Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Limoges CSP 2015/2016


  • Please log in to reply
1117 replies to this topic

#31 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 21 January 2016 - 11:46

Zakljucavajte ovo, isciganisali ga.


Edited by Qrt, 21 January 2016 - 11:46.

  • 0

#32 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 21 January 2016 - 11:52

Javlja mi se da ce Limoz uskoro ovde dobiti i svoj topic

 

^_^

 

Javlja mi se i Limozovi bivsi igraci i treneri da se ne zatrpava ova plemenita tema.


  • 0

#33 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 21 January 2016 - 11:52

Rom znaci covek.
  • 0

#34 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 January 2016 - 11:55

Rom znaci covek.

Znaci i read only memory :D


  • 2

#35 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 21 January 2016 - 11:56

Jel moze neko iz moderacije da promeni naslov teme u Limoges CSP 2015/2016? Za pocetak :D


  • 0

#36 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 21 January 2016 - 12:26

Moze koja rec o najvecem, Bozi Maljkovicu?

Najvecem treneru u istoriji hrvatske kosarke? Mislim uzeo je titule sa Jugoplastikom... doduse nije imao uspeha u ovom veku koliko me pamcenje sluzi za razliku od Dulenceta...


  • 2

#37 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 21 January 2016 - 12:31

Najvecem treneru u istoriji hrvatske kosarke? Mislim uzeo je titule sa Jugoplastikom... doduse nije imao uspeha u ovom veku koliko me pamcenje sluzi za razliku od Dulenceta...

 

Postavio sam pitanje u skladu sa nazivom topića. 


  • 1

#38 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 21 January 2016 - 13:03

Otkud toliki hejt prema Jugoplastici?  Retko ko ce sa ovih prostora  ikada osvojiti 3 Evrolige


  • 3

#39 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 21 January 2016 - 13:05

Svasta se da procitati ... kakva je to ili cija je tvorevina Jugoplastika i kako je Dule ugasio?

Pocinjes sa karmom, pazi da karma ne odradi svoje pa nas stigne ista sudbina kao Splicane.


  • 3

#40 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 21 January 2016 - 13:09

Fascinira, mada ne iznenadjuje, sposobnost komsijskog tabora da zagovna apsolutno svaki pokusaj crno-belog sveta da se bar u nekom cosku ovog foruma oseca prijatno.


  • 13

#41 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 21 January 2016 - 13:12

Ne volim Jugoplastiku, ali to je moja stvar, necu opterecivati forum sa time. Ima razloga (raznih), jedan je npr i sudija Kurilic koji nas je redovno zestoko krao u onoj drzavi bas protiv te Jugoplastike, ali 3 Kupa Sampiona su svakako ogroman uspeh i ta njihova generacija je bila fantasticna.

 

Radja pokusava da podigne klub, ne ide mu za sada koliko sam ispratio. Ovo sada bi bio potpuno novi klub Split, zelim im sve najlepse.

 

Za KK Partizan - pa ima ono Da nisam propao propao bih, bice to ok, mozda je moralo ovako i to je ok za mene. Dule, Dzile...

 

Izvinjenje za offtopic, nece se ponoviti


  • 1

#42 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 21 January 2016 - 13:16

Fascinira, mada ne iznenadjuje, sposobnost komsijskog tabora da zagovna apsolutno svaki pokusaj crno-belog sveta da se bar u nekom cosku ovog foruma oseca prijatno.

 

de de, kad si otvorio temu znao si da mora biti malo i peckanja kao sto to red i nalaze :D


  • 2

#43 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 21 January 2016 - 13:18

Fascinira, mada ne iznenadjuje, sposobnost komsijskog tabora da zagovna apsolutno svaki pokusaj crno-belog sveta da se bar u nekom cosku ovog foruma oseca prijatno.

 

Pa, forumasi po tom osnovu i ne treba da se na ovom forumu osecaju prijatno, za takvu vrstu prijatnosti postoje grobarski forumi tipa Avangarde, VIP-a, grobari.net ili kako se vec zovu ta mesta.

 

Uostalom, ovo je topik o Limozu. Kakve veze ima s Partizanom? 0:)


  • 5

#44 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 21 January 2016 - 13:27

Moram, pre sve svega, da kažem da ne volim da govorim o suđenju, ali moram da pomenem da se Limožu delegraju sudije koje tradicionalno greše

baš na tim utakmicama koje sude Limožu i nekako uvek na štetu tog kluba. Tu se gotovo tendenciozno radi na destabilizaciji kluba koji je u nemilosti države

i koji očito nekome smeta. Imate najsvežiji primer i sad protiv Pamese, gde se domaćinu, iako je favorit, iako je... skuplja ekipa od Limoža... pomaže u

nekim elementima koji nisu bili potrebni. I onda dođemo u situaciju da se po povratku u domaću ligu, gde očekuješ da se Limož poštuje na osnovu rezultata u EL,

ako ništa drugo. Međutim... očigledno je da to nije tako i da neki drugi klubovi u Francuskoj imaju veće simpatije nego Limož.

 

Moram da dodam i da je veoma nekorektno što je Antib  oteo ovog malog Daloa, praktično ispred nosa Limožu, što nedvosmisleno pokazuje da 

postoji strah kod potencijalnih protivnika kada je budućnost košarke u FRA u pitanju. Zna se dobro iz čije to kuhinje dolazi (pritom, uopšte ne mislim na

Antib), međutim, svako radi onako kako misli da treba... a vreme i rezultati će na kraju pokazati ko je radio ispravno. Za sad još jedino mogu da poručim

svima koji mrze Limož, da... džaba im novci, jer, dugo će još Limož da bude šampion.


  • 21

#45 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 21 January 2016 - 14:06

Fascinira, mada ne iznenadjuje, sposobnost komsijskog tabora da zagovna apsolutno svaki pokusaj crno-belog sveta da se bar u nekom cosku ovog foruma oseca prijatno.

 

 

 

Nema razloga da ti smeta, nasmeješ se ili skroluješ i ideš dalje. Jedan je ovde na forumu napisao da su ga čak i na RSB banovali, a da ovde može slobodno svašta da piše. Ovaj forum je postao sigurna kuća za išutirane sa mandrilskog foruma, što ne mora da bude loše jer se ovde vremenom edukuju, formiraju mišljenje i postaju bolji ljudi. 

Što reče jedan naš, zabavno je čitati ih ili skrolovati, kako god, dovoljno je znati da su do prošle godine naručivali pik end rol u Meku, a sada već kao nešto učestvuju u diskusijama, kao nešto su važni i tako...

 

No da se vratimo na temu. Ovaj klinac verovatno nikada nije mogao da sanja da će Dule Vujošević da mu objašnjava tehniku šuta iz stolice, a da će Džim Bilba da mu dodaje lopte. Kakva privilegija.

 

https://twitter.com/...132793226104832


  • 4