Jump to content

Photo

LFC - Never walk alone !

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5105 replies to this topic

#1 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 22 August 2003 - 22:39

Vreme je da se posle duzeg vremena ponovo na 92. pise o najtrofejnijem i najslavnijem engleskom klubu i posle Reala(svaka cast) najvecem na svetu!
Za sve one koji su pratli ovaj topic do ubistva premijera ,ja sam Reformista sa onog prethodnog foruma a sada sam se preformulisao u skladu sa interesovanjem koje je vezano samo za klub.

Nazalost,bolno je bilo saznanje da Liv sa ovakvim trenerom,buzdetom i igrackim kadrom nema sta da trazi kada je rec o tituli.Mislim da i pored dovodjenja Kjuela koji se izgleda nece uklopiti u tim pored sujetnog Owena ovoj ekipi i plasman u Ligu sampiona bi bio podvig.

Zika

#2 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 24 August 2003 - 13:28

Villa danas jednostavno mora pasti.Liv je kvalitetniji tim,dobrano motivisan.Pocetna losa forma nije uticala na ekipu ovih dana,a sva paznja je na Kjuelu koji jednostavno mora da eksplodira.
Uz koriscenje Finana po strani i mozda Barosa u spicu dvojka je gotovo sigurna.

Z.

#3 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 24 August 2003 - 22:13

O-0...hronicno dosadno i jebeno neefikasno...

Z

#4 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 25 August 2003 - 14:05

ziko, izgleda da za nas dvojicu i gandalfa nema nade dok ne oteraju ulijea. :lol: pozdrav

#5 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 25 August 2003 - 17:02

Tompson bi bio idealan trener za Liver

#6 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 25 August 2003 - 21:03

'Vala' i pokazao se kada je ovaj nas dobio srcku.Momci su igrali odlicno,bez defanzivnih gluposti velikog Bossa.Nervira me to sto su svi u klubu zaljubljeni u Ulijea.Niko i ne pomislja da mu zapreti otkazom.U redu,nisam ni ja za ceste smene trenera ali ocigledno da on nije kalibar Fergunsona i Wengera.
Pa ne moze se na toj sjajnoj 2001. ziveti sledecih deset godina.Ipak najvecem klubu u Engleskoj trebaju titule.Plasim se da ove godine necemo biti ni peti.Plasim se....

Z

#7 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 25 August 2003 - 21:06

Da,Tompsonu nikada necu oprostiti sto je oterao Robija iz kluba.NIkada nikome necu oprostiti zbog toga sto su najveceg igraca u zadnjih deset godina oterali da ne bi smetao novoj zvezdi Majklu Owenu koji je iz godine u godinu sve losiji.
Moj favorit je Heskey,obozavam ga...ali on nikada nije i nikada nece biti zamena za jednog Faulera...

Z

#8 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 26 August 2003 - 08:58

Ali i bez njega su te 2001. uzeli "petardu"

#9 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 26 August 2003 - 11:00

Jesu uzeli pet titula bez Robija.To je svima poznato.Ali poznato je i to da je Heskey doveden kao alternativa Robiju.Emil je uspeo da odigrao dve dobre sezone u kontinuitetu ali ove njegove performanse vise lice na golgetera Norvica nego na reprezentativca Engleske.Fauler je kao igrac trajao deset godina i jos uvek traje...nazalost plasim se da je Heskey dostigao svoj vrhunac te 2001.

#10 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 26 August 2003 - 12:43

Ovaj stil igre koji gaji Ulije nikako ne odgovara ni Ovenu ni Heskiju stoga Gerard MRSH

#11 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 26 August 2003 - 13:36

To smo apsolvirali...nego da vidimo sta cemo sa ovim Totenhemom veceras...ako nekoga u trenutnoj situaciji moramo da dobijemo to su oni.Ako postoji ocajnija i ispovredjivanija ekipa u ovom trenutku to su momci sa "White Hart Lane-a".

Prognoziram pobedu na guzove...ma kako to lose zvucalo...

Z

#12 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 28 August 2003 - 02:51

Ponovo se na Anfieldu brukao najveci engleski klub.Protiv oslabljenog povredama i losom formom tima iz Londona Ulije nije mogao da uzme tri boda.
0-0 za sve antipropagatore fudbala..zelim da znam koliki je stepen tolerancije tih ljudi iz Upravnog odbora.

Ulije je izjavio posle meca-Mi smo bili odlicni na terenu.Ucinili smo sve samo nam je falio gol.Mozete misliti kakav on ima odnos prema radu.

#13 kuslic

kuslic
  • Members
  • 42 posts

Posted 29 August 2003 - 10:57

Sto ne pocnete da fasujete JEOVIL? :lol:

#14 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 16,077 posts

Posted 29 August 2003 - 17:39

Stvarno shta nam se deshava sa timom :lol:
0-2-1 u prva tri kola gol razlika 1:2...
Uzas :lol:
Tomsona za trenera...

#15 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 30 August 2003 - 14:00

Michael je proradio.Mogu "crveni" biti u najgoroj formi ali kada igramo protiv ovih nasih gradskih musterija to ne igra veliku ulogu.Na svom Goodisonu nas nisu pobedili od 1997.godine!!!.0-2 za sada...a ima jos da se igra pola sata.Konacno je Baros dobio sansu.Finan je odlican na desnoj strani...svaka cast na borbenosti.

Idemo jos...