Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#19246 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 24 April 2017 - 15:12

Kad mi neko kaze Burza Maradona,odmah se setim nesretnog Rendzersa..Bilo ne ponovilo se..


  • 0

#19247 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 24 April 2017 - 15:30

Tandem Milko-Sulejman je briljirao u kupu proleca 1985. U prvenstvu je to bilo, pa onako, promenljivo kao i igra Zvezde te sezone.

Mrkela-Husref je tandem koji je nastao kao posledica Dzajinog zala za nikad formiranim tansemom u Zvezdi Dzajic-Vahidin Musemic.

Jos jedan ubojit tandem Bora Cvetkovic- Dragisa Binic iz proleca 1988.

 

Za milion dolara bi rekao da njih dvojica nikad nisu igrali zajedno, ali eto, nisam znao to...i pravo pitanje je ko je od njih dvojice bio brzi?  :lol+:

 

Inace, u vojsci sam upoznao jednog oficira, koji se bavio atletikom, i u ona prosla vremena, kad je JNA imala svoju atletsku ekipu koja je ucestvovala na raznim takmicenjima bio je deo te ekipe, koja je pored oficira u timu imala i vojnike na redovnom sluzenju vojnog roka, samim tim i razne sportiste.

Pricao mi je da je Mrkela bio deo atletskog tima i da je sa veoma skromnom sprinterskom opremom znao da istrci 100m brze od drzavnog rekorda tadasnjeg...

 

Sorry za off topic...


  • 1

#19248 valensija

valensija
  • Members
  • 2,887 posts

Posted 24 April 2017 - 15:56

Ma kakav Purovic. Daleko je on miljama od svih nabrojanih.
  • 0

#19249 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 24 April 2017 - 16:01

Za milion dolara bi rekao da njih dvojica nikad nisu igrali zajedno, ali eto, nisam znao to...i pravo pitanje je ko je od njih dvojice bio brzi?  :lol+:

 

Inace, u vojsci sam upoznao jednog oficira, koji se bavio atletikom, i u ona prosla vremena, kad je JNA imala svoju atletsku ekipu koja je ucestvovala na raznim takmicenjima bio je deo te ekipe, koja je pored oficira u timu imala i vojnike na redovnom sluzenju vojnog roka, samim tim i razne sportiste.

Pricao mi je da je Mrkela bio deo atletskog tima i da je sa veoma skromnom sprinterskom opremom znao da istrci 100m brze od drzavnog rekorda tadasnjeg...

 

Sorry za off topic...

tvoj post me podstakao da pogledam tablicu rekorda u atletici. verovali ili ne neke rekorde jos uvek drzi franjo mihalic iz pedesetih i dane korica iz sedamdesetih godina proslog veka.


  • 0

#19250 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 24 April 2017 - 16:58

Poštovane kolege, da li je neko od Vas čuo za Darka Pančeva?


  • 2

#19251 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 24 April 2017 - 17:00

Kada sam prvi put gledao Purovica mislio sam da ce napraviti dobru karijeru i da smo dobili odlicnog spic igraca.

Skolovan,takticki odlican ,fizicki odlicno pripremljen ,pravi prototip klasicne 9-ke.

Misljenja sam da je mogao (morao) vise .

 

Kad ste vec kod centarforova koji nis napravili nesto vece. Ovaj je izmislio fudbal za Purovica na zalost povrede su ga sasekle,

 I kad pricate  o tandemima mora da se ukaze i na tandem Drula-Pjana.

 


Edited by Zvezdinho, 24 April 2017 - 17:01.

  • 2

#19252 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 24 April 2017 - 17:15

Poštovane kolege, da li je neko od Vas čuo za Darka Pančeva?

Darko je bio dovoljan Zvezdi, nije mu bio potreba drugi centarfor- mene je uvek podsećao na Gerda Milera.


  • 0

#19253 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 24 April 2017 - 17:23

Darko - Bina, ufff!


  • 1

#19254 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 24 April 2017 - 17:26

Terza Wu-Tang Clan Ain't Nuthing Ta F' Wit.


  • 0

#19255 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 24 April 2017 - 17:37

Sve je krenulo od recenice 'najbolji tandem u napadu od Zigic-Pantelic sezone'.
Kjucna rec - od.
  • 0

#19256 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 24 April 2017 - 17:38

Sve je krenulo od recenice 'najbolji tandem u napadu od Zigic-Pantelic sezone'.
Kjucna rec - od.

Pominjano Savic - Filipovic, Milko Debilko i ostali.


  • 1

#19257 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 24 April 2017 - 18:25

Pominjano Savic - Filipovic, Milko Debilko i ostali.

Ja sam pomenuo  Duleta i Filipovića jer kod mene je ključna reč IL, pa sam se nadovezao na Manojlov post.


  • 1

#19258 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 24 April 2017 - 18:43

Ma zakera ovaj gore po običaju. Možeš misliti započeta tema, pa sada samo on ima pravo da usmerava tok diskusije.


  • 2

#19259 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 24 April 2017 - 18:44

Za milion dolara bi rekao da njih dvojica nikad nisu igrali zajedno, ali eto, nisam znao to...i pravo pitanje je ko je od njih dvojice bio brzi?  :lol+:

 

Inace, u vojsci sam upoznao jednog oficira, koji se bavio atletikom, i u ona prosla vremena, kad je JNA imala svoju atletsku ekipu koja je ucestvovala na raznim takmicenjima bio je deo te ekipe, koja je pored oficira u timu imala i vojnike na redovnom sluzenju vojnog roka, samim tim i razne sportiste.

Pricao mi je da je Mrkela bio deo atletskog tima i da je sa veoma skromnom sprinterskom opremom znao da istrci 100m brze od drzavnog rekorda tadasnjeg...

 

Sorry za off topic...

Vise puta sam cuo ovako neku pricu i gotovo uvek se ispostavi da je zapravo u pitanju ocena odokativnom metodom. Koliko puta sam samo cuo da tako neki amater moze da trci 100m ispod 10 sekundi. Jbg. pricaju ljudi svasta, ali meni su uvek bili fascinantniji oni koji to uzimaju zdravo za gotovo. 


  • 0

#19260 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 24 April 2017 - 18:51

Ma zakera ovaj gore po običaju. Možeš misliti započeta tema, pa sada samo on ima pravo da usmerava tok diskusije.

 

Temu zapoceo SamoReal, ja replicirao na zadatu i ispravio par gresaka.

Za Ganca znam da ne razume ni kad procita, pa je svejedno da li je procitao ili ne.

A komentar je bio upucen tebi na konto Panceva.

Od najboljeg para centarfora nakon Ziga-Panta kombinacije ti si prebacio na najboljeg centarfora, jednina, u istoriji Zvezde.

Istom logikom, moglo se napisati i A sto niko ne pominje Vijerija?

Jbg, prosiruje se diskusija na centarfore generalno.


  • 1