Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#16366 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 25 February 2017 - 19:04

Kanga je po obicaju bio najbolji na terenu dok nije usao kapetan Miki i unistio sve sto je imalo veze s fudbalom. Bolje smo igrali 11 na 11 nego sa 2 igraca vise.

Pa i Miki je 2 igrača manje kod nas, tako da smo bili egal.  Nadam se da sledeću utakmicu neće biti potrebe da ulazi prije 87. minuta, da nas uveseljava svojim bunarenjima i odlaganjem lopte na stranu.  

 

Startna postava fino djeluje, klupa već dobro klima. E sad kad bi u klubu bilo nekakve vizije, da se ovaj tim ne tumba puno i nadogradi sa 2-3 igrača na kritičnim pozicijama (prokleti half, bek i ako se šta nametne na pozajmicama) pa da probamo koliko - toliko normalno odraditi evro kvalifikacije.


  • 0

#16367 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 25 February 2017 - 19:56

Tzv Grof najavio smenu generacija sta mu god to znacilo. Znaci treba ocekivati novo drvece za 300 000 i 30%. Nema od vizije i nadogradnje nista. Kad Kangu zameni Mrtvijas ode sve u tri lepe.


  • 0

#16368 Laza Kacanski

Laza Kacanski
  • Members
  • 2,013 posts

Posted 25 February 2017 - 20:02

Docekati pocetak sezone sa 2 stopera i 7 napadaca????????????
Zvezdo jedna jedina.Neponovljiva
  • 0

#16369 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 25 February 2017 - 20:02

kanga,donald,l'talek,ruiz,plavsic, manojlovic uz ovog bouču su sasvim pristojni igraci koji bi ako ih ne miniraju iz kluba trebalo da osvoje prvenstvo. Frimponga jos čekam tj hocu da ga vidim sa ozbiljnijim napadacima u duelu. petkovic polako pocinje da lici na fudbalera. Malo li je ?
  • 0

#16370 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 25 February 2017 - 20:08

300 000 i 30% puta dva na tribinama i puta jedan na klupi, Znaci milionce ni minuta na terenu. To je luxuz bogatih klubova. Vukajlija se koncentrise da odrzava svoj sajt.


  • 6

#16371 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 25 February 2017 - 20:10

 Danas značajno bolja partija nego protiv Pazara

 

Mislim da je ovo pomalo zavaravajuć utisak. Nije ova današnja partija bila toliko bolja od one prošlonedeljne, koliko smo jednostavno imali više prostora u završnici napada, jer se Bačka najčešće branila sa znatno manjim brojem igrača nego Pazarci. Štaviše, i kad bi se postavili sa većim brojem igrača pozadi, dešavalo se da prilično lako dođemo do skoro pa zicera kao što je recimo bio onaj Andjelkovićev pokušaj. Kako god, samo smo u prvom poluvremenu imali još jedno pet-šest odličnih šansi, osim 2 gola.

 

Boaći stvarno deluje obećavajuće. Fino se kreće, zna kada da se vrati po loptu, a kada da napadne zadnju liniju. Jednostavno igra, kod njega nema petljanja, odlaže loptu prvom slobodnom igraču i odmah grize napred. Ova njegova sekvenca mi se najviše svidela:

 

Spoiler

 

kao oni old skul ostrvski špicevi, odmah šutira čim mu se ukazala prilika bez suvišnog sviranja kurcu. Rano je za bilo kakvu ocenu, ali ovo za sada stvarno deluje fino. Inače, ovde se i vidi da smo ih sa relativnom lakoćom probijali kroz sredinu, nešto što je prošle nedelje bilo gotovo nemoguće.

 

Po cenu da me tsva stavi na ignore listu, moram da pohvalim i Grbavogtm. Igra sa dosta samopouzdanja, konstantno se ubacuje napred, na svakoj tekmi ima po nekoliko upotrebljivh centaršuteva, dok je pozadi sasvim korektan. Nisam verovao da ću ovo reći, ali trenutno nam je bez premca najpouzdaniji igrač pozadi. To možda samo po sebi i nije neko senzacionalno dostignuće, ali za ovu ligu je trenutno baš dobro rešenja.

 

elem, za sada ne delujemo loše, ali naredne nedelje je ipak pravi test koji će nam dati pravu sliku o tome gde smo trenutno, barem u ovim jadnim domaćim okvirima. U svakom slučaju, prvih 11 su nam pristojno popunjeni. Veći problem je nedostatak nekih kvalitetnih rešenja na klupi, što je poprilični paradoks za klub koji ima jedno 150 registrovanih igrača. Ali to je već neka druga priča.


  • 1

#16372 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 25 February 2017 - 21:16

 

Po cenu da me tsva stavi na ignore listu, moram da pohvalim i Grbavogtm. Igra sa dosta samopouzdanja, konstantno se ubacuje napred, na svakoj tekmi ima po nekoliko upotrebljivh centaršuteva, dok je pozadi sasvim korektan. Nisam verovao da ću ovo reći, ali trenutno nam je bez premca najpouzdaniji igrač pozadi. To možda samo po sebi i nije neko senzacionalno dostignuće, ali za ovu ligu je trenutno baš dobro rešenja.

 

Popularni Noj zaista igra pristojno ove godine,što neko reče pre koju stranu,frapiran sam njegovom transformacijom.  :lol+:  Pizdeo sam pre sezone što je ostao,ali eto,pokazao je da ima neke vajde od njega.Ne znam kakav je ovaj Milošević iz Spartaka,ali Tsva je totalno u pravu,razbacuje se bagra parama kao pijani milioneri,a dečko niije privirio na teren(nije ni dobio šansu).Transferi Pavkova i Vujaklije su  nepotrebni,kad već imamo ovu dvojicu kojih se ne možemo otarasiti,a i dva klinca koji obećavaju u bliskoj budućnosti.


Edited by Kosjan Willavić, 25 February 2017 - 21:18.

  • 0

#16373 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 25 February 2017 - 21:25

Mi koji pratimo ovaj fk duzi period trebalo bi da smo vec priviknuti da kombinacije i dovodjenje igraca koji Ic nece doprineti kvalitetom.
Naravno, o tome treba pisati u neg kontekstu, ali se iscudjavati na isto- jbg, znamo koliko je sati.
Tu se onda prica siro i na momke koji to ne zasluzuju, a vrlo cesto se ruzno generalizuje i balkanski tj srpski pljuje po nekom detetu avansno a bez osnova...

Svi znamo da su Terzine Falkao teze spin, al nekad treba i popricekati, nije sve a posebno ne u Zvezdi instant kvalitet.
  • 0

#16374 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 25 February 2017 - 21:27

Mislim da je ovo pomalo zavaravajuć utisak. Nije ova današnja partija bila toliko bolja od one prošlonedeljne, koliko smo jednostavno imali više prostora u završnici napada, jer se Bačka najčešće branila sa znatno manjim brojem igrača nego Pazarci.

 

 

Jasno, ne moze se za nekoliko dana toliko promeniti krvna slika ekipe. Napisao sam i posle Pazara da uopste nismo izgledali lose iako smo tesko dolazili do prilika ali o fudbalu ne vredi pisati na ovom topiku jer su ga okupirali ovi razocarani sto stancuju jedan isti post godinama, u uzaludnoj nadi da ce sto hiljada puta ponovljeno opste mesto da nam je klub mafijaska praonica novca nesto da promeni u tom smislu.

 

Mozda ne bi bilo lose da se otvori neki kontejner topik tipa "FK Crvena Zvezda je sranje" pa da se tamo prebaci jedno 90% postova s ovog topika a da ovde, po sistemu "see no evil, hear no evil" pisemo o utakmicama i igri. Postaje malo dosadno citati posle svakog meca genericke upise o laznom Grofu, Mrtvijasu, retardima, balvanima, Terzi, magacinu, Raju, Gaju i Vlaju, mafijaskim kupovinama i slicnim, hiljadu puta ponovljenim praznim pricama. Shvatili smo, jebo te, stavite u potpis te stvari i da teramo dalje. Niko nije slep.


  • 10

#16375 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 25 February 2017 - 21:32

Eh, Abrahame, koliko puta sam slicno napisao na ovoj temi... mislim da, ipak, ne vredi.
  • 0

#16376 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 25 February 2017 - 21:57

Popularni Noj zaista igra pristojno ove godine,što neko reče pre koju stranu,frapiran sam njegovom transformacijom.  :lol+:  Pizdeo sam pre sezone što je ostao,ali eto,pokazao je da ima neke vajde od njega.Ne znam kakav je ovaj Milošević iz Spartaka,ali Tsva je totalno u pravu,razbacuje se bagra parama kao pijani milioneri,a dečko niije privirio na teren(nije ni dobio šansu).Transferi Pavkova i Vujaklije su  nepotrebni,kad već imamo ovu dvojicu kojih se ne možemo otarasiti,a i dva klinca koji obećavaju u bliskoj budućnosti.

Meni je to vise dokaz koliko je, i onako ocajna, liga otisla u kurac. Kad je jedan predmet sprdnje postao verovatno najbolji levi bek u prvenstvu, a da nije ni za mrvu napredovao igracki. Mooozda je malo popravio centarsut, ali i dalje ima momente kada loptu salje u 15. red tribina


  • 1

#16377 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 25 February 2017 - 23:18

300 000 i 30% puta dva na tribinama i puta jedan na klupi, Znaci milionce ni minuta na terenu. To je luxuz bogatih klubova. Vukajlija se koncentrise da odrzava svoj sajt.

:rotflmao:


  • 0

#16378 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 25 February 2017 - 23:51

Sasvim dobra partija, jako težak teren i čini mi se nedorasli sudija.

 

Raduju dobre partije pojedinaca, ali to ne vredi ništa ako se ne pokažu kada bude najpotrebnije, a prva prilika je za sedam dana u debiju.

 

Ruiz se često pominje ovde, ali se nepravedno kritikuje i bez potrebe pomera u napad. Dečko pokriva gotovo ceo teren i ima radijus kretanja koji je sjajan i veoma nam mnogo znači u polju. Svakako je bio jedan od boljih igrača danas.

 

No dobro, Bačka je Bačka, bez uvrede, sledeće nedelje ćemo znati na čemu smo.

 

Luka Adžić  :+1: . Samo neka tako nastavi. Lep je gol, talenat je neosporan, ali ima još mnogo da radi i nadam se da će češće dobijati šansu u nastavku prvenstva. 

 

Idemo dalje.


  • 3

#16379 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 26 February 2017 - 00:57

300 000 i 30% puta dva na tribinama i puta jedan na klupi, Znaci milionce ni minuta na terenu. To je luxuz bogatih klubova. Vukajlija se koncentrise da odrzava svoj sajt.

:rotflmao:  :hail:

 

Smejem se pola sata

 

Klub koji duguje 40+ miliona :hail:


  • 0

#16380 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 26 February 2017 - 02:02

Jasno, ne moze se za nekoliko dana toliko promeniti krvna slika ekipe. Napisao sam i posle Pazara da uopste nismo izgledali lose iako smo tesko dolazili do prilika ali o fudbalu ne vredi pisati na ovom topiku jer su ga okupirali ovi razocarani sto stancuju jedan isti post godinama, u uzaludnoj nadi da ce sto hiljada puta ponovljeno opste mesto da nam je klub mafijaska praonica novca nesto da promeni u tom smislu.

 

Mozda ne bi bilo lose da se otvori neki kontejner topik tipa "FK Crvena Zvezda je sranje" pa da se tamo prebaci jedno 90% postova s ovog topika a da ovde, po sistemu "see no evil, hear no evil" pisemo o utakmicama i igri. Postaje malo dosadno citati posle svakog meca genericke upise o laznom Grofu, Mrtvijasu, retardima, balvanima, Terzi, magacinu, Raju, Gaju i Vlaju, mafijaskim kupovinama i slicnim, hiljadu puta ponovljenim praznim pricama. Shvatili smo, jebo te, stavite u potpis te stvari i da teramo dalje. Niko nije slep.

 

Zapravo, nekako imam osećaj da ovde situacija i nije toliko loša koliko bi mogla da bude. Naročito ako je uporedimo sa košarkaškom temom, koja je posvećena jednom od, bez trunke navijačkog preterivanja, najboljih evropskih timova u poslednjih godinu i kusur dana, a gde opet dobar deo ljudi kao da se međusobno utrkuje ko će brže i lepše da igračima koji čine taj genijalni tim nađe neku manu. 

 

S druge strane, slažem se što se tiče generalne atmosfere na ovom topiku. Mislim, nije da smo  mi, koji smo rešili da pratimo to, pali s Marsa, svakome je manje-više jebeno jasno da mnogo toga ovde ne štima i da se u fkcz skupio svakakav šljam. Opet, ako sam ja rešio da se lišim jednog dela svog mozga i da pratim Zvezdu uprkos tim hohštaplerima, ne znači da je neophodno da me svakog bogovetnog dana neko podseća na to, a svakako ne znači da treba konstantno omolovažavati ljude koji igraju za taj fkcz, kakvi god da su. Naročito kada, doduše retko, urade nešto pozitivno.  


Edited by holden c., 26 February 2017 - 02:20.

  • 2