Jump to content

Photo
- - - - -

Samo Jako....

• Please log in to reply
1336 replies to this topic

#931 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 7,678 posts

Posted 20 March 2017 - 16:05

Takvih gastosa kakve opisujes nema na (ovom) forumu.

:lol:

Je li?

Kako se samo lepo uklapaju u stereotipe o gastozima, ma kao saliveni za kalup.

Jesi li ti čitao onu  prepisku o sinovima intelEgentnim naslednicima sa statusa na početnoj? To ne čita, to ubi neprihvatanje sredine, to žulja praziluk iz dupeta, to da mu nije reklo da je otišao na zapad ne bi znalo strane sveta...

• 0

#932 Kinik

Kinik
  • Members
  • 36,105 posts

Posted 20 March 2017 - 16:38

...

... kako se samo lepo uklapaju u stereotipe o gastozima, ma kao saliveni za kalup.

... to ne čita, to ubi neprihvatanje sredine, to žulja praziluk iz dupeta, to da mu nije reklo da je otišao na zapad ne bi znalo strane sveta ...

Ima takovih medju 'naZiJonskim radenicima'.

A ima i naZiJonskih radenika medju 'opoziciJonarima'.

To bi da bidne gastos u 'bijogradu', to ne cita, zulja ga palanacki praziluk; da nahoče iz Amerića / Malu Ivanču / Loznicu nisu dovezli u prestonicu, ne bi znao gde se nalazi.

;)

...

• 0

#933 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 18,546 posts

Posted 20 March 2017 - 18:35

Nisam stekao utisak da pišemo o forumu. Mislio sam da pričamo o društvu uopšte.

U drustvu ih naavno ima, ali ne verujem da su bitan segment birackog tela. U najvecem delu srpska dijaspora je nezainteresovana za glasanje u matici, o cemu svedoci vrlo mrsav odziv po konzulatima na doskorasnje izbore, zar ne?

• 0

#934 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 20 March 2017 - 18:46

Naravno.
  • 0

#935 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 20 March 2017 - 19:36

U drustvu ih naavno ima, ali ne verujem da su bitan segment birackog tela. U najvecem delu srpska dijaspora je nezainteresovana za glasanje u matici, o cemu svedoci vrlo mrsav odziv po konzulatima na doskorasnje izbore, zar ne?

Pričam o fenomenu, samo sam se nadovezao na tvoj post.

Ajde "ok je biti zatucan" u srb, truju te sa svih strana, okruženje, novine, TV... neverovatno mi je da si otrovan u Švajcarskoj (na primer), da se sečeš na vojvodu od zarđale kašike i Ratka Mladića...
  • 0

#936 Kinik

Kinik
  • Members
  • 36,105 posts

Posted 20 March 2017 - 19:59

...

... pričam o fenomenu, samo sam se nadovezao na tvoj post ...
... ajde "ok je biti zatucan" u srb, truju te sa svih strana, okruženje, novine, TV... neverovatno mi je da si otrovan u Švajcarskoj (na primer), da se sečeš na vojvodu od zarđale kašike i Ratka Mladića...

Opet ti sa lazima i podmetanjem?

:wicked:

Ma ko se to 'otrovan iz xyz sekao na vojvodu & djenerala'?

Dokle to lupetanje?

Ili hoces da kazes da si ti ovde 'etalon demokraturstva'?

Evo ti ih pa uzivaj

Attached File  opozicija press .jpg   221.77KB   7 downloads

Attached File  opozicija protest 1 .jpg   82.17KB   7 downloads

Kad su bili 'izbori' - nesto su se promenili, postali 'proevropljani'?

Kako je rekao onaj lik - prisustvivao sam sastancima Kanzlerin i BT - bila je apsolutno ostra /surova prema njemu. Eno ga juce kilavka kod novinarske lazovcine Cosica, nesto vrdao ko balerine - te hteo ovo / te hteo ono - 'ja kao predsednik'! Drombuljao o nekom 'pomirenju'!

:ajme: 

I sta sad, neko ko zivi u inostranstvu, pogotovo oni koji su se iselili, treba da odgovaraju, da ih sakalude progone zbog toga sto je ovdasnja opozicija glupa, nesposobna i posvecena kafanskim doskocicama? Pa, neka crknu / propadnu, koga je briga!

Onaj Tenochtitlan je osnovan 1325. a Oksford 1096.

Ring a bell?

Ko jos pati za acteckim ljudozderima?

...

• 1

#937 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 20 March 2017 - 20:01

...

Opet ja sa lazima i podmetanjem?

...

• 0

#938 Kinik

Kinik
  • Members
  • 36,105 posts

Posted 20 March 2017 - 20:31

...

Pa lepo si se prepoznao.

Ali, hoce to posle stotinak postica.

;)

Nego ciji si ti klon?

Za nekog ko se 'klonjira' koristis jako stare 4umske fazone, a ne verujem da si studiozno iscitavao 4um, posto su ti i postici poprilicno plain, samo smorni c/p raznoraznih opoziciJonih toaletoida?

B-)

...

• 0

#939 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 20 March 2017 - 20:45

...

Pa lepo
B-)

...

• 0

#940 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,468 posts

Posted 20 March 2017 - 22:16

Ko je ovde cirkuzant

https://shlogiranje.blogspot.co.uk/2017/03/ko-je-ovde-cirkuzant.html

• 1

#941 Kinik

Kinik
  • Members
  • 36,105 posts

Posted 20 March 2017 - 22:39

...

... 

:frust:

Zalosno je kad matori primitivni kurajber zaostane u razvoju i odna kao infatilni drkaxija seta unaokolo sa 'kuralom'.

Taj je umobolnik za posmatranje.

:twak:

...

• 0

#942 handys111

handys111
  • Members
  • 379 posts

Posted 20 March 2017 - 23:57

Uh znam da ne odgovaras na pitanja, ali me zanima zasto mislis da je lud (cak klinicki) a ne npr neduhovit saljivdzija koji je pokupio foru sa comedy central?
  • 0

#943 dzone87

dzone87
  • Members
  • 3,114 posts

Posted 21 March 2017 - 00:16

Pričam o fenomenu, samo sam se nadovezao na tvoj post.

Ajde "ok je biti zatucan" u srb, truju te sa svih strana, okruženje, novine, TV... neverovatno mi je da si otrovan u Švajcarskoj (na primer), da se sečeš na vojvodu od zarđale kašike i Ratka Mladića...

Ne znam baš dal seku vene na Šešelja i da li se ponose sa gnusnim ratovima iz 90-ih, ali ja mogu da potvrdim da one koje imam prilike da gledam kad dođu preko leta su "kao pušteni 's lanca". Ajde ok što im je Ceca srpska majka i što potroše stotne eura na original diskove Grand produkcije... realno hebeš to, ali što se ponašaju kao besni ovde. Prljaju grad gde god stignu, bacaju smeće na ulicu, deru se k'o pomahnitali po ulicama posle izlaska u grad, pišaju po zgradama, voze kao divljaci a naravno kad ih zaustave policija žele da se izvade mitom (što ovi džiberi uglavnom i dozvoljavaju), kurče se dobrim kolima pa ih parkiraju tamo gde nije predviđeno za parking ali se zato auto dobro vidi.

Da se ne lažemo sve ove stvari radi i naša retardirana omladina, ali hebemu ti dolaziš iz gradove gde to NE SME!!! da se radi, živiš tamo maltene celu godinu, dođeš preko leta na neku nedelju i onda se pretvoriš u nekog našeg tupavog omladinca?? Jel to normalno? Ako zaista voliš tu Srbiju i smatraš da i ona treba da bude deo normalne, civilizovane Evrope pa ponašaj se onda u njoj kao što se ponašaš u Cirihu, Dizeldorfu, Amsterdamu... a ne kao sad došli smo u Srbiju, našu zmelju, gde možemo da radimo šta god hoćemo pa da je da je još više ukanalimo za vreme našeg boravka zajedno sa svakidašnjim ljudima ovde. 

• 0

#944 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 21 March 2017 - 00:21

To je Karic izjavio.

Naravno da je Bogi. Ali to je to, (neki broj i sedam nula) + nisko kvalifikovani posao = opštenarodno veselje.

Još samo trubače negde da uglave i kompletan cirkus :)

Edited by Officer Barbrady, 21 March 2017 - 00:23.

• 0

#945 franc1952

franc1952
  • Members
  • 260 posts

Posted 21 March 2017 - 00:51

...

Onaj Tenochtitlan je osnovan 1325. a Oksford 1096.

Ring a bell?

Ko jos pati za acteckim ljudozderima?

...

Nakon dosta godina opet malo da vas pogledam, isti ste, isti problemi!

Ovo, o Actekima ne drži vode: nisu bili baš ljudožderi, ali su imali svoj

stav o imigraciji, populaciji, veri i politiki! Bio je krvav, a kad malo pogledaš od blizu, ne razlikuje se mnogo od sodobnosti!:)

• 0