Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Mr. Robot

• Please log in to reply
161 replies to this topic

#151 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,246 posts

Posted 22 September 2016 - 22:30

Obe serije iz razlicitih razloga nisu uspele, ali ono sto je zajednicko je da je prva sezona prevazisla njihova ocekivanja i za vecinu fanova je bilo prijatno iznenadjenje i sto nisu ispunili visoka ocekivanja za drugu sezonu.True Detective je imao malo vise vremena, zato sto nije odradjen casting ali je i dalje ostao u formatu od osam epizoda i vise vremena da se napise scenario za drugu sezonu.Mora se napomenuti da je tu doslo do odliva kadrova izmedju prve dve sezone.

Meni sve ovo za Mr. Robota deluje da je sve resavanje u hodu(i usled ''nedostatka'' vremena) i generalno nisam bio optimistican za drugu sezonu onog trenutka kada se povecali broj epizoda na 12, jer to u najcescem broju slucajeva znaci razvodnjavanje kvaliteta.Uz to morali su da postuju rokove.Isli su na neko ne bas kompleksno resenje kako bi sve uradili u roku.Inace par meseci vise moze puno da znaci scenaristima.Ja sam ubedjen da bi osma sezona Dextera bila bolja da sezona nije pocela tri sezona ranije i dobili smo zbrzan i nedovrsen proizvod.Jeste da premijera druge sezone je pocela malo kasnije, ali po meni nedovoljno da se pripremi dobar materijal tim pre sto nisu znacli kakva ce sudbina serije da bude i odziv publike je bila nepoznanica jer je u pitanju USA Network koji je za klasu ispod najboljih.USA Network nije sinonim za kvalitetm, vise bi me iznenadilo da je druga sezona bila bolja od prve nego sto je ovako.I corava koka zrno ubode. :D

• 0

#152 T Mac

T Mac
  • Members
  • 7,934 posts

Posted 23 September 2016 - 13:49

Prosečno finale teško prosečne sezone.

• 1

#153 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,665 posts

Posted 23 September 2016 - 16:32

Nešto slabija druga sezona ali definitivno nema smisla da se poredi da smećem od druge sezone kakvu je imao True Detective.

• 2

#154 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,062 posts

Posted 01 October 2016 - 15:41

Prvi deo ove druge sezone je bio smor, ali je drugi deo povadio stvari. Sve u svemu moze da dobije prelaznu ocenu.

• 1

#155 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,665 posts

Posted 12 October 2017 - 21:03

Zanimljiv početak 3.sezone....da ne idem u spoilere.

• 0

#156 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 6,637 posts

Posted 12 October 2017 - 23:08

Moze li neko u spojleru da ukratko prepriča 2 sezonu sto se sve izdešavalo da se mogu nadovezati na ovu sad trecu?
  • 0

#157 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,665 posts

Posted 13 October 2017 - 11:11

Moze li neko u spojleru da ukratko prepriča 2 sezonu sto se sve izdešavalo da se mogu nadovezati na ovu sad trecu?

1. i 2. u 6 minuta.

• 0

#158 T Mac

T Mac
  • Members
  • 7,934 posts

Posted 13 October 2017 - 17:45

Slabo šta kapiram, al' nema veze. Bitno da je Darlene tu  :wub:

• 0

#159 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,349 posts

Posted 13 October 2017 - 22:11

Ovakav zahtev u startu izrazava odredjeno misljenje o kvalitetu serije.

(Sa kojim se inace licno slazem.)

• 1

#160 Nigel Hayes

Nigel Hayes
  • Members
  • 27,730 posts

Posted 14 October 2017 - 15:47

Ja sam 3 puta pokušavao da gledam drugu sezonu. I ne mogu jednostavno...

• 1

#161 T Mac

T Mac
  • Members
  • 7,934 posts

Posted 14 October 2017 - 19:26

Ja razmišljam u svoj CV da ubacim to što sam izdržao drugu sezonu.

• 0

#162 Atreid

Atreid
  • Members
  • 7,555 posts

Posted Yesterday, 11:41

Odlicna je druga sezona, meni bolja od prve, odgledao sam je citavu bukvalno za jedan dan. Prvu sezonu sam razvlacio tri mjeseca.

• 0