Jump to content


Photo

Ako moze savet


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 May 2016 - 01:16

E ovako .. Imam 20 god,188cm,izrazito lep(po misljenju devojaka) .. Ovo se ne hvalim,nego samo hocu da shvatite situaciju sto bolje :) Treniram fudbal profesionalno,vec sam zaradio mnogo novca,sa devojkama se druzim stalno,ali imam jedan problem .. Nikad zapravo nisam bio sa devojkom,imao sam samo par poljubaca sa devojkama,onako bzv ,radi fore ... Znaci,nikad nisam imao seks,a mogao sam,bukvalno sve devojke iz mog grada se loze na mene(opet se ne hvalim,nego znam pouzdano),ali ja jednostavno ne smem jer imam malen penis ... Haha .. Pa sad,razmisljao sam o svemu,o operacijama za povecanje,citao neke vezbe,svasta nesto,pa bih voleo da mi vi kazete svoje misljenje,sta bih trebalo da uradim .. I da,nisam niti frustriran,niti patim sto nisam imao seks,zivot mi je ispunjen ,i zadovoljan sam vrlo,ali samo sam eto hteo da cujem vase misljenje i sta mi predlazete .. Unapred hvala :))
  • 0

#2 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 May 2016 - 12:22

Premeri pa se javi da ti chika doktor kaze ima li kakve nade. Sve iznad 18 cm nije strashno  :rotflmao:


Edited by Denis Jasharevic, 03 May 2016 - 12:24.

  • 0

#3 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 03 May 2016 - 13:11

Premeri pa se javi da ti chika doktor kaze ima li kakve nade. Sve iznad 18 cm nije strashno  :rotflmao:

Sabajle, u podne i uvece tokom mesec dana - cisto da se vidi statistika i prepise terapija  :D


Edited by kronostime, 03 May 2016 - 13:11.

  • 0

#4 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 May 2016 - 13:51

Hvala na ovako divnim savetima 😂😂
  • 0

#5 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 May 2016 - 23:58

Hvala na ovako divnim savetima

 

 

Pa chekaj, u chemu je problem, vec si se ofirao, a hocesh da ostanesh anoniman? Mozda si se samo utripovao, bez razloga. to se chesto deshava.


  • 0

#6 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 04 May 2016 - 02:46

MJSL, tvoj problem je u glavi.

Posavetuj se sa psihologom ili psihijatrom. Imas li strah od zena? Zasto bi njima velicina bila bitna - i ako jeste, koja?

 

Jeste ograniceno licno iskustvo - ali, uzitak zavisi o tome koliko su partneri emocionalno angazovani, koliko se vole.

To je za nas "konzervativne" - ako nema emocija, velicina mozda jeste bitna.


  • 0

#7 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 May 2016 - 03:59

Hvala na ovako divnim savetima

Momak, sudeci po pisanju doktora, vecina muskaraca koja je pozelela veci penis jer, navodno, ima mali, je bila u krivu, informisi se malo bolje, vidim, imas pristup internetu.


Edited by blond, 04 May 2016 - 08:22.

  • 0

#8 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 05 May 2016 - 00:14

MJSL, tvoj problem je u glavi.

Posavetuj se sa psihologom ili psihijatrom. Imas li strah od zena? Zasto bi njima velicina bila bitna - i ako jeste, koja?

 

Jeste ograniceno licno iskustvo - ali, uzitak zavisi o tome koliko su partneri emocionalno angazovani, koliko se vole.

To je za nas "konzervativne" - ako nema emocija, velicina mozda jeste bitna.

Nemam bas nikakav problem,ili strah od zena ,stavise stalno sam sa njima,druzenje,izlasci i slicno ... I sve one misle da imam bogat seksualan zivot .. I da ti kazem,sutra eto mogu odmah da smuvam neku devojku,ali imamo po 20 god,nismo deca,trebao bi brzo seks biti,ii sta da joj ja dam u krevetu ?? hahah .. Sa 16-17 god sa imao devojaka,ali sve je to bilo ljubljenje,diranje i to,i to mi je odgovaralo,dok vec sadd :)) Ali Boze moj,nije niko umro bez seksa


  • 0

#9 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 05 May 2016 - 00:15

Momak, sudeci po pisanju doktora, vecina muskaraca koja je pozelela veci penis jer, navodno, ima mali, je bila u krivu, informisi se malo bolje, vidim, imas pristup internetu.

Prijatelju moj,sve ja tebi verujem,ali veruj i ti meni da ja nisam ta vecina hahah :))


  • 0

#10 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 05 May 2016 - 18:53

Prijatelju moj,sve ja tebi verujem,ali veruj i ti meni da ja nisam ta vecina hahah :))

Mozda treba samo lepo da se informises, ako ne trolujes, jer mi ovo izgleda jako poznato.

Internet je prepun informacija na tu temu. Velicina nije bitna toliko za sam cin seksa, zavisi dosta toga od tvog pristupa.

Moze da bude mali problem, ako je u pitanju tzv. "mikropenis", sto se resava prostom hirurskom intervencijom, jer ti je penis normalne velicine, ali ne deluje tako spolja. :)


  • 0

#11 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 05 May 2016 - 19:06

Mozda treba samo lepo da se informises, ako ne trolujes, jer mi ovo izgleda jako poznato.

Internet je prepun informacija na tu temu. Velicina nije bitna toliko za sam cin seksa, zavisi dosta toga od tvog pristupa.

Moze da bude mali problem, ako je u pitanju tzv. "mikropenis", sto se resava prostom hirurskom intervencijom, jer ti je penis normalne velicine, ali ne deluje tako spolja. :)

 

 


  • 0

#12 MJSL

MJSL
  • Members
  • 10 posts

Posted 05 May 2016 - 20:46

Mozda treba samo lepo da se informises, ako ne trolujes, jer mi ovo izgleda jako poznato.

Internet je prepun informacija na tu temu. Velicina nije bitna toliko za sam cin seksa, zavisi dosta toga od tvog pristupa.

Moze da bude mali problem, ako je u pitanju tzv. "mikropenis", sto se resava prostom hirurskom intervencijom, jer ti je penis normalne velicine, ali ne deluje tako spolja. :)

Ne trolujem,svega mi .. Hvl uglavnom na savetima :)


  • 0

#13 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 07 May 2016 - 10:33

Sine, ti si neki dobar troller, nema veze, ako se dobro zayebavas, sve OK. A kako je u svlacionici, jel' te menja trener u 70. minutu da se tusiras sam? Ako ga imaš malog, pa tebi dupe pomeraju u svlacionici, a jos u malom mestu, qqlele, pa to svi znaju.... Probaj sa muskarcima, mozda ti se vise svidjaju, samo to jos ne znas...
  • 0

#14 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 07 May 2016 - 12:09

AA :lol: :lol: :lol:
  • 0

#15 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 07 May 2016 - 17:14

Sad dal je devojkama bitna velicina, po mom misljenju, kako kojoj. Pricam pre mozda dve godine sa jednom bas dobrom drugaricom i povela se prica oko broja seksualnih partnera. Tako nabroji ona meni cetvoricu, a ja je pitam: Cekaj cekaj, a onaj ,,Boban'' sa Pravnog kad si tek krenula na fax? A ona: Aaaa... pazi, on je imao toliko mali penis da ja uopste ne racunam da sam spavala sa njim... Stvarno se toga cak i ne secam. Tako da ono, ne znam sta da ti kazem, razmisli dobro pre nego sto krenes u ozbiljniju akciju...
  • 0