Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#5206 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 25 April 2018 - 14:06

Ma gledao neki sajt, kao predlozi i to pa imalo dosta pluseva, reko ajd staviću.  <_<

 

I naravno, Maksimović užas. Kao da mu se n eigra fudbal, ne volim takve igrače. Promenio sam mišljenje o njemu baš od kako je prešao u Rusiju.


  • 0

#5207 Lord of the Flies

Lord of the Flies
  • Members
  • 141 posts

Posted 28 April 2018 - 19:55

Brašanac dao Realu.


  • 1

#5208 dolce gusto

dolce gusto
  • Members
  • 253 posts

Posted 29 April 2018 - 20:24

Prijovic dva komada protiv Paoa.
  • 0

#5209 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 29 April 2018 - 20:57

prvi gol na oko 1:00, drugi na 3:30


  • 0

#5210 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 29 April 2018 - 21:06

Dok mi se nije ucitao video, na osnovu teksta prvo sam mislio da si okacio klip kako je Maksimovic napravio nova dva kiksa. :D


  • 0

#5211 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 29 April 2018 - 21:09

Evo i Sergeja koji je u krimainalnoj formi 😀 a na harberiju(forumu) muk😃

Edited by perkos, 29 April 2018 - 21:12.

  • 0

#5212 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 29 April 2018 - 21:11

Dok mi se nije ucitao video, na osnovu teksta prvo sam mislio da si okacio klip kako je Maksimovic napravio nova dva kiksa. :D

Nije, danas nije bilo, jer se trener dosetio da ga izvede na poluvremenu, da ne rizikuje , jer ovaj ne moze da veze dva poluvremena bez kiksa :D


  • 1

#5213 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 29 April 2018 - 21:38

SMS hvata formu pred SP  :thumbs:

 

Gol i opet će biti igrač utakmice.

 

Trenera Benfice sinoć ceo stadion izviždao jer je promenio Živkovića, koji je po svima bio najbolji igrač Benfice zajedno sa Jonasom. 4 čiste prilike stvorio za Benficu koju nisu uspeli da realizuju njegovi saigrači.


  • 0

#5214 Somerset

Somerset
  • Members
  • 132 posts

Posted 29 April 2018 - 21:44

Evo i Sergeja koji je u krimainalnoj formi a na harberiju(forumu) muk

 

Neznalice koji ismejavaju Sms-a. A na transfermarktu mu vrednost 70 milijuna evra.

Milenković danas 7,8 rating protiv Napolija.


  • 0

#5215 Somerset

Somerset
  • Members
  • 132 posts

Posted 29 April 2018 - 21:49

SMS hvata formu pred SP  :thumbs:

 

Gol i opet će biti igrač utakmice.

 

Trenera Benfice sinoć ceo stadion izviždao jer je promenio Živkovića, koji je po svima bio najbolji igrač Benfice zajedno sa Jonasom. 4 čiste prilike stvorio za Benficu koju nisu uspeli da realizuju njegovi saigrači.

 

Benfica će na kraju sjebati i 2. poziciju i ligu šampiona. Nadam se da tamo naredne godine i dalje ne zaglave Živković i Jović.

 

SMS 8,5 rating, najveći u Laziu.


  • 0

#5216 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 29 April 2018 - 22:35

Negde pročitah da je Bane povredio kuk i da je pod velikim znakom pitanja za SP. Koliko ima istine u tome?


  • 0

#5217 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 29 April 2018 - 23:04

Benfica će na kraju sjebati i 2. poziciju i ligu šampiona. Nadam se da tamo naredne godine i dalje ne zaglave Živković i Jović.

 

Sto da ne? Tesko je setiti se boljeg kluba za razvoj mladih igaca od Benfike. Mislim da za obojicu bilo idealno da ostanu tamo jos jednu godinu pod uslovom da imaju pristojnu minutazu.

Btw, sumnjam da ce Benfika izgubiti od Sportinga i pasti ispod drugog mesta koje vodi u LS.


  • 1

#5218 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 30 April 2018 - 00:06

Milenkovic igra odlicno. Jovic je opet promasio 1 na 1 situaciju.
  • 0

#5219 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 30 April 2018 - 12:34

Milenkovic beka ne moze da pomisli da igra u reprezentaciji. Znacice mu za karijeru svakako da malo nauci i da povuce loptu, da se bolje postavlja, da drzi liniju, ali sa aspekta reprezentacije i njegovog nastupa na SP, ako ne igra stopera, nebitno je. 


  • 1

#5220 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 30 April 2018 - 13:02

Mesto u 23 za Blekija je po meni no-brainer, pogotovo nakon povrede Nastasica (videcemo jos sta je sa Banetom).

 

Milenkovic beka ne moze da pomisli da igra u reprezentaciji.

 

U Fiorentini u par navrata je to dobro izgledalo, pogotovo protiv Juvea, mada je tada cuvao Mandzukica kome je mogao da parira u skoku / duelu, nije imao nekog vihornog driblera, koji bi mu sigurno pravio problema na strani.

Meni je on idealan za stopera, nema tehniku niti neku agilnost za beka, ali ok je da imamo igraca koji moze i tome da odgovori, pored pozicije stopera, just in case.

 

Lepo je sto su Milenkovic, Zivkovic i Jovic u odlicnoj formi u poslednje vreme, za Zivkovica mislim da bi trebalo naci mesta vec u 11 zajedno sa Tadicem. Dosta je napredovao, mnogo vise ulazi u duel, ima i defanzivne zadatke u Benfik(ci), pogotovo kada igra onog levog srednjaka u njihovoj kvazi 4-3-3.

 

Cenim da cemo na SP igrati u 4-5-1 / 4-2-3-1 u zavisnosti od toka meca, u takvoj formaciji mislim da je sredina zakucana sa Maticem, Milivojevicem i SMS-om, a lepo bi bilo da Fejsa bude (za pocetak pozvan, propustao je zbog povrede kod Muslina, posle i nesto drugo) u opticaju kada treba da se malo stane na loptu, zatvore prilazi, i on igra u odlicnoj formi i stvarno donosi mnogo toga ekipi, iako je generalno misljenje ovde krajnje negativno.


  • 2