Jump to content


Photo
- - - - -

Klopa u Beogradu (a i malo šire :D )


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#16 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 25 March 2016 - 01:42

Franš je živ, al' verovatno ne i privlačan nekoj prosečnoj raji. Jake cene, bogata klijentela, mada je klopa bila super pre 15ak godina. Je l' zna neko, je l' legendarna kafana kod Dače (Karaburma) jos radi?
  • 1

#17 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2016 - 02:09

Franš je živ, al' verovatno ne i privlačan nekoj prosečnoj raji. Jake cene, bogata klijentela

 

Uvek je bilo tako, ja student, uglavnom boravio u kafani "Odmor" preko puta, borosana konobarice, socijalistichki raj  :rotflmao:


  • 0

#18 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 25 March 2016 - 05:35

Uvek je bilo tako, ja student, uglavnom boravio u kafani "Odmor" preko puta, borosana konobarice, socijalistichki raj  :rotflmao:

I on radi :D


  • 0

#19 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 25 March 2016 - 11:37

@A Sad

Veruj mi da ne znam kakve Su cene, uopste nemam osecaj vrednosti necega aka je vena izrazena U dinarima,pa zbog toga I ne pamtim...15 Godina U inostranstvu, odvikao sam se...


  • 1

#20 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2016 - 13:24

I on radi :D

 

:krsta:  Ajde ne zayebavaj ..... Pa onda i Orach postoji sigurno, tu nikad nije moglo da se nadje mesta. A chuveni studentski restoran Gaudeamus? Beshe Deligradska?? E to nema shanse da postoji. Najbolji studentski restoran na svetu! Govedji ribich na kajmaku i slichne perverzije.


  • 0

#21 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 25 March 2016 - 13:40

I on radi :D

 
:krsta:  Ajde ne zayebavaj ..... Pa onda i Orach postoji sigurno, tu nikad nije moglo da se nadje mesta. A chuveni studentski restoran Gaudeamus? Beshe Deligradska?? E to nema shanse da postoji. Najbolji studentski restoran na svetu! Govedji ribich na kajmaku i slichne perverzije.

Radi Gaudeamus, u Svetozara Markovica :)
  • 0

#22 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 25 March 2016 - 14:15

:krsta:  Ajde ne zayebavaj ..... Pa onda i Orach postoji sigurno, tu nikad nije moglo da se nadje mesta. A chuveni studentski restoran Gaudeamus? Beshe Deligradska?? E to nema shanse da postoji. Najbolji studentski restoran na svetu! Govedji ribich na kajmaku i slichne perverzije.

Ne postoji na starom mestu - preselili su ga u Vltavu kad su "bizmismeni" zidali na njegovom mestu i nisu ga vratili :furious: 


  • 0

#23 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 25 March 2016 - 14:37

Ako neko nije bio do sada obavezno da ode na rebarca u kajmaku u restoranu Trpeza blizu okretnice trambelaja na vrhu bulevara. Ogromne porcije, ne bas ugledna lokacija, ali hrana... Gladan sam.
  • 0

#24 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2016 - 14:44

Radi Gaudeamus, u Svetozara Markovica :)

 

O da, prebacio sam se, na pochetku deligradske je prvi Mcdonalds kada su navijachi pevali hajdukovim i dinamovim "mi imamo Mcdonalds, gde je vama", druga su vremena bila, danas se pevaju neke druge pesme, ali znachi sve je manje-vishe na svom mestu .... necu vishe da vam smetam, tema je dobra klopa u Beogradu. 


  • 0

#25 BenAkiba

BenAkiba
  • Members
  • 92 posts

Posted 25 March 2016 - 22:28

Rubin nema samo fantastichnu bashtu i pogled vec i mrak klopu ...... 20 godina je proshlo, bash sam se pitao da li je josh tamo. Chujem da je Zika iz Leskovac zatvorio iza Moskve posle ko zna koliko decenija konstantnog reda ljudi od 5-6 metara. Tu sam iz'eo jedno 1000 pljeskavica, ali bez preterivanja jer sam godinama stanovao na Zelenjaku (ne bash na pijaci  :lol+: ). Da li je Fransh (Depere) ispod veterinarskog josh u pogonu? 

 

Cesto odem u Rubin, i nikad nisam imao zamerke na klopu! Jagnjetina kida!  :ss:

Burrito Madre na terazijama mi je super. Da li neko zna jel ima jos negde buritosi da se mandjaju?


Edited by BenAkiba, 25 March 2016 - 22:29.

  • 0

#26 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 25 March 2016 - 23:36

Burrito Madre na terazijama mi je super. Da li neko zna jel ima jos negde buritosi da se mandjaju?

 

Probaj u Zapati


  • 1

#27 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 26 March 2016 - 02:29




Rubin nema samo fantastichnu bashtu i pogled vec i mrak klopu ...... 20 godina je proshlo, bash sam se pitao da li je josh tamo. Chujem da je Zika iz Leskovac zatvorio iza Moskve posle ko zna koliko decenija konstantnog reda ljudi od 5-6 metara. Tu sam iz'eo jedno 1000 pljeskavica, ali bez preterivanja jer sam godinama stanovao na Zelenjaku (ne bash na pijaci  :lol+: ). Da li je Fransh (Depere) ispod veterinarskog josh u pogonu? 

 

Cesto odem u Rubin, i nikad nisam imao zamerke na klopu! Jagnjetina kida!  :ss:
Burrito Madre na terazijama mi je super. Da li neko zna jel ima jos negde buritosi da se mandjaju?


Definitivno Zapata.
Moja apsolutna preporuka za piletinu u čedaru, ćuretinu u sosu sa lešnicima i jelo koje se zove carne asada a la tampiquena (ili nesto slicno). Mada je i sizling fajitas odlican.
  • 0

#28 L0shMi

L0shMi
  • Members
  • 2,062 posts

Posted 23 April 2016 - 15:41

Ja apsolutno nisam oduševljen Zapatom. Hrana im je ispod proseka, i nije preterano meksička. Poslednji put me i konobar oduševio nekim proseravanjem na "španskom", gde sam ga samo pogledao.
  • 0

#29 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 4,025 posts

Posted 31 May 2016 - 23:17

Danas bio u Marinadi,skrece se u visini buvljaka normalno prema reci i mogu reci da sam bio impresioniran ponudom ribe,imali su ama bas sve,od Svetog Petra,Zubatca,Grdobine do prstaca stvarno svaka cast.

Da je bilo jeftino nije al ta vrsta hrane i ne moze biti jeftina.


  • 0