Jump to content

Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije (na putu za SP 2018.)

• Please log in to reply
5429 replies to this topic

#5416 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 12,401 posts

Posted 18 May 2018 - 09:57

Ovde je jedini kiks sto nema Luke Jovica

I da je u pitanu 3 Luke Jovića opet je manje mafijaških igrača nego u klubovima koji dobijaju punu podršku.

• 3

#5417 Mile1

Mile1
  • Members
  • 13,592 posts

Posted 18 May 2018 - 10:00

Ali imamo Milenkovica, Veljkovica i Tosica. Nikad ne bih rekao da cu da ubacim Tosica u ovu konverzaciju. Sva trojica igraju u jacim i relevantnijim klubovima ili ligama, o reputaciji klubova da ne pricam. Nije Pejcinovic uopste blizu konacnog spiska, a cisto sumnjam da bi izbacio stopera koji je prosao kvalifikacioni ciklus+Maksimovic je bio starter. Ovde je jedini kiks sto nema Luke Jovica, ostalo je trazenje dlake u jajetu,

Na taj poziv Maksimovica se tako olako prelazi kao da je u pitanju neki stoper ekstra kvaliteta a ne panjina koja ne bi mogla da igra i ovu nasu bednu ligu.Za mene je on svetska misterija kako svaki put zabode dobar ugovor :)

Stavrno ne znam sta Jovic treba da uradi da bi dobio poziv ovog morona ako golovi u bundesligi nisu dovoljna poziv onda sta da radim.Bitno je da se daju golovi u grckoj ligi koja je eksta kvaliteta

Edited by Mile1, 18 May 2018 - 10:00.

• 1

#5418 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 14,308 posts

Posted 18 May 2018 - 10:04

Mislim da je Gudelj visak pored Matica, Milivojevica i SMS-a. Ne donosi nista sto ova trojica ne mogu da odrade 3 puta bolje.
  • 3

#5419 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 2,867 posts

Posted 18 May 2018 - 10:12

Ništa od Saleta Ilića? Krstajiću, cavo!

Jeste ovo Kurir ali se dešava da ih koriste za puštanje probnih balona. Ne bih se iznenadio da je ovo zaista 25 igrača za pripreme, ali ni da su ovo oni sami smislili zbog čitanosti. Krstajić je rekao da će oko 20. da objavi konačan spisak, možda ga bude već u ponedeljak.

• 0

#5420 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 3,962 posts

Posted 18 May 2018 - 10:37

Mislim da je Gudelj visak pored Matica, Milivojevica i SMS-a. Ne donosi nista sto ova trojica ne mogu da odrade 3 puta bolje.

Gudelj donosi vise nego Basta.
  • 0

#5421 McLeod

McLeod
  • Members
  • 54,544 posts

Posted 18 May 2018 - 10:39

Aman, ovo je jebeni Srbijo, izvini Kurir. 

Njima se ne veruje ni kad kazu da je danas petak.

U pravu si.

Ovo je za srpske standarde isuvise dobar spisak, u smislu da nema puno onih kojima tu nije mesto, i nema puno onih koji bi trebalo da budu tu koncepcijski. Dva igraca gore dole.

Tako da ja ocekujem da konacni spisak bude vise WTF od ovog sto sada izgleda da ce biti, jer smo tako u mogucnosti.

• 1

#5422 perkos

perkos
  • Members
  • 25,397 posts

Posted 18 May 2018 - 10:49

Radonjic i pripada sredini. Kao i Tadic i Kostic. Svi sem Prijovica i Mitrovica koji su napadaci.

Radonjic i Jovic nemaju bas nista zajednicko.

Taman sam pre neki dan pomislio da si se malo fudbalski edukovao ovde na forumu a ti opet sve uprskaš :lol+:

Ako se seaćaš pisali smo ovde da Jović ne može ispred Mitra i Prijovića a da koncepcijski ekipi više treba neki napadač koji je različit od pomenutih. Da nije odlutao čak u Ameriku tu bi se najbolje uklopio Katai. Da li se od Radonjića može nešto izvući pitanje je ali pokazao je da mu leže jake utakmice pa se možda i nađe na spisku.

Ja dok ne vidim zvanični spisak za SP i dalje očekujem neku "bombu"   

• 0

#5423 McLeod

McLeod
  • Members
  • 54,544 posts

Posted 18 May 2018 - 10:55

Jovic bi u svakom slucaju trebalo da bude na spisku, jer ce biti i situacija da jurimo rezultat, da nam treba promena formacije, a mi sve pakujemo u ovu jednu formaciju i necemo imati nikakav plan B (pod uslovom da imamo i A, a znajuci nas.. :D ).

Tako da to moze da bude problem.

Naravno, koncepcijski mozemo probati i da igramo bez napadaca, sa Ljajicem kao laznom devetkom, tu su Tadic i Zivkovic recimo za neku kvazi 4-3-3 formaciju, nesto na foru Spaletijeve Rome onomad. Ali igrace za klasican 4-4-2 nemamo, a treba nam i to.

• 0

#5424 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,768 posts

Posted 18 May 2018 - 11:18

Krstajic je ostao dosledan, od pocetka je zvao samo ovu dvojicu napadaca iako sam mislio da bi umesto Gudelja mogao da uleti Jovic.

Ja sam mislio da je rok do ponedeljka da se posalje spisak sa 23 putnika.

Sto se tice stopera, nema tu puno prostora za iznenadjenje, jedino je iznenadjenje ako Radonjic izbaci Ljajica ili Kostica. Malo iznenadjenje bi bilo ako bi Radonjic istisnuo Gacinovica sa spiska.

Btw, Veljkovic isto vuce neku povredu. Nije bas ni toliko cudno sto imamo pet stopera na spisku.

• 0

#5425 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 3,962 posts

Posted 18 May 2018 - 11:19

Mi cak ne pricamo o prvih 11, pa ni o 18. Mi pricamo o spisku od 23 igraca i skandal je da za Luku Jovica nema mesta.
  • 0

#5426 kendrick duckworth

kendrick duckworth
  • Members
  • 8,973 posts

Posted 18 May 2018 - 11:54

Ne verujem da ce biti nesto previse drugacije na pravom spisku, max. 2-3 promene.

Jedine zamerke su Radonjic, Jovic i Fejsa. Prvi zato sto je pozvan, druga dvojica zato sto nisu. Za Fejsu je valjda sigurica, sajt Benfike je objavio (boli ih patka sto nasi jos drze u tajnosti) spisak njihovih igraca koji su pozvani, na kojem nema Fejse.

Jovic je u super formi, a i treba nam neki napadac koji je drugacijeg kalupa od Mitrovica i Prijovica.

Radonjic jednostavno ima tri-cetiri dobre utakmice od 40 odigranih ove sezone. Mada jasno je da ga guraju. Jos na poziciji gde smo mozda i najjaci, odnosno imamo najvise kvalitetnih opcija (Tadic, Zivkovic, Kostic, Ljajic, Gacinovic).

Edited by kendrick duckworth, 18 May 2018 - 11:54.

• 2

#5427 Prijatelj Mitar

Prijatelj Mitar
  • Members
  • 1,659 posts

Posted 18 May 2018 - 15:17

Maksimovic kiksari svaku tekmu i dobije poziv, Luka puni mreze u Bundes ligi i ne dobije poziv.

Ne treba nam napadac koji daje golove, treba nam stoper kiksara. Jer ih je ionako malo.
  • 0

#5428 perkos

perkos
  • Members
  • 25,397 posts

Posted 18 May 2018 - 17:30

dzaba vam novci(tastatura) moji sinovci
  • 0

#5429 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,527 posts

Posted 18 May 2018 - 18:28

Ne da Jović nije isti tip napadača kao Mitrović, nego ni Prijović ni Mitrović nisu isti tip napadača. Mitrović je klasičan sidraš, doduše pošto je sad u formi i kretnja mu je bolja ali su i Prijović i Jović pokretljiviji napadači od njega. Jović je tip napadača koji će moći i na krilo jer ima dobru tehniku i pas i nije uopšte spor, nešto tipa krilni napadač bolje rečeno. Prijović je igrač tipa Lewandowski samo 10 puta slabiji od njega. 

Edited by DZoNidzOneDzOn, 18 May 2018 - 18:31.

• 0

#5430 McLeod

McLeod
  • Members
  • 54,544 posts

Posted 18 May 2018 - 18:35

Ne da Jović nije isti tip napadača kao Mitrović, nego ni Prijović ni Mitrović nisu isti tip napadača. Mitrović je klasičan sidraš, doduše pošto je sad u formi i kretnja mu je bolja ali su i Prijović i Jović pokretljiviji napadači od njega. Jović je tip napadača koji će moći i na krilo jer ima dobru tehniku i pas i nije uopšte spor, nešto tipa krilni napadač bolje rečeno. Prijović je igrač tipa Lewandowski samo 10 puta slabiji od njega. 

I ja sam nesto slicno Nojeru, samo 100 puta slabiji jebiga. :D

• 1