Jump to content


Photo

Premier League 2015/16


  • This topic is locked This topic is locked
3412 replies to this topic

#3376 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 08 August 2016 - 16:00

Pa kako da budem vise fer. Od kad sam tu na forumu nisam jedan post napisao da je United sranje od kluba. Par puta sam se sprdo na transfere, al ne na nacin da je Utd umjetan ili plastican, nego da je Martial preplacen i da svaka izjava, tweet bilo koga u biti znaci da Pogba ide u United. Za sam transfer pogbe sam reko da ae velik uspjeh Uniteda. Da, i sprdo sam se na AM9, al to sam komentirao vijest. Svak normalan zna kakav je Utd klub, velik. Al ti kao da pretpostavljas da kolko je tebi bitno da su dobri, da je drugima bitno da su losi. Kad bi mi u zivotu neuspjeh Uniteda bio bitniji od polusatne zeke na forumu, ne bi se smatrao normalnim. Al nisi ti jedini, vi stalno komentirate u stilu da eto ostali sad nesto rezu vene jer je United uspjesan, ima para itd. Nije bas tako, vjerujem da vecinu ovdje zaboli. Zato sam uzeo Zvezda-Partizan usporedbu jer se tu vidi kolko jednima smeta uspjeh drugih. Ne kao usporedbu u organizaciji i povijesti klubova.
  • 0

#3377 Transmetropolitan

Transmetropolitan
  • Banned
  • 2,033 posts

Posted 08 August 2016 - 16:06

To je i Real(no), u Španiji postoji tek par iskonskih a relevantnih animoziteta između klubova. Trenutno Real vs Barsa i Atletiko.
Atletiko i Barsa se tolerišu međusobno a mrzi se Real, svako iz svojih razloga.


Italijani nisu više relevantni, Švabija i Francuska taoci po jednog kluba.


Engleska?
I klubovi koji nisu rivali su izgradili rivalski odnos u međuvremenu, tokom ovih 15 godina Premijer lige.

Vode se "ratovi" za "gospodara" Mančestera, Londona, i dalje su na snazi tradicionalna rivalstva između gradova ili kvartova.

Uopšteno, jedan ansambl koji podseća na Sumerske gradove-države gde svako sa svakim ratuje a sredstva se ne biraju.


Tako da nema mesta čuđenju što će Junajted biti pod intenzivnim pritiskom navijačkog publikuma (kad nije bio kad god je bio relevantan?), ne sumnjam da će nam fanovi konkurenata u engleskoj + Realovci, Juventini, svi oni kojima je Junajted nekad negde stao na žulj prirediti adekvatan hejt.


Premijer liga i navijači klubova PL, ništa se ne menja sem što je ova klik era dala jači zamajac.

Edited by Prijatelj_Fudbala, 08 August 2016 - 16:07.

  • 0

#3378 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 08 August 2016 - 16:57

Daj McL-e napisi nesto, BB poceo sam da se macuje. 

 

Nije on sam....
 


  • 0

#3379 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 08 August 2016 - 18:53

Ispisano je brdo stvari pre mene i bez brisanja brdo stvari. Taj Andrija Milosevic humor kao pokusaj defanzivnog mehanizma moze da šljaka.... Ali samo vama koji ste spremni da se poredjate u liniju i lančano jedan drugom da zatvarate oči i uši. Taj vaš pijačarski paušarluk pokušate, onda vas BB šamara on spot konkretnim stvarima, pa onda stajete na loptu uz neku notu "BB sam traži da se mačuje" To vam je modus operandi i onda samo čekate da prodje još neko vreme i prvu priliku da se opali one liner "FA je United-ova kurva". I onda "hehe, plus, dobra fora".
Baš je hehe.
Ophodjenje velikog broja forumaša na ovom forumu prema Barceloni i Man Utd-u je klasičan osnovački kretenizam i jadnicizam kao kad se skupe dežurni šarlatani pa jedan drugom ponažu i dopunjuju se baljezgarijama samo da bi zajedno bili glasni.
  • 3

#3380 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 08 August 2016 - 18:55

Btw @Bugl, nisam konkretno malopre mislio na tebe
  • 0

#3381 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 08 August 2016 - 19:16

Sve si u pravu, povlacim se sa teme postidjen.


  • 0

#3382 ArtVandelay

ArtVandelay
  • Members
  • 492 posts

Posted 08 August 2016 - 20:11

Jadan Mancester, napadi sa svih strana :(
  • 0

#3383 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 08 August 2016 - 20:24

Kao prvo, umesto što se uzaludno mačujete, mogli ste novu temu da otvorite i to onako vrhunski, za vreme koje ste proveli mačujući se...

 

Kao drugo, you'll fell pretty stupid kad vas Profa i Arsenal popakuju kao metar drva tamo negde u maju 2017. ^_^


  • 1

#3384 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 08 August 2016 - 20:27

Kao drugo, you'll fell pretty stupid kad vas Profa i Arsenal popakuju kao metar drva tamo negde u maju 2017. ^_^

 
To se moze desiti jedino ako neko sa "Emirata" otvori novu temu, tako da... Ne budi sisa i baci se posla. :P


  • 0

#3385 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 08 August 2016 - 20:36

 
To se moze desiti jedino ako neko sa "Emirata" otvori novu temu, tako da... Ne budi sisa i baci se posla. :P

 

Ako ćemo realno, teško da bi nam i to pomoglo :D

 

U ozbiljnijem tonu, ne bih se prihvatao tog posla, em kuburim sa vremenom, em ovde ima dosta ljudi koji više prate i bolje poznaju materiju od mene...


  • 0

#3386 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 08 August 2016 - 20:37

BB, da si Ed licno,ovo bi bilo previse :D
Placaju li te za ovo?
  • 0

#3387 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 08 August 2016 - 21:32

Gde je i sta radi Mc?

 

Otisao na more, ozenio se, kasni sa placanjem racuna?


  • 0

#3388 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 08 August 2016 - 21:42

CpXRDelXgAAg4EB.jpg


  • 0

#3389 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 08 August 2016 - 21:47

Odlično pojačanje, ali još bolji posao Svonsija, doveli su lika bez naknade iz Marseja.

 

Inače, ipak sam voljan da otvorim temu, možda donese sreću Profi  :lol+:  naravno, ako nema nekog da je protiv ili da je već počeo da radi na uvodu...


  • 0

#3390 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 08 August 2016 - 22:00

Odlično pojačanje, ali još bolji posao Svonsija, doveli su lika bez naknade iz Marseja.

 

 

Bilic ga je i tad hteo, ali njihova ponuda je bila bolja.


  • 0