Jump to content

Photo
- - - - -

Kanabis Srbija - kanabis svet, za i protiv

• Please log in to reply
1443 replies to this topic

#1441 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 5,276 posts

Posted 28 March 2017 - 18:14

1. moguce, a moguce je I da pojeftine ti testovi.

2. Imam neku zebnju povodom ovoga. Americki federalci nemaju nikakav

mehanizam za kaznjavanje drzava po ovom pitanju ali protiv federalnih zakona

drugih drzava moze doci do zatezanja, videcemo kako ce Trudo to iskulirati.

3. Nekako mi je bilo logicnije da medicinski korisnici ne placaju papreno za lekove,

nekima sigurno treba par grama dnevno a cene su nepristupacne. Ovo samo dajem kao uvod

kakva ce rekrativna cena da bude, mozda I 50-70 % veca od trzisne.

4. Da, ako nemas pivo u nedelju u pet, moraces piti tastovu gromovacu sa najvise police u spajzu.

• 0

#1442 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 4,664 posts

Posted 28 March 2017 - 19:57

3. Nekako mi je bilo logicnije da medicinski korisnici ne placaju papreno za lekove,

nekima sigurno treba par grama dnevno a cene su nepristupacne. Ovo samo dajem kao uvod

kakva ce rekrativna cena da bude, mozda I 50-70 % veca od trzisne.

Mislim da postoji razlika u cenama izmedju CannaMed i dispensaries ....... ali cena nije toliko veca nego su pocheli da se proseravaju sa novim sortama ...... chuo sam da je najskuplja 20 kinti/gram neka koja se zove Bozija Vagina  :rotflmao: Po istoj ceni ide i ulje, a to je znatno ispod ulichne cene koja ide i do 80 za gram.

Edited by Denis Jasharevic, 28 March 2017 - 21:30.

• 0

#1443 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 4,980 posts

Posted 29 March 2017 - 10:07

Racunam da ce uskoro legalizovati duvku i u UK. Danas krece Brexit i kad za neko vrijeme sve krene naopako i pocne da se urusava i ekonomija i unija, trebace im stanovnistvo koje ce biti manje motivisano da krene sa kukama i vilama na parlament, ima da je sipaju u vodovod.

Mada opet, mrka kapa, jutros citam u novinama da cemo moci kupiti viagru bez recepta, vjerovatno porucuju - jebite *e.

Tuzan je dan danas. :(

• 0

#1444 Vladaboss90

Vladaboss90
  • Members
  • 278 posts

Posted 03 April 2017 - 10:03

• 0