Jump to content


Photo

Ako moze savet


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#31 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 09 May 2016 - 15:16

Mozes i mod na fb92 da budes :D
  • 8

#32 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 09 May 2016 - 15:18

Ako si pravoslavac onda nista pre braka, tako da nema sta da se cimas.


Moze to dobra fora da bude 👍👍

Mozes i mod na fb92 da budes :D


Hahahah da steknem iskustva jos malo samo 😂😂
  • 0

#33 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 09 May 2016 - 16:15

Mozes i mod na fb92 da budes :D

Zato tebi i meni nikada nisu hteli da daju funkciju. :( 


  • 1

#34 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 09 May 2016 - 17:56

Mozes i mod na fb92 da budes :D

:rotflmao:


  • 1

#35 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 17 May 2016 - 18:04

E ovako .. Imam 20 god,188cm,izrazito lep(po misljenju devojaka) .. Ovo se ne hvalim,nego samo hocu da shvatite situaciju sto bolje :) Treniram fudbal profesionalno,vec sam zaradio mnogo novca,sa devojkama se druzim stalno,ali imam jedan problem .. Nikad zapravo nisam bio sa devojkom,imao sam samo par poljubaca sa devojkama,onako bzv ,radi fore ... Znaci,nikad nisam imao seks,a mogao sam,bukvalno sve devojke iz mog grada se loze na mene(opet se ne hvalim,nego znam pouzdano),ali ja jednostavno ne smem jer imam malen penis ... Haha .. Pa sad,razmisljao sam o svemu,o operacijama za povecanje,citao neke vezbe,svasta nesto,pa bih voleo da mi vi kazete svoje misljenje,sta bih trebalo da uradim .. I da,nisam niti frustriran,niti patim sto nisam imao seks,zivot mi je ispunjen ,i zadovoljan sam vrlo,ali samo sam eto hteo da cujem vase misljenje i sta mi predlazete .. Unapred hvala :))

 

Djecace, ti si samo mlad i ti tvoji strahovi samo su u velikoj mjeri odraz tvoje mladosti. Mnogi decki misle da im je penis mali. Ako smijem pitati, koliki je tvoj penis? Prosjecna velicina penisa kod evropskog muskarca je nekih 14 do 15 cm. I ako nadjes neku curu koja ti se svidja i ako oboje budete htjeli postati intimni, upusti se. Najkasnije tada ces shvatiti da su tvoji strahovi bili sasvim uzaludni ;-)


  • 0

#36 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 17 May 2016 - 21:40

Djecace, ti si samo mlad i ti tvoji strahovi samo su u velikoj mjeri odraz tvoje mladosti. Mnogi decki misle da im je penis mali. Ako smijem pitati, koliki je tvoj penis? Prosjecna velicina penisa kod evropskog muskarca je nekih 14 do 15 cm. I ako nadjes neku curu koja ti se svidja i ako oboje budete htjeli postati intimni, upusti se. Najkasnije tada ces shvatiti da su tvoji strahovi bili sasvim uzaludni ;-)

 

Bogami kako su se nekada istrazivanja na tu temu radila amaterski tako shto su ljudima davali da sami izmere i kazu koliki je ..... prosek je bio 16-17cm (Kinsey reports), a danas kada se erekcija izaziva injekcijom, a meru uzima bolnichko osoblje nekako je prosek blizi 13cm nego 14  :rotflmao: tako da .... samo hrabro napred mladicu, dobre vesti za tebe.


Edited by Denis Jasharevic, 17 May 2016 - 21:41.

  • 0

#37 nijesvejedno

nijesvejedno
  • Members
  • 290 posts

Posted 18 May 2016 - 09:25

Ako se ipak budes odlucio za resenje hiruskom intervencijom, moj ti je savet da ne ides previse u duzinu (na sta se koliko vidim ovde misli pri pomenu velicine). Prevelika duzina moze biti problem za zenu... ali na obimu nemoj da zalis pare ;-)
  • 0

#38 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 May 2016 - 11:31

Ako se ipak budes odlucio za resenje hiruskom intervencijom, moj ti je savet da ne ides previse u duzinu (na sta se koliko vidim ovde misli pri pomenu velicine). Prevelika duzina moze biti problem za zenu... ali na obimu nemoj da zalis pare ;-)

 

Koliko znam duzina se postize zasecanjem ligamenata, a obim dodavanjem masnog tkiva ispod koze. Chisto sa medicinskog aspekta nisam impresioniran metodama i rezultatima nijednog od ta dva postupka, ali postoji mogucnost da greshim, nisam detaljno upucen. Nisam skoro apdejtovao literaturu po tom pitanju, mozda je medicina napredovala.

 

Laichki, smatram hirurshki zahvat skupim, sa mogucim komplikacijama i prilichno nezvesnim rezultatima. Praktichno slichni rezultati se mogu postici vezbama istezanja (duzina) i stezanja (debljina) shto su tehnike poznate od davnina i korishcene josh u primitivnim plemenima. I kod nas postoji anegdota koja to i ne mora biti  :lol+: da deca sa sela imaju veci penis od onih iz grada jer u detinjstvu nisu imala igrachke pa su mnogo vishe vremena proveli u "druzenju" sa svojim vrshnjakom istezuci i stezuci istog  :rotflmao:

 

Rezultati tih vezbi, po onome shto se moze prochitati na netu, mogu biti chak i impresivni, ali je i previshe laznih "obecanja", pa bih pre poverovao da se moze ochekivati "dobitak" od recimo maksimum 2 cm u duzini i neshto manje u obimu.

 

Za nekoga ko je opravdano ili ne - "zabrinut" i to je dovoljno. Nema se shta izgubiti osim malo vremena.

 

U sluchaju zaista mikropenisa, a chini mi se da je on definisan kao <10cm u erekciji - opet se ogradjujem da nisam struchan - mislim da se tu nishta ne moze uraditi.


Edited by Denis Jasharevic, 18 May 2016 - 11:33.

  • 0

#39 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 18 May 2016 - 11:48

Koliko znam duzina se postize zasecanjem ligamenata, a obim dodavanjem masnog tkiva ispod koze. Chisto sa medicinskog aspekta nisam impresioniran metodama i rezultatima nijednog od ta dva postupka, ali postoji mogucnost da greshim, nisam detaljno upucen. Nisam skoro apdejtovao literaturu po tom pitanju, mozda je medicina napredovala.

 

Laichki, smatram hirurshki zahvat skupim, sa mogucim komplikacijama i prilichno nezvesnim rezultatima. Praktichno slichni rezultati se mogu postici vezbama istezanja (duzina) i stezanja (debljina) shto su tehnike poznate od davnina i korishcene josh u primitivnim plemenima. I kod nas postoji anegdota koja to i ne mora biti  :lol+: da deca sa sela imaju veci penis od onih iz grada jer u detinjstvu nisu imala igrachke pa su mnogo vishe vremena proveli u "druzenju" sa svojim vrshnjakom istezuci i stezuci istog  :rotflmao:

 

Rezultati tih vezbi, po onome shto se moze prochitati na netu, mogu biti chak i impresivni, ali je i previshe laznih "obecanja", pa bih pre poverovao da se moze ochekivati "dobitak" od recimo maksimum 2 cm u duzini i neshto manje u obimu.

 

Za nekoga ko je opravdano ili ne - "zabrinut" i to je dovoljno. Nema se shta izgubiti osim malo vremena.

 

U sluchaju zaista mikropenisa, a chini mi se da je on definisan kao <10cm u erekciji - opet se ogradjujem da nisam struchan - mislim da se tu nishta ne moze uraditi.

Znaci, predlazes

slika-2-tega-od-0-5kg-103806913v280h210.

:rotflmao:


  • 0

#40 Povremeniodlasciubrda

Povremeniodlasciubrda
  • Members
  • 3,952 posts

Posted 19 May 2016 - 17:49

De ti nama reci mere, merio si nije da nisi :D


  • 0

#41 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 19 May 2016 - 23:30

De ti nama reci mere, merio si nije da nisi :D

 

Ajde nemoj zajebavati choveka. 

 

@ Kronostime

 

Pa ne znam, chuo sam da to ljudi rade, kache neke tegove, onda imaju neke extendere koji izgledaju otprilike kao malo savremeniji vadichep za vino, upotrebljavaju vakum pupme ..... meni je sve to, posebno kachenje nekih utega potpuno nenormalno, ali dobro, cilj opravdava sredstvo. Ja u svakom sluchaju nikome nishta ne preporuchujem, nisam kompetentan, ja sam seksolog amater  :D ali u nekom buducem zivotu bih voleo da budem seksualni terapeut, savetnik, kako bilo.

 

Fascinantno je kako ljudi obracaju vrlo malo paznje zdravlju, izgledu i kondiciji svog penisa. Ne pipaju ga osim u 2 situacije :lol+:  Mislim, ljudi idu kod frizera, zubara, idesh u gym, kod masera, pedikira, obracash paznju na svaki deo svog tela, svaki mishic, a kita ti sluzi samo za pish i onda ga tako kondiciono nespremenog bacish u prve borbene redove, na liniju fronta?!?

 

U sklopu redovnog servisiranja :lol+: pored Kegelovih vezbi probao sam jelqing, streching i clamping vezbe bez ikakvih pomagala, eventaualno cock ring, znachi ruke i lubrikant i mogu preporuchiti svakome uz prethodno zagrevanje. Oseca se velika razlika, jednostavno krv bolje cirkulishe, volumen je bolji, te kaverne se shire, penis bolje izgleda, generalno ...... fiskultura za mladica  :lol+: . Ono shto je najvaznije - performanse su kao kod abartovane mashine - turbo!

 

Bash te vezbe, kaze literatura, mogu kod mladjih ljudi dovesti do nekih rezultata zeljenih kod ovog zajebanta ili stvarno "zabrinutog" vlasnika, nema veze shta je, dok je kod nas starijih samo "razgibavanje".

 

Koliko je to tachno ne bih znao, ima logike, ali napominje se da je to dugotrajan proces (radi se o mesecima) koji iziskuje i posvecenost svakodnevnu i dosta vremena. I posle svega kada se "dobitak zacementira" mora se povremeno vracati vezbama.


Edited by Denis Jasharevic, 19 May 2016 - 23:32.

  • 0

#42 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 20 May 2016 - 17:32


..........

Bash te vezbe, kaze literatura, mogu kod mladjih ljudi dovesti do nekih rezultata zeljenih kod ovog zajebanta ili stvarno "zabrinutog" vlasnika, nema veze shta je, dok je kod nas starijih samo "razgibavanje".

...........

 

Sklon sam da poverujem da je "zabrinuti vlasnik." Radi se o psiholoskom problemu. Nije to jedinstveni njegov problem ili samo velicina penisa. Postoje ljudi od patuljaka do najvisih kosarkasa - i neki su srecni u svom telu, neki drugi nisu.

Jedna drugarica (bas bliska prijateljica, nista vise od prijateljstva sa njom nisam imao) mi je svojevremeno rekla da vise voli prst od penisa, jer njen pazljivi partner ume da vestije stimulise G-spot ili klitoris rukom nego penisom. Velicina joj uopste nije bitna.

 

Dakle, bitan je pristup seksualnosti. Fizicka velicina je sporedna pojava.


  • 0

#43 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 24 May 2016 - 01:21

Nisam dugo proveravao temu,mislio sam da je zavrsena :) E ovako,kao sto neko kaze,merio sam nije da nisam 😂😂 Dugacak je oko 12-13 cm,ali tanak bas,malo deblji od prsta .. Mislio sam da uradim kod hirurga samo da podebljam,citao sam da je to sigurnija i delotvornija intervencija od duzine ... Pa sad ako to bude bilo kako treba,onda i nece biti valjda toliko lose ... Ps. Ne mozes nikako dokaziti ljudima da sam ozbiljan,pa to ti je 😊😊
  • 0

#44 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 24 May 2016 - 22:02

Ovo merenje me podsetilo na jedan davni dogadjaj, kada smo moja devojka (tadasnja) i ja radili istu stvar... Ja izmerio preko 20 cm, onda ona uzela metar, pa izmerila 16 cm... Onda ja nju optuzivao da ne ume da meri, a ona mene da sam lazov... I tako, lepo smo se druzili...


  • 0

#45 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 25 May 2016 - 01:58

Ma ima toliko sto posto,merio sam 10 puta 😂😂😂
  • 0