Jump to content


Photo
- - - - -

Samo Jako....


  • Please log in to reply
1346 replies to this topic

#16 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 29 April 2016 - 14:37

I ja kazem, hajde da vidimo. Ne sumnjam ja toliko u njegove namere, sumnjam u to sta ce od svega toga da ispadne, ali ostavljam prostor da gresim u proceni.

Pa on je već uradio dosta, pokazao je da je moguća ovakva gerilska borba na lokalu, a pokazao je i konvencionalnim političkim partijama (kako na vlasti, tako i u opoziciji) da bi ih bilo zamijeniti mnogo lakše nego što na prvi pogled izgleda.
  • 0

#17 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 April 2016 - 14:48

To je tacno, ali sada nastaje prava borba u parlamentu.

 

Jer ti glasovi koji su im dati sada mogu mnogo lakse da ispare nego sto isparavaju glasovi DSu, ma sta oni radili. I ti biraci ce se razocarati do kraja i vecina njih vise nece ni glasati.


  • 0

#18 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2016 - 19:19

...

 

... tvoja mrznja prema svemu sto nije "napredno" je fascinantna ...

 

 

Opet te 'ljubav' spopala?

To sto ti 'volis' konjove - to je tvoj problem, ja ih samo ismejavam.

Mislim, onaj pravi konj je OK, dok su konjovi obicni, pretenciozni, majmuni koji se krevelje.

I jos pri tome igraju po pravilima 'vlasti'!

;)

 

...


  • 0

#19 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 29 April 2016 - 20:10

tebe je , znam to, povredilo sto se sprdaju sa "onim kojim te sendvicem hrani"...

 

 Od zaslepljenosti mrznjom prema svemu sto nije AVovo, ne vidis da su se momci jednostavno sprdali. Sa celom politickom scenom , a ne samo sa AVom , to ljubljenje ovaca sa spota je bilo karakteristicno pre svega za BoTu.

 

Oni su se kandidovali ne da bi osvojili mandate nego da se sprdaju, to jest kritikuju sprdanjem sistem koji ovde vlada vec 30ak godina.  A to sto su osvojili toliko mandata tamo , je odraz opsteg stanja drustva prema politicarima bez obzira koji su.

  Slican efekat bi , verovatno, bio i da su se npr na republickom, Beogradskom nivou kandidovalo npr "Indeksovo radio pozoriste " onakvo kakvi su bili recimo 90ih i nesto posle. Ili npr  "Prljavi inspektor Blaza" za predsednika

 

  Momci verovatno i nece znati sta treba da urade sa tim mandatima u opstini, ali nije to poenta. Poenta je da je svima nama ovde preko glave svih njih, politicara , a ovi momci su pokazali drugima , pre svega mladima, medju  kojima  ce neko mozda i znati sta sa mandatima, da se mozda i vredi boriti za ovu zemlju...  pre nego sto uzmu pasos u ruke...


Edited by Doc Holliday, 29 April 2016 - 20:12.

  • 0

#20 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2016 - 20:20

...

 

... 

 

Samo ti nemoj da mi tumacis RL, drzi se svoje tezge koja tebe hrani, a o mom 'sendvicu ne brini'.

Lepo sam ti rekao - mozes da 'volis' kreveljenje koliko hoces - to nista ne menja oko nastupa tih majmuna.

Da ne govorim o mudrolijama tipa 'nece znati sta da rade sa mandatima', ali 'vredi se boriti'.

Za opstinsku sitnu paru?

To znamo, za to nisu morali da slikaju onog konja.

Mogli su konjovi da se slikaju sami.

;)

PS.

Nema u sVrbiji mesne zajednica, a da nema slicnu grupu konjova.

Zamisli, to bi me 'povredilo'?

:lol+:

Neka slobodno uzmu pasose u ruke, sa konjem ce biti mnogo teze.

 

...


  • 0

#21 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 29 April 2016 - 20:26

 znamo svi na ovom forumu , da bi ti i tvoja sujeta bila najsrecnija da je Vucic osvojio oko 95% glasova


  • 0

#22 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2016 - 20:37

...

 

Ne lupetaj troleru.

Ko je tebe ovlastio da drombuljas 'mi'?

:lol+:

 

...


  • 0

#23 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 30 April 2016 - 01:20

...

 

 

Pet konjova i jedan konj.

 

attachicon.gifLjubisa-Preletacevic-Beli_thumb.jpg

 

:lol+:

 

...

 

 

:lol+:

Zao mi je samo onog pravog konja u kakvom se drustvu nasao. Jer, poznato je da je konj plemenita zivotinja ....


  • 1

#24 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2016 - 17:13

...

 

dam'n server!

 

...


Edited by Kinik, 30 April 2016 - 17:18.

  • 1

#25 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2016 - 17:19

...

 

total edit 

 

...


Edited by Kinik, 30 April 2016 - 17:23.

  • 0

#26 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 01 May 2016 - 23:25

2.5. u 8h na N1,gostuju predstavnici ove stranke Sjeran i Tripkovic.Iza Prilepka(Stefan Gajic) i Preletacevica(Luka Maksimovic) se kriju ozbiljni likovi. Njih dvojica su u sve krenuli iz sale,onda su ih gradjani ubedili da se kandiduju. Jedina su lista u Mladenovcu,gde su svi odbornici zavrsuli ili zavrsavaju fakultet. Pozdrav iz Mladenovca :)
  • 0

#27 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 02 May 2016 - 14:43

2.5. u 8h na N1,gostuju predstavnici ove stranke Sjeran i Tripkovic.Iza Prilepka(Stefan Gajic) i Preletacevica(Luka Maksimovic) se kriju ozbiljni likovi. Njih dvojica su u sve krenuli iz sale,onda su ih gradjani ubedili da se kandiduju. Jedina su lista u Mladenovcu,gde su svi odbornici zavrsuli ili zavrsavaju fakultet. Pozdrav iz Mladenovca :)

Iha, fakultetlije su na celu drzave drzave sve vreme pa ne primecujem da je narodu bolje od toga.


  • 0

#28 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 May 2016 - 15:13

...

 

Bice to jos jedno 'veselo vece' - direktan prenos sa hipodroma.

;)

Mislim - sve neki konjovi.

 

 

...


Edited by Kinik, 02 May 2016 - 15:20.

  • 0

#29 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 18 October 2016 - 12:18

http://mladenovac.eu...moji-odbornici/

 

U okviru Bagre postoji i podvrsta – to su takozvani botovi koji nemaju obraza, svoj život, mozak, muda i integritet. To su ljudi neostvareni u životu, večite lutalice koje su bile predmet sprdnje čitavog života jer su loši ljudi od mali’ nogu. Botovi, sendvičari, kako god, su vrsta beskičmenjaka koje cela varoš pljuje, a oni i dalje šetaju ko da imaju najpošteniji i najbolji posao na svetu. To su krpelji koji nemaju ideju da promene išta, pa čak ni svoje usrane gaće, to su izgubljene duše.

 

SAMO JAKO!

:lol+:


  • 2

#30 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 18 October 2016 - 14:17

...

 

Tip i jeste polupismena bagra - vidi samo kako govori, kao da je u kafani ... za govornicom.

 

Sindrom budalasa iz malog mesta - provincijalac koji je kupio 'belo odelo'.

:lol+:

 

...


  • 0