Jump to content


Photo
- - - - -

Dynasty Football


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 21 May 2015 - 22:23

Kao sto sam pominjao zimus, pokrecem inicijativu za kreiranje prve dynasty football lige na forumu.

 

 

Dakle, sta je dynasty football: dynasty football je nesto poput managera, vi rukovodite fransizom i vecinu igraca prenosite u narednu sezonu.

 

Na prvom inicjalnom draftu na raspolaganju su svi igraci, dakle kao u obicnom fantasyju koji igramo, dok se u narednim sezonama draftuju samo rookie igraci.

 

Kog zanima da procita opsirnije nesto o  dynasty footballu neka pogleda ovde:

 

http://dynastyleague...dynasty-league/

 

i ovde:  http://bleacherrepor...football-format

 

 

Mi bi igrali na serveru http://www.myfantasyleague.com/ koji vazi za najbolji kad je dynasty football u pitanju, i na kojim igraju svi ozbiljniji igraci; posto su free serveri kao Yahoo, ESPN i slicni neprakticni za ovakvu vrstu fantasyja.

 

Naravno, kao i svi ozbiljniji serveri i ovaj se placa. Najpovoljnija cena, koja vazi do 12. juna je $69.95. U ligi ce biti najvise 8-10 ekipa, sto bi iznosilo simbolicnih 800-900 dinara po ekipi.

 

 

 

 

 

Dakle, da cujem ko je zainteresovan.

 

 


  • 0

#2 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 21 May 2015 - 22:26

Tu sam...


  • 0

#3 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 21 May 2015 - 23:29

Nikad nisam igrao Fantasy football, ali u suštini sam zainteresovan.


  • 0

#4 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 22 May 2015 - 06:52

E ovako....

 

kao prvo: Kontam da je, pošto je broj mesta ograničen, sportski prvo sačekati ljude koji godinama igraju forumski fantasy, tu čak ne ubrajam ni sebe pošto isti igram dve godine a ima ih dosta koji su tu 4-5 godina u toj priči..

 

kao drugo: Kad smo prvi put spominjali ovu priču, čini mi se da rekosmo da je ovo vrlo pogodno da recimo jednu ekipu vode dva ili više igrača. S tim u vezi predlažem moju malenkost da bude suvlasnik Stevine ekipe, pošto će nam to dati razlog da se sastajemo jednom sedmično na nekim mestima koja imaju jako ukusnu i obilnu hranu i tamo detaljno raspravljamo o svim aspektima protekle i planovima za narednu nedelju  :lol+:


  • 0

#5 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 22 May 2015 - 08:08

kao drugo: Kad smo prvi put spominjali ovu priču, čini mi se da rekosmo da je ovo vrlo pogodno da recimo jednu ekipu vode dva ili više igrača. S tim u vezi predlažem moju malenkost da bude suvlasnik Stevine ekipe, pošto će nam to dati razlog da se sastajemo jednom sedmično na nekim mestima koja imaju jako ukusnu i obilnu hranu i tamo detaljno raspravljamo o svim aspektima protekle i planovima za narednu nedelju  :lol+:

 

Prodato... ti si zaduzen za draft i roster a ja za restorane i klopu koju treba konzumirati. ;D 


  • 0

#6 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 22 May 2015 - 16:29

E ovako....

 

kao prvo: Kontam da je, pošto je broj mesta ograničen, sportski prvo sačekati ljude koji godinama igraju forumski fantasy, tu čak ne ubrajam ni sebe pošto isti igram dve godine a ima ih dosta koji su tu 4-5 godina u toj priči..

 

kao drugo: Kad smo prvi put spominjali ovu priču, čini mi se da rekosmo da je ovo vrlo pogodno da recimo jednu ekipu vode dva ili više igrača. S tim u vezi predlažem moju malenkost da bude suvlasnik Stevine ekipe, pošto će nam to dati razlog da se sastajemo jednom sedmično na nekim mestima koja imaju jako ukusnu i obilnu hranu i tamo detaljno raspravljamo o svim aspektima protekle i planovima za narednu nedelju  :lol+:

 

Polako, prvo meni je najbitnija ozbiljnost, to jest posvecenost, a za tebe znam da ces ozbiljno da pristupis ovoj ligi. Drugo, sto se tice toga da jednu ekipu vode dva vlasnika, da sacekamo prvo da vidimo kakvo ce interesovanje da bude, posto mi se cini da je interesovanje splaslo kad sam pomenuo placanje :lol+:  Tako da za sad tebe i Stevana racunam odvojeno,

 

Znaci prijavljeni do sad, pored mene, jos i GAGA, Geppeto, Boki i Stevan. Potrebna su jos trojica da se popuni liga.


Edited by Skyglider, 22 May 2015 - 16:29.

  • 0

#7 San Epifanio

San Epifanio
  • Members
  • 2,841 posts

Posted 23 May 2015 - 14:39

Ako ima mesta tu sam.


  • 0

#8 Contador54

Contador54
  • Members
  • 822 posts

Posted 23 May 2015 - 15:19

Ja sam zainteresovan. Fantasy football igram vec desetak godina, a forumski nisam igrao od sezone 2005-06. Ako bude mesta, racunajte na mene.


  • 0

#9 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 23 May 2015 - 20:18

Ima mesta, dakle ima na sedmorica za sad.

 

 

Posto dynasty zahteva malo vise posvecenosti nego obican fantasy, racunam da svi koji su se prijavili do sad planiraju ozbiljno da pristupe ligi.


  • 0

#10 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 27 May 2015 - 12:29

Ja ću ovo propustiti, nisam baš u mogućnosti da se skroz posvetim.


  • 0

#11 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 06 July 2015 - 19:34

Ajde nek se prijavi jos jedan da kupimo ligu pre 1. avgusta. Trenutna cena je $79.95 ,sto bi iznosilo 1000 dinara po ekipi, nakon 1. avgusta cena ce da skoci na $89.95


  • 0

#12 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 August 2015 - 09:27

oćel' biti šta od ovog? Ili da prihvatam pozive za neke druge lige?


  • 0

#13 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 04 August 2015 - 14:58

Bice ako se bude prijavio jos jedan kako bi se kompletirala liga.


  • 0

#14 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 August 2015 - 15:01

ok, važi...


Edited by škafiškafnjak, 04 August 2015 - 15:01.

  • 0

#15 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 04 August 2015 - 18:42

Ako hocete mozemo i sedmorica da igramo, mislim da ne bi bio problem kod servera ...


  • 0