Jump to content

Photo
- - - - -

Samo Jako....

• Please log in to reply
1342 replies to this topic

#1 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,237 posts

Posted 26 April 2016 - 16:41

http://www.b92.net/i...&nav_id=1124452

Momci su kroz zajebanciju , bez skupocene kampanje dosli na drugu poziciju u Mladenovcu. Osvojili cak 20 % na lokalu...

Da li je to neka nova nada , da  kroz mlade , uz da kazemo zajebanciju demontiramo ovu politicku mafiju ( tu ubrajam sve ) koja vlada i unistava Srbiju..  Verovatno bi i prljavi inspektor Blaza , kao predsednicki kandidat prosao isto..

Ne treba iskljuciti da se takve "zajebancije" prosire po celoj Srbiji , da mozda daju mladima neku nadu i volju da se bore za bolje u Srbiji...

da li je to neki prirodni bunt mladih protiv ovakve apatije i katastrofalnog stanja u zemlji ?

Edited by Doc Holliday, 26 April 2016 - 16:42.

• 0

#2 McLeod

McLeod
  • Members
  • 52,207 posts

Posted 26 April 2016 - 17:00

Ja mislim da nije. To je put sarlatanstva, kao u Hrvatskoj sto smo imali onog decka koji je preko noci osvojio mnogo glasova. Jer takvi glasovi cesto dolaze od ekstremno desno orjentisane omladine koja je potpuno politicki neobrazovana.

Mada mi je ovaj pokret konkretno simpatican, ali hajde, sad cemo bas videti sta ce da urade sa tim silnim glasovima i kako ce da ih predstavljaju u gradskoj skupstini. Da li ce uspeti da ista konkretno urade i da li ce biti dobra opozicija.

• 0

#3 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,664 posts

Posted 26 April 2016 - 17:08

Meni je veca zajebancija slichan postotak zveri-isis glasova u Chachku. Kaze mi prijatelj iz tig grada da su sve mladi glasali shto je svojevrstan fenomen jer koalicija propagira zagrobni zivot, lishen ovozemaljskih zadovoljstava, pa bi se pre ochekivalo da preotme glasache PUPSa.
  • 0

#4 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,237 posts

Posted 26 April 2016 - 17:08

ne mislim mozda bas direktno na njih, nego na sustinu price da se pospesi pojavljivanje novih likova na politickoj sceni.  Iako znam da politicko-tajkunsko mafijaski lobi jednostavno ne dozvoljava pojavljivanje normalnih likova koji zaista zele dobro ovoj zemlji . Ali ako se da neki podsticaj da se i drugde dese ovakve pojave, jednom ce se pojaviti nesto novo..  Jer je logicno da ovakvo stanje jednom mora roditi nekakav bunt , pre svega kod mladih

• 0

#5 milun712

milun712
  • Banned
  • 835 posts

Posted 26 April 2016 - 17:12

Meni je veca zajebancija slichan postotak zveri-isis glasova u Chachku. Kaze mi prijatelj iz tig grada da su sve mladi glasali shto je svojevrstan fenomen jer koalicija propagira zagrobni zivot, lishen ovozemaljskih zadovoljstava, pa bi se pre ochekivalo da preotme glasache PUPSa.

Bošoo glavini u zverinjaku je iz Čačka, a i Čačak ti je staro fašističko leglo...

Slobodno pitaj drugara i za to ;)
  • 0

#6 McLeod

McLeod
  • Members
  • 52,207 posts

Posted 26 April 2016 - 17:25

ne mislim mozda bas direktno na njih, nego na sustinu price da se pospesi pojavljivanje novih likova na politickoj sceni.  Iako znam da politicko-tajkunsko mafijaski lobi jednostavno ne dozvoljava pojavljivanje normalnih likova koji zaista zele dobro ovoj zemlji . Ali ako se da neki podsticaj da se i drugde dese ovakve pojave, jednom ce se pojaviti nesto novo..  Jer je logicno da ovakvo stanje jednom mora roditi nekakav bunt , pre svega kod mladih

Opet ti kazem, pogledaj Hrvatsku i sta se desilo. Vise sam i zaboravio, pretprosli izbori, klinac izasao kao "antisistemski" kandidat, dobio 20% ili tako nesto, i onda ispao kompletan pajac.

Imas i primer Sirize, Podemosa i slicnih, dobiju glasove na nismo za ove, necemo da nas vise kradu, hocemo pravdu, i tako popune demagoske govore jakim recima i ako dobiju glasove da nesto od toga sprovedu u delo vidi se da su potpuno nesposobni/da to ne moze i ajmo jovo nanovo.

• 0

#7 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,664 posts

Posted 26 April 2016 - 17:48

Bošoo glavini u zverinjaku je iz Čačka, a i Čačak ti je staro fašističko leglo...

Slobodno pitaj drugara i za to ;)

Jel tako? Pa ja se chudim otkud toliki velikani srBske misli iz tog grada Bora ciroza, losh roker ali dobar chetnichki vojvoda i Velja koji je hteo da se zrtvuje za Srbiju i da, ovo su njegove rechi - ga sagna ili nagna madlen olbrajt za dobrobit Srbije. Ima video na yutube .... Moram priznati da Sam se i ja zagrcnuo od smeha, jedan je Velja Ilic ... Iskreno sumnjam da se gradjani mogu priblizno dobro zajebavati kao srpski politichari .. Ali ako mislite zajebancijom protiv ludila .... Ne verUem da ce dati rezultate ... DB je to sa yoga letachima, sheceroskim I bizarnim/morbidnim/porodichnim I kucno-savetskim strankama I pokretima odavno ispalila iznad pajtonovskih/realityshow visina.

Edited by Denis Jasharevic, 26 April 2016 - 17:50.

• 0

#8 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,313 posts

Posted 26 April 2016 - 18:22

Dobar vic. Od mladih Srbije pre mozes da ocekujes eventualno neki bunt tipa dovodjenja nekakve NSDAP Srbije na vlast i popunu "hitlerjugend" odreda.

Edited by tomas.hokenberi, 26 April 2016 - 18:22.

• 0

#9 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 19,352 posts

Posted 28 April 2016 - 21:36

Ja mislim da nije. To je put sarlatanstva, kao u Hrvatskoj sto smo imali onog decka koji je preko noci osvojio mnogo glasova. Jer takvi glasovi cesto dolaze od ekstremno desno orjentisane omladine koja je potpuno politicki neobrazovana.

Mada mi je ovaj pokret konkretno simpatican, ali hajde, sad cemo bas videti sta ce da urade sa tim silnim glasovima i kako ce da ih predstavljaju u gradskoj skupstini. Da li ce uspeti da ista konkretno urade i da li ce biti dobra opozicija.

Ovi likovi su još prije nekog vremena pravili klip o gej paru koji se bori da normalno živi u Mladenovcu i da im policija ne oduzme usvojenu ćerku, misliš da je baš svejedno oni ili zveri?
  • 1

#10 McLeod

McLeod
  • Members
  • 52,207 posts

Posted 28 April 2016 - 23:49

Ovi likovi su još prije nekog vremena pravili klip o gej paru koji se bori da normalno živi u Mladenovcu i da im policija ne oduzme usvojenu ćerku, misliš da je baš svejedno oni ili zveri?

Naravno da nije, meni je ovaj decko poznat jos dok je pravio sprdnju na youtube u vezi nekih debilnih stvari koje su postale popularne ovde, dobro mu ide parodija, mislim da ima i neke rep pesme (sto nisam sto posto siguran, ne slusam to), ali je dug put od toga da ti je neko simpatican i izgleda na mestu dok nije progovorio o politici, do toga da stoji tamo gde treba i zalaze se za prave vrednosti, a jos duzi put do ostanka na tim pozicijama i eventualno sprovodjenja svega toga u delo.

I naravno da se nadam da ce uspeti da sve ovo iskoriste i prenesu na visi nivo, to moze da bude znak da su u ovoj zemlji moguce pozitivne promene, ali je kao sto rekoh do toga put jako dug.

• 0

#11 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,664 posts

Posted 29 April 2016 - 02:56

I naravno da se nadam da ce uspeti da sve ovo iskoriste i prenesu na visi nivo, to moze da bude znak da su u ovoj zemlji moguce pozitivne promene, ali je kao sto rekoh do toga put jako dug.

Nisam siguran da su amatersko-folklorna drushtva u nekoj (normalnoj) zemlji dovela do pozitivnih drushtveno-politichkih promena. Lokalno .... Palma mi je, uz stare asove Raku i Bizdu, ipak favorit .... mislim, shto se parodije tiche. 

• 0

#12 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 19,352 posts

Posted 29 April 2016 - 09:59

Naravno da nije, meni je ovaj decko poznat jos dok je pravio sprdnju na youtube u vezi nekih debilnih stvari koje su postale popularne ovde, dobro mu ide parodija, mislim da ima i neke rep pesme (sto nisam sto posto siguran, ne slusam to), ali je dug put od toga da ti je neko simpatican i izgleda na mestu dok nije progovorio o politici, do toga da stoji tamo gde treba i zalaze se za prave vrednosti, a jos duzi put do ostanka na tim pozicijama i eventualno sprovodjenja svega toga u delo.

Možda tj. vjerovatno, ti to nije namjera, ali djeluje da žuriš sa zaključcima. Ima momak pošteno zasluženu šansu, ajde prosto da vidimo kako će to da se razvija.

• 0

#13 Kinik

Kinik
  • Members
  • 38,550 posts

Posted 29 April 2016 - 12:23

...

Pet konjova i jedan konj.

:lol+:

...

• 0

#14 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,237 posts

Posted 29 April 2016 - 14:23

tvoja mrznja prema svemu sto nije "napredno" je fascinantna

• 1

#15 McLeod

McLeod
  • Members
  • 52,207 posts

Posted 29 April 2016 - 14:32

Možda tj. vjerovatno, ti to nije namjera, ali djeluje da žuriš sa zaključcima. Ima momak pošteno zasluženu šansu, ajde prosto da vidimo kako će to da se razvija.

I ja kazem, hajde da vidimo. Ne sumnjam ja toliko u njegove namere, sumnjam u to sta ce od svega toga da ispadne, ali ostavljam prostor da gresim u proceni.

• 0