Jump to content

Photo
- - - - -

Zanimljiva Ekonomija

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Del_BojSRB

Del_BojSRB
  • Members
  • 4 posts

Posted 25 January 2016 - 00:51

Pozdrav svima! Student sam prve godine Ekonomskog fakulteta i započeo sam jedan projekat. U pitanju je fejsbuk stranica Zanimljiva Ekonomija, na kojoj ću u buduće kačiti interesantne ekonomske činjenice. Većinu stvari sam izvukao iz knjiga vezanih za ekonomiju. Zanima me šta vi mislite o ovom projektu? Ako vam se sviđa obavezno udarite lajk. :)

https://www.facebook.com/zaekonomija/

#2 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 25 January 2016 - 00:52

Kako ce da ti opadne taj entuzijazam kad te dohvate saka sakali od profesora sa narednih godina. Eto to mislim.

#3 Del_BojSRB

Del_BojSRB
  • Members
  • 4 posts

Posted 25 January 2016 - 00:54

Kako ce da ti opadne taj entuzijazam kad te dohvate saka sakali od profesora sa narednih godina. Eto to mislim.

Ovim pokušavam da održim entuzijazam, a da ujedno i zavolim to čime bih trebao u budućnosti da se bavim. :)

#4 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 25 January 2016 - 01:01

Ovim pokušavam da održim entuzijazam, a da ujedno i zavolim to čime bih trebao u budućnosti da se bavim. :)

Svaka cast ako tako rezonujes. Mada, kad se setim, svi smo bili puni entuzijazma kad smo krenuli na faks, motivacija i samopouzdanje na maksimumu. Sta se u medjuvremenu desilo pa su svi jedva cekali da pobegnu iz Kamenicke? Mozes i sam da zakljucis, ali ajde da te ne plasim puno, upoznaces poprilicno puno iskompleksiramih idiota i sam vec, sto medju asistentima, sto medju profesorima.

#5 Del_BojSRB

Del_BojSRB
  • Members
  • 4 posts

Posted 25 January 2016 - 01:07

Svaka cast ako tako rezonujes. Mada, kad se setim, svi smo bili puni entuzijazma kad smo krenuli na faks, motivacija i samopouzdanje na maksimumu. Sta se u medjuvremenu desilo pa su svi jedva cekali da pobegnu iz Kamenicke? Mozes i sam da zakljucis, ali ajde da te ne plasim puno, upoznaces poprilicno puno iskompleksiramih idiota i sam vec, sto medju asistentima, sto medju profesorima.

Već sada dosta ljudi iz moje generacije "plače" što je uopšte probalo ekonomski fakultet. Tako da u potpunosti shvatam to što pričaš. Videćemo, kao što reče, tek sam prva godina...

#6 Negazirani

Negazirani
  • Members
  • 1,981 posts

Posted 31 January 2016 - 21:00

Ako ti se već sviđa tako nešto, možeš da se učlaniš u časopis Monopolist na faksu.

Katedra za makroekonomiju, koja me kao predmet najviše interesovala na početku, je najblaže rečeno katastrofalna, dok je na mikroekonomiji (gde sam sad, IV godina) nešto bolja situacija.

#7 Del_BojSRB

Del_BojSRB
  • Members
  • 4 posts

Posted 02 February 2016 - 00:22

Ako ti se već sviđa tako nešto, možeš da se učlaniš u časopis Monopolist na faksu.

Katedra za makroekonomiju, koja me kao predmet najviše interesovala na početku, je najblaže rečeno katastrofalna, dok je na mikroekonomiji (gde sam sad, IV godina) nešto bolja situacija.

Hvala na predlogu. Malo ću se raspitati. :)

#8 orisni

orisni
  • Members
  • 966 posts

Posted 07 March 2016 - 06:59

@Del_BojSRB, ne dozvoli da ti ovi "matori" ubijaju entuzijazam. Sta je bilo od tvog pisanja? Ima li sta zanimljivo u ekonomiji?