Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#5401 RedThunder

RedThunder
  • Members
  • 1,056 posts

Posted 18 May 2018 - 08:45

Da ipak sacekamo spisak...
Inace,fan ili nefan klub, Jovic je svakako bolji izbor od 16 stopera... no, ovo je Srbija, zemlja defanzivnog fudbala koja ima najgoru odbranu :D
  • 0

#5402 drgnk

drgnk
  • Members
  • 600 posts

Posted 18 May 2018 - 08:50

A kako da ne bude kad se na listi kao napadaci vode tadic, kostic i zivkovic...ko je dao vise golova od jovica?

 

Nemoj pogrešno da me shvatiš, i ja mislim da Jović treba da bude na spisku. Post je šala.

 

Inače ne bih baš stavio ruku u vatru da će Radonjić otpasti. Mislim da ima solidan vetar u leđa a za razliku od Jovića, treba da se stavi u "izlog". Kokeza je svojevremeno obrazlažući smenu Muslina, apostrofirao Radonjića, Milinković-Savića i Veljkovića kao igrače za koje je postojao rizik da zaigraju za druge reprezentacije zbog njegove tvrdoglavosti. Pre tipujem na Gudelja, tu je lakša kontrola štete. Oko štopera se slažem. Otpašće jedan ili dvojica u zavisnosti od stanja Nastasićeve povrede.


Edited by drgnk, 18 May 2018 - 08:53.

  • 0

#5403 bonola

bonola
  • Members
  • 129 posts

Posted 18 May 2018 - 08:50

Ma ne radi se tu o fan-u ili ne fan-u....ja cenim kad se mladom igracu da sansa, Jovic je tu ne bitan...
Npr pre bih na spisku ostavio Milenkovica vs. Basta...

Daj mu podstrek, okurazi ga, nek stice iskustvo...
Kad pogledas strane spiskove, svako ce povesti nekog iz U21...
  • 0

#5404 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 18 May 2018 - 08:51

Drago mi je da se racuna na malog Milenkovica. Glupo je ici na SP sa dva napadaca, ali to je ipak Srbija brale.

 

Mislim da ce otpasti Veljkovic i Radonjic ili eventualno Gacinovic. Samo ne znam koji ce nam djavo tolika krila (Tadic, Ljajic znam da nisu krila ali kod nas igraju kao krila, Gavinovic, Radonjic, Kostic, Zivkovic). Mislim da sa tog spiska mogu otpasti cak i dvojica a da se napravi mjesto za Luku Jovica.

 

Na ovom spisku su se morali naci Luka Jovic i Sasa Lukic!


  • 0

#5405 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 May 2018 - 08:54

Radonjić na sredini terena :lol+:

 

ako su rešili da vode Radonjića onda ne čudi što nema Jovića na spisku

 

meni su ovde višak Basta i Obradović


Edited by perkos, 18 May 2018 - 08:55.

  • 0

#5406 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 18 May 2018 - 09:16

Degen Krstajic nije zvao Pejcinovica i Jovica :lol+:


  • 0

#5407 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 18 May 2018 - 09:19

Samo je treba da pročita ovaj topik i lepo da povede 36 igrača na SP.

Ovako ispada grbav sa ovim skraćenim spiskom.
  • 0

#5408 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 18 May 2018 - 09:25

Bukvalno je skandal nepozivanje Jovica.
  • 0

#5409 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 18 May 2018 - 09:26

Pejcinovic wtf

 

Bilo je Luka Jovic ili Prijovic, ostalo manje-vise sve ocekivano. Kakve kikseve prave drugi selektori, ovo je jos i dobro. Jedino je nepoznanica ko je treci i cetvrti stoper, mada deluje mi da je Milenkovic siguran. Tosic/Veljkovic i Radonjic/Gacinovic su jedine nedoumice.


  • 0

#5410 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 18 May 2018 - 09:28

Maksimovic kiksari svaku tekmu i dobije poziv, Luka puni mreze u Bundes ligi i ne dobije poziv.
  • 0

#5411 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 18 May 2018 - 09:35

Radonjić na sredini terena :lol+:

ako su rešili da vode Radonjića onda ne čudi što nema Jovića na spisku

meni su ovde višak Basta i Obradović


Radonjic i pripada sredini. Kao i Tadic i Kostic. Svi sem Prijovica i Mitrovica koji su napadaci.

Radonjic i Jovic nemaju bas nista zajednicko.
  • 0

#5412 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 18 May 2018 - 09:36

Pejcinovic wtf

 

Bilo je Luka Jovic ili Prijovic, ostalo manje-vise sve ocekivano. Kakve kikseve prave drugi selektori, ovo je jos i dobro. Jedino je nepoznanica ko je treci i cetvrti stoper, mada deluje mi da je Milenkovic siguran. Tosic/Veljkovic i Radonjic/Gacinovic su jedine nedoumice.

Ocigledno nisi pratio rusku ligu ove godine.Sreca imamo naseg Maksu koji uliva sigurnost

Sto se tice spiska vidim ja da ce se Krstajic opasno opariti posle ovog svetskog prvenstva uz silne procente koje ce dobiti.Cirkus reprezentacija


Edited by Mile1, 18 May 2018 - 09:40.

  • 1

#5413 Bob McAdoo

Bob McAdoo
  • Members
  • 358 posts

Posted 18 May 2018 - 09:48

Pre nekoliko kola u Nisu nekakav opskurni lik je usao da igra protiv Zvezde jer mu je to bila zivotna zelja pa mu je trener ispunio, dotle to ide. Jebe se njima, ljudi.

 

Vozac Tonceva :lol+:

 


Ovo se stvarno desilo? Ili je u pitanju neka fora od ranije koju sam propustio?

Ako jeste - pozdravljam. Volim nepredvidivost, slobodu u svakom obliku, uvek me obraduje kad neko ostvari svoje snove. Najozbiljnije. :)
 


  • 0

#5414 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 18 May 2018 - 09:52

Ali imamo Milenkovica, Veljkovica i Tosica. Nikad ne bih rekao da cu da ubacim Tosica u ovu konverzaciju. Sva trojica igraju u jacim i relevantnijim klubovima ili ligama, o reputaciji klubova da ne pricam. Nije Pejcinovic uopste blizu konacnog spiska, a cisto sumnjam da bi izbacio stopera koji je prosao kvalifikacioni ciklus+Maksimovic je bio starter. Ovde je jedini kiks sto nema Luke Jovica, ostalo je trazenje dlake u jajetu,


  • 1

#5415 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 18 May 2018 - 09:56

Aman, ovo je jebeni Srbijo, izvini Kurir. 

 

Njima se ne veruje ni kad kazu da je danas petak.


  • 0