Jump to content


Photo
- - - - -

Pariz 2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
296 replies to this topic

#31 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 November 2015 - 16:15

Bravo za Ducija!
Mec protekao onako kako sam negde i prognozirao na temi teniska kladionica.

Ipak je Mai igrac cije vreme polako,ali sigurno prolazi.



#32 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 02 November 2015 - 18:35

Nego, ja mora da sam bio odsutan sa satanka kada je doneta odluka da se otvori takmičenje za najružniji/džiberski komplet na tour-u...

Ajd' ovaj addidas što se glupira sa ispiranjem boja, ali Granolers i ovo ludilo sa sve srcima pod mišicama i narandžastom znojnicom pored crvene majce!?! #fashionpolice

#33 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 02 November 2015 - 19:14

U očekivanju večerašnjeg šoka (Monfils-Paire) samo da primetim da je nova podloga sporija, odskočnija od prethodne. Neće ovde biti mnogo drame. Možemo već da upišemo titulu Djokoviću. Ne verujem da Roger može do finala...

#34 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 02 November 2015 - 20:17

Kako je Lajovic krenuo da igra u poslednje vreme, svasta je moguce u Parizu .........  :lol+:

Monfis se bas sa lakocom nosio sa Perom u prvom setu ..........


Edited by jevrem69, 02 November 2015 - 20:18.


#35 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 02 November 2015 - 20:19

Da mu ne upisujemo titulu unapred, ali Đoković jeste zadovoljan podlogom. Sutra u pola 8 :)

Novak: Its perfect. Not too slow, not too fast. The ball is bouncing high and the effects are great.

 

Nije mi baš jasno zašto su je toliko usporili posle 2010, valjda da bi bila sličnija Londonu. A ne znam što Francuzi toliko vole ovu odvratnu sivu, stavljaju je i na drugim dvoranskim turnirima, a ja sve hoću da pojačam boju na TV-u.

Btw, nisam se ni ja nadala da Lajović dobije meč, u stvari nikad se tome i ne nadam :) sutra igra Viktor, koji ako nastavi ovim tempom posle stizanja nadomak top 20 neće biti ni nosilac na AO.

 

Monfis rutinira (kako ovo čudno zvuči :D ), čak nisam ni neke specijalne akrobacije uhvatila dosad, a Per je toliko glavom u meču da se sapliće o sudijinu stolicu gledajući negde u plafon :lol:


Edited by alcesta, 02 November 2015 - 20:22.


#36 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 02 November 2015 - 20:21

Vidi se da Duciju prija Pariz. :)

#37 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 02 November 2015 - 20:30

A evo i malo kan-kana od Monfa, mora nešto, kad je već meč toliko dosadan da mi je žao Glena i ostale publike tamo.



#38 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 02 November 2015 - 20:40

Meni je ovaj Per gotivan iz nekog neobjaššnjivog razloga. Šteta što ne ume da bude malo ozbiljniji i posvećeniji tenisu. Ima neke zanimljive

udarce, kad mu se igra tenis. Kad doživiš da ti zviždi sopstvena publika, to baš pokazuje kakav ti je odnos prema tenisu.

 

Slažem se sa alcestom u vezi ove sive boje. Plava je ok, ništa različitija od Pekinga, Bazela ili AOpena, ali ovo sivo mi tako jeftino izgleda.

Čak su i stolice sive, kao da su omađijani tom bojom. Al' dobro, bitno da nama podloga odgovara.  :wicked:


Edited by William H. Bonney, 02 November 2015 - 20:40.


#39 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 02 November 2015 - 20:48

Per se povremeno seti da treba i da odigra nešto, pa uhvati Monfa nespremnog :lol:

Ali koja komedija, deluje mi da učesnici IPTL-a svoje mečeve ozbiljnije shvataju nego ova dvojica. Doduše nije toliko Monf kriv, on bi verovatno i bolje igrao da mu Per daje više prilike, sad će možda biti bar malo drame :D veći deo meča se pitam da li je Per povređen ili tankuje namerno, sad se valjda setio gde je i šta treba da radi bar na kratko :)

Btw, kakvo olakšanje što ga komentatori na SK više ne zovu Pare :D za ES nisam sigurna, oni uvek kasno pale, ako ikad.


Edited by alcesta, 02 November 2015 - 20:50.


#40 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 02 November 2015 - 21:01

Biće pakleno u trećem... ako do njega dođe.
Smejurija -ovo bih ja motkom sa terena ter'o!

 

+ Ubili su tenis :ajme: Skoro pa negledljivo...


Edited by GlennGould, 02 November 2015 - 21:20.


#41 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 02 November 2015 - 21:17

Per iz čiste zezancije dobija set, čisto da pokaže da može :rotflmao:



#42 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 02 November 2015 - 21:26

U fazonu, ne može on to gore od mene da odigra; a kad se dođe do dna - sad ću da vam pokažem šta ja mogu... Teški pacijenti :)

Još kad dodaš komentare dok traje i po završetku poena -ovo ni ozbiljni trening vid'o nije!

#43 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 02 November 2015 - 21:33

Vidim da je podloga izmenjena. Ali jel su menjali i halu? Meni ovo ne lici na Bersi...



#44 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 02 November 2015 - 21:39

Ne pratiš fabulu radnje... Renovirali su je, odnosno sve promenili inside & out ;)

#45 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 02 November 2015 - 21:41

Nisam ispratio sta se desavalo, zato i pitam :D

 

Inace meni ne deluje da je mnogo sporije nego ranije.

 

Na primer, Bazel mi je ove godine delovao dosta sporije nego inace.