucavanja Zvezda-Partizan nego stvarno).

Djuriceve titule i ucesca u Evropi su izuzetno neuspesna. Ali ja sam sretan sto ne moram vise u Partizanu da gledam Scepovice, Aksentijevice, Lazarmarkovice, Tomice i slicno. Nije mi bitna titula. Bitno mi je da imamo ozbiljan tim koji lici na nesto - za srpske mogucnosti. Meni se ovo cini kao dobar pocetak, ovo sto sada ima Partizan, plus nema viska igraca. Videcemo kako ce se nastaviti. Zato sam opet poceo malo pojacano da pratim, nakon uspeha u Evropi pre 2 godine sa skrpljenim timom. Ovo sada , barem meni, deluje kao veoma ozbiljan rad sportskog sektora.

A inace - neka udju i Zvezda i Partizan i Vosha (za koju sam cuo dosta proverenu info da se finansijski raspada, odnosno da je vec pukla, tezak raspad nazalost sto je potpuno neshvatljivo da su upropastili jedan tako bitan klub) i Radnicki u Evropu iduce godine. Hmh :)

Meni nije bitno ko je prvak. Meni je bitno ko i kako igra Evropu, za mene je to merilo uspeha. Bilo je i dok je bio Djuric - pa ja sam tada jos manje pratio domace prvenstvo - pa koga zanima kako Scepovic preokrece protiv Smedereva nakon iznenadnog izjednacenja u 70.minutu ili tako nesto ;)

Inace smrzao sam se kada sam video atmosferu i navijanje na utakmici Roma-Lyon... fantasticno... ajmo svi u LE :)

Edit: Ja sam ubedjen da ovaj tim Partizana, sa samo malim korekcijama u letosnjem prelaznom roku, moze da udje u LE. I da ce da udje u LE. Nikolic je vec igrao LE sa Partizanom. Uslov je da je stabilna situacija u Klubu (ne kao prosle godine) i da se zadrzi okosnica tima, sto je trenutni plan. Videcemo.

Edited by mozzer, 20 March 2017 - 11:15.

• 1

#4560 trigger

trigger
  • Members
  • 178 posts

Posted 20 March 2017 - 11:26

Komsije, jel ovo bre i Google protivu vas  ;) Ukucao FK Partizan u pretrazivac, kad ono prvi rezultat vest sa sportske.net, drugi rezultat neka vest sa Telegrafa, a treci te salje na sajt FKP ali u arhivu od prosle sezone. Tek kad kliknes na grb dobijes azurirani sajt. Proverite da ne bude da ja pogresno tu klikcem negde  :lol+:

@ Mozzer

Sto se tice regularnosti, ja odavno mislim da je ceo svetski sport masovnom pojavom kladionica otisao u totalnu neregularnost, pa ko smo mi da funkcionisemo drugacije, ali to je za neku drugu temu.

Isto sto ti mislis o ovom timu FKP, ja sam pomislio o timu CZV od prosle sezone, osim za visak igraca, tu smo neprevazidjeni majstori  :-1: . Medjutim Ludogorec ne misli tako, a ni Sasuolo. Inace smatram da su Leonardo i Djurdjevic odlicni igraci, ali sam to mislio i za Kataia, Vieru, Grujica, Ibanjeza... Izgleda da nisu merilo ove nase livade ni za sta, a kamoli za kvalitet. Pa ti si u svom postu nabrojao neke fudbalere Partizana koji su uzeli milione, a tebi bilo muka da ih gledas. Uspesan rad sportskog direktora? Muljacina sa Fiorentinom, kao nekada sa Benfikom. Jos jedan mlad igrac odlazi bez 50 meceva u dresu kluba, a od tih 50, 2 i po stvarno ozbiljna i takmicarska? Dok takvi mladi dobri igraci ne ostanu minimum 3 sezone u klubu od kluba nema nista. Da ne navodim primere Nastasica, Sulejmanija i jos mnogih koji su odigrali 0 meceva, a prevarama i muljanjem otisli....

U svakom slucaju neka ti bude ta LE ove sezone  ;)

• 0