Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#19216 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 23 April 2017 - 23:16

4R7ZTzH.gifN

Na danasnji dan


  • 16

#19217 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 24 April 2017 - 00:50

Donald ne igra sledecu i to je dobro. Da vidimo kako ce Le Talek sam i ko ce igrati pored njega. Bilo bi normalno da igra Ristic, ali videcemo.
  • 0

#19218 ArtVandelay

ArtVandelay
  • Members
  • 492 posts

Posted 24 April 2017 - 03:54

Ne verujem da ce igrati Ristic, svaki out ga prizivate na to mesto u vezi, a ocigledno je da Bozovic nema nameru da ga stavi tu. Prosli put je Racic igrao umesto Donalda.
  • 1

#19219 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 24 April 2017 - 07:06

ako je još kod nas mogao bi i Preletanović da počne protiv Voše


  • 1

#19220 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 24 April 2017 - 07:24

Tekma protiv Vose bice ozbiljna bitka, treba dobro uvezati zadnju liniju jer ce bez Donalda jos jace duvati pozadi. Racic, po meni, taj mec ne reba da pocne.


Edited by Manoly, 24 April 2017 - 07:24.

  • 2

#19221 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 24 April 2017 - 07:44

Uh, idi Mile u picku materinu, najezih se u pola 9 ujutru :(

 

26 godina...kako sam se samo drao kada je usla u gol....


  • 0

#19222 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 24 April 2017 - 08:14

Uh, idi Mile u picku materinu, najezih se u pola 9 ujutru :(

 

26 godina...kako sam se samo drao kada je usla u gol....

Prvo mi je trrebalo vremena da shvatim da je gol...a onda ludilo.


  • 0

#19223 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 April 2017 - 08:18

Posle derbija rekoh da se bas nadam da ce Grofu Terza i Co da zatvore sve utakmice do kraja, a jos draze ce mi biti ako pobedimo na svakoj 1:0, posle nekog penala ili ofsajda. 
Naravno svi znamo price o Evropi i izlasku iz sela, ali nas fudbal je ionako odavno izgubio smisao, kruna svega je bio ovaj najdebilniji sistem takmicenja ikada. Zato - treba biti prvak


  • 4

#19224 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 April 2017 - 08:41

On je dosao u jako zajebanom trenutnku nakon 6 godina vladavine Partizana i radio je u duplo tezim uslovima nego sto npr Bozovic radi sad. Covek je iznad sebe imao Dzajica, Stojadinovica i Kokezu, pa mu oni dovedu tri stopera od kojih dvojica ne znaju da hodaju, pa ga onda sva trojica pritiskaju koje igrace da stavi u tim. Bozovic nema nikog iznad sebe, Terzic po funkciji mozda jeste iznad njega, ali on ne bi smeo da pomisli da ga smeni sto zbog ugovora koji Bozovic ima sto zbog ljudi koji su bili tu i bice i posle Terzica i Bozovica.

 

Ipak, covek je uspeo da namiri sve tri babice iznad njega, da sastavi tim koji je igrao disciplinovano, da skupi igrace i da osvoji titulu posle sest godina. Nije ni to zanemarljivo, i pitanje je da li bi opustenije radio sledece sezone da je ostao. Bozovic je letos imao sansu da se kocka sa raznim stvarima jer je stekao opasan kredit, no on se nije kockao, a kredit je spizdio. 

 

Mana je naravno ta da nije bas slucajno da smo mi to leto ostali bez licence (dobro, to i nije potpuno njegova odgovornost), ali mi nismo imali nikog za prodaju, a svi su u klubu znali da ce biti problema zbog toga. Kao i to da je i on imao problematicne taktike u derbiju.

 

Mislim da je bolji trener od Bozovica, ali vec sam ga gledao i bilo je i tu mucnog fudbala maltene citavu tu jesen, pa se radije ne bih vracao na to. Ipak, mislim da nije fer osporavati mu da je u uzasnim uslovima uspeo nesto da napravi. Vidimo sad da neki u mnogo boljim uslovima katastrofalno vode tim. 

 

Meni je u secanju da smo mi gazili na Marakani prilicno, pogotovo na prolece, secam se i da smo Cuku i Vozdovac ispratili sa 4,5 komada uz jednu od boljih predstava koje nam je Zvezda priredila u zadnjih 10ak godina. 

 

Markoss je najbolje observirao za Stojanovica, ali zaboravili ste nesto u vezi Slavise, a lezi iza bolda. On kad je dosao zatekao je jednu raspojasanu bandu, i u tom momentu sastav poprilicno ogranicenih mogucnosti jer su fizicki bili katastrofalni. Milijas celu jesen nije mogao da trci dalje od kruga na centru igralista, Mrdja je bio najsporiji spic u ligi, Nine prvih 10 kola nije moga da igra duze od 60 minuta...
I onda su na zimu odradjene najbolje pripreme u poslednjih ko zna koliko godina, Zvezda je na prolece trcala i fizicki izgledala bolje od bilo koje ekipe. Nismo igrali neki organizovan i preterano dobar fudbal ali smo svakog pretrcalli i "pregazili". Prvi i jedini put u poslednjih 10ak godina. Cak su i Milijas i Mrdja bili neprepoznatljivi u tom segmentu, a Dzoni je kidao koliko je bio spreman.
A Bozovic je mnogo pametan pa je odmah po dolasku otpustio kondicionog trenera, jer on zna bolje, pa zato obe sezone kako krene da se blizi zima, a posle i kraj sezone, mi smo sve veci raspad. Svaki igrac izgleda gore nego kad je dosao ili kad je poceo sezonu. 


  • 4

#19225 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 24 April 2017 - 11:17

Ristic ne treba da pocne na toi poziciji, a Racic ili Poletanovic trebaju??? Ljudi ovo je fudbal. Nije ragbi.

Mi Vosu treba da ispratimo sa 3 komada od kojih su 2 u prvom poluvremnu, jok da se tucemo sa njima.
  • 0

#19226 SamoReal

SamoReal
  • Members
  • 428 posts

Posted 24 April 2017 - 11:18

Slavisa je na papiru imao jaci tim nego ove sezone Grof

 

Pa cak i onaj lanjski je negde egal sto se tice snage sa onim Slavisa sto je imao

 

pa opet, fudbal pod Slavisom je bio veoma ruzan, tek u drugi deo sezone je doneo kvalitetnija izdanja, ali sve skupa ruzan fudbal, a imao si tim sa

 

Milijasem, Ninkovicem, Petkovicem, Lazovicem, Savom , Kelharom, Pecnikom, Mrdjom , Daudom , Mijailovicem i ostalima

 

Mrdja Dauda je objektivno najbolji spic tandem unazad do perioda Zigi Pantelic t Drulic Pjanovic

 

ne moze niko da mi kaze , da je ovaj tim na papiru slabiji od svih timova koje je Grof imao


Edited by SamoReal, 24 April 2017 - 11:21.

  • 1

#19227 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 April 2017 - 11:39

ne moze niko da mi kaze , da je ovaj tim na papiru slabiji od svih timova koje je Grof imao

Mogu ja da ti kazem, ne mozes da me sprecis, samo mozes da se ne slozis


  • 2

#19228 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 24 April 2017 - 11:53

Mrdja Dauda je objektivno najbolji spic tandem unazad do perioda Zigi Pantelic t Drulic Pjanovic

 

Vijera - Katai.


  • 3

#19229 SamoReal

SamoReal
  • Members
  • 428 posts

Posted 24 April 2017 - 12:01

Ja se secam utakmice protiv Napretka, kao prekretnice u glavama te sezone.

Usli smo ziheraski kao i do tada, sve nesto okolo naokolo, a Lalat komandovao juris kao i inace.

Oni poveli, napadali sve vreme, imali jos par dobrih prilika, mi izjednacili Savinim golom, posle kornera, u 47. minutu.

U drugom poluvremenu totalna ofanziva i gazenje.

Tada kao da im je kliknulo da moze i tako i posle toga je bilo jos tih odlicnih utakmica sa 3+ golova.

 

ta utakmica je zatvorena bila, kakvo gazenje kakve gluposti

 

pola utakmica su mu zatvorili Kokeza i Toncev

 

Zakljucno sa Cukarickim i Vozdovcem kod kuce

 

Ta citava polusezona je lakrdija bila, i ne mogu da verujem, da neko ovde moze da pomisli da je Zvezda dobijala sve redom jer je eto za klasu bolja od svih

 

I ovi preko puta su zatvarali, trkanje kao i sada, ko ima jacu logistiku, citava liga je jebena glupost

 

Utakmica koju nisu mogli da zatvore, sa Radnicki Kg kod kuce, bilo je mucenje , jedva smo ga dali u 75 min, a pre toga masili izmisljen penal u 1/2

 

Uzice nisu zatvorili jer nisu mogli, ali bar pola pobeda tog proleca je bila lakrdija, ali ponavljam, to su radila oba tim, takmicenje ko ima jacu logistiku

 

Svake sezone imas po nekoliko zatvorenih utakmica, a broj zavisi od stanja na tabeli i potrebe timova

 

I ovo vazi za oba tima, i ne izmisljam , nego znam

znam iz prica sa fudbalerima iz Jsla, a i znam iz konverzacije sa sudijama

 

I ponavljam, ovo vazi za oba tima, kako dodje finis, pocinju kuhinje

 

ja zato i ne pratim ovu ligu kad dodje finis

uopste me ne zanima desavanja na terenu, ne zelim da slusa i gledam psovanje sa tribina i festival gluposti na terenu

 

Mozda ispratim samo u reprizi utakmicu, ali uzivo jok

 

Kup je vec nesto drugo i tu je manje vise sve posteno, bar bi trebalo

 

Tako da ce Cukaricki biti dobar partner za fudbal


Edited by SamoReal, 24 April 2017 - 12:10.

  • 1

#19230 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 24 April 2017 - 12:04

Vijera - Katai.

 

Drugacija je to postavka igre, obzirom na Kataijeve predispozicije i to da je ofanzivni veznjak a ne spic.

Pomenuti tandem Mrdja-Dauda je upravo ono sto treba formaciji 4-4-2 u pravom smisluk, iako su drugaciji po karakteristikama kao napadaci, obojica su klasicni spicevi. Tako je bilo i u slucaju tandema Pjana-Drulic, koji su se sjajno dopunjavali a onoliko razlicita sorta spica bejahu.


  • 0