Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NFL - Season 2016


  • This topic is locked This topic is locked
4496 replies to this topic

#46 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 09 March 2016 - 18:09

Omrazen igrac u omrazenoj fransizi, moram reci da mi se to svidja. :D

 

Voleo bih da NE potpise Morisa i pored toga sto ga nigde nije bilo prosle sezone.I mozda pokusati sa Andre Dzonsonom.


  • 0

#47 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 09 March 2016 - 21:09

DL, Damon Harrison, u Giantsima. Forte u Jetsima, a Osweiler ide u Houston. Doug Martin ostaje u Tampi. 


  • 0

#48 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 09 March 2016 - 21:34

Koliko sutra Kapernik u Denveru


  • 0

#49 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 09 March 2016 - 21:40

Ima tu vise kandidata(Kaep, RG III, Fitzpatrick), al sve su to 2nd tier QB-ovi. A uz to treba sacuvati silne igrace kojima je ugovor istekao...

 

Inace, Osweiler ce zaradjivati u proseku 18 miliona godisnje, 4 godine.


Edited by Xpert, 09 March 2016 - 21:44.

  • 0

#50 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 09 March 2016 - 22:21

Pa ako  dovedu nekog od pomenutih,ostaje im kes da zadrze celu odbranu,osim Malika koji je otisao,problemi su u ofanzivnom delu,treba naci RB,TE

 

Sa druge strane,NYJ deluju poprilicno ozbiljno,posebno posto je Forte dosao


Edited by GAGA., 09 March 2016 - 22:21.

  • 0

#51 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 09 March 2016 - 22:28

Nece im ostati, posto ce se svi kretati oko 15 miliona godisnje, mozda i vise. Evo, tim su vec napustili glavni defanzivni FA, Malik Jackson i Danny Trevathan, a ostalo je jos dosta igraca za potpisati.


Edited by Xpert, 09 March 2016 - 22:29.

  • 0

#52 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 09 March 2016 - 22:34

Milslim da hoce  dovoljno da ostanu Talib,Ware,Wolf,Haris,Miler je vec tu,trebace im zamene za ovu  dvojicu,veci problem je RB,TE  umesto Danielsa i Hilmana koji gotovo sigurno odlazi


  • 0

#53 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 09 March 2016 - 22:59

Vernon u Giantsima! Otvorise se Divovi, nema sta! Vernon, Harrison, Jenkins, JPP(re-sign).

Olivier Vernon gets $85M over 5 years — WOW — with $52.5M in guarantees.

Uh!


Edited by Xpert, 09 March 2016 - 23:03.

  • 0

#54 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 10 March 2016 - 14:53

Zamisljam Neleta kako prati ovogodisnji FA preko tvitera.Posto sem par WR i QB koje zna, kapiram da svako pojacanje Ouklenda lajkuje na tviteru i pise komentare tipa ''good signing'', we're the best'' ''this year is ours'' ''new champions'' i sada posto je Smit iz Cifsa presap u Rejderse verovatno su mu komentari tipa ''king of the division'' i ''fuck chiefs''.

 

 

Sada ozbiljno, ne mogu da verujem da su Cifsima oduzeli dva pika zbog malverzacija oko Meklina, a nisu Dzetse za Revisa.


  • 0

#55 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 10 March 2016 - 16:53

Zamisljam Neleta kako prati ovogodisnji FA preko tvitera.Posto sem par WR i QB koje zna, kapiram da svako pojacanje Ouklenda lajkuje na tviteru i pise komentare tipa ''good signing'', we're the best'' ''this year is ours'' ''new champions'' i sada posto je Smit iz Cifsa presap u Rejderse verovatno su mu komentari tipa ''king of the division'' i ''fuck chiefs''.

 

 

Sada ozbiljno, ne mogu da verujem da su Cifsima oduzeli dva pika zbog malverzacija oko Meklina, a nisu Dzetse za Revisa.

Oces link od tviter naloga posto me toliko volis ??? :P


  • 0

#56 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 10 March 2016 - 17:58

Tesko se mi mozemo nadati osvajanju divizije pored ovako pojacanih NYG

 

Da vidim sta ce JJ da uradi,mada kada cujem da lik misli da je ovaj  tim kontender,znaci nista,ili jednostavno troluje navijace :ajme:


  • 0

#57 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 10 March 2016 - 19:58

Bivši Kolt, Coby Fleener, TE, potpisao za Svece. sudeći po komentarima na Twiteru, datnation nisu oduševljeni...


  • 0

#58 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 10 March 2016 - 20:01

Ouklend ce biti sjajan naredne sezone,dosao i Smith iz KC

 

Nele like this :D

 

Za mene ako naravno ostanu zdravi,prvi favorit Stilersi,kakav napad ljudi imaju :huh: ,ako malo srede secondary,vrh

 

 

Off topic

 

Da li za fantazi postoji neka overal  liga kao za premijer ligu ili ne?Ili imas kao za nba privatne lige i to je to?


Edited by GAGA., 10 March 2016 - 20:04.

  • 1

#59 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 10 March 2016 - 20:07

Off topic

 

Da li za fantazi postoji neka overal  liga kao za premijer ligu ili ne?Ili imas kao za nba privatne lige i to je to?

 

Kako to mislis overal liga, mislis javna liga ?


  • 0

#60 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 10 March 2016 - 20:09

Tesko se mi mozemo nadati osvajanju divizije pored ovako pojacanih NYG

 

Da vidim sta ce JJ da uradi,mada kada cujem da lik misli da je ovaj  tim kontender,znaci nista,ili jednostavno troluje navijace :ajme:

 

Giantsi su potrošili ogromno novca za sada, a po meni su osigurali samo jedno pravo pojačanje - Janorisa Jenkinsa.

 

Vernon je igrač sa pola sezone produkcije, igrajuči u istoj liniji sa Suh-om i Wake-om. Harrison je run stuffer, kakvih ima koliko hočeš. Zasada nisu uspeli da reše problem u OL. Čuo sam da su i igri za Penn-a.

 

Kako trenutno stvari izgledaju, Washington možda izgleda za niansu stabilniji od ostatka divizije, koja je u razsulu. Eagelsi če trebati vremena da se oporave od Kellya. Cowboysima se nije isplatio rizik sa problematičnim karakterima kao što su Hardy i Gregory. A mislim i da jim škodi to što je Jones zaljubljen u Roma i neče da okrene novi list sa mlađim QB-jem. Giantsi pomalo panično troše u FA, ali imaju prevše rupa da se to sve pokrpi. A i puštanje Coghlina je po mom mišljenju bilo pucanje u sopstveno koleno.

 

Oakland sa još jednim dobrim pojačanjem. 3 Močna igrača, na ttri deficitarne pozicije. Weddle bi nam sad legao kao budali šamar.


  • 0