Jump to content


Photo
- - - - -

MONTE KARLO MASTERS


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
344 replies to this topic

#331 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 19 April 2015 - 18:59

Ne znam bas da li je ovo najbolji mec/tenis Bardycha u karijeri,ali je svakako najbolji na zemlji. Tomas igra odlicnu sezonu,ali stara boljka je jos tu. Naravno,mislim na mentalni sklop. Ne radi se tu sto gubi od boljih ili bolje rangiranih od sebe. Ove godine je izgubio finale Dohe i Rotterdama od Ferrera i Wawrinke,a ima bolju sezonu od obojice. Zajedno.
Dakle,jos treba da resi taj pritisak velikih meceva. 
Inace se slazem sa Mc-om da je pretedent makar za neko finale GS,sto ne vidim kod Ferrera npr.

Sta reci o Novaku? Nakon AO sam predvideo reprizu 2011, a mislim da ce je mozda i nadmasiti. U nekom drugacijem obliku i sa nekim trofejima koji mu nedostaju u kolekciji.

Da,pridruzujem se ocenama da smo gledali izuzetno kvalitetan tenis danas. 


Edited by TheObradovic, 19 April 2015 - 19:00.


#332 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 19 April 2015 - 19:01

Sta reci o Novaku? Nakon AO sam predvideo reprizu 2011, a mislim da ce je mozda i nadmasiti. U nekom drugacijem obliku i sa nekim trofejima koji mu nedostaju u kolekciji.
 

 

Samo da na kraju ne ispadne Queens ili Halle 

 

:D 



#333 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 19 April 2015 - 19:10

Od pocetka godine pricam da je Berdih drugaciji, a sada smo dobili i definitivnu potvrdu. Ovo je mozda njegov najbolji mec u karijeri, zaista svaka cast i posle ovoga me ne bi cudilo da se on sledeci upise u listu osvajaca slema. I on i Ferer su dovoljno veliki igraci i zasluzuju to i zaista bih voleo da se to desi.

 

Nije mozda, nego sigurno (kao sto rece BB)... na sljaci ;)

 

Slazem se s Alcestom. Berdi je danas odigrao odlican mech, mada ja ne vidim mnogo razlike od nekadasnjeg Tomice i ovog sadasnjeg.

On je retko kompletan teniser, koji ima tako minijaturne testise za velike pobede da je to neverovatno.

I bojim se da se to nikada nece promeniti. Cuj mene, bojim se... iskreno, ne zanima me. Sto ih je manje to bolje. U svakom slucaju mi je drago da ce se pomeriti na listi, da mi skloni onog bednog malog Novakovog "brata po sponzoru", muka mi ga gledati u prvih 10.


Da se ne vracamo na sve one pomake u igri (kretanje, defanziva, spin FH,  etc.) samo onaj jedan poen u Trecem & prstic su dovoljni...

 

Hvala :)

Šteta što danas nisu više prikazivali onog "boksera" u prvom redu. Za gif dušu dalo :D

 

Ako ga Novak nije finansirao, dobro je :kece:  Tezak blam, ali sto kazes -za GIF dusu dalo... ('ajde Boki, ti to mozes)

 

 

 

Jedan od boljih pobednicikih govora! Najjace je kada je krenuo da se zahvaljuje timu na FR, pa se seti da oni jadnici ni rec nisu razumeli, al' ga mrzi da prevede i ponovi, pa im samo dobaci na EN "SVI da ste stil (oblacenja) promenili!" :lol+:

 

Lepo, lepo... skoro pa da je (sa sve timom & FR) spreman za RG - presque au point ;)



#334 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 19 April 2015 - 19:16

Samo da na kraju ne ispadne Queens ili Halle 

 

:D

Hahaha,dobra  :lol+:



#335 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 19 April 2015 - 19:31

Nije mozda, nego sigurno (kao sto rece BB)... na sljaci ;)

 


Da se ne vracamo na sve one pomake u igri (kretanje, defanziva, spin FH,  etc.) samo onaj jedan poen u Trecem & prstic su dovoljni...

 

 

Ako ga Novak nije finansirao, dobro je :kece:  Tezak blam, ali sto kazes -za GIF dusu dalo... ('ajde Boki, ti to mozes)

 

 

 

Jedan od boljih pobednicikih govora! Najjace je kada je krenuo da se zahvaljuje timu na FR, pa se seti da oni jadnici ni rec nisu razumeli, al' ga mrzi da prevede i ponovi, pa im samo dobaci na EN "SVI da ste stil (oblacenja) promenili!" :lol+:

 

Lepo, lepo... skoro pa da je (sa sve timom & FR) spreman za RG - presque au point ;)

I meni je to bilo super sa sve facama Borisa i Vajde poluzbunjenim u dilemi da li on stvarno to rekao na francuskom :lol+:


Edited by ciao, 19 April 2015 - 19:31.


#336 drvoprvo

drvoprvo
  • Members
  • 2,313 posts

Posted 20 April 2015 - 00:55

Ne mogu ni najmanje da se slozim oko kvaliteta meca, meni je ovo bio mnogo kvalitetan mec. To sto ste vi ocekivali pranje i rutinu to je druga prica. Djokovic svakako nije odigrao kao juce, ali nije bio ni mnogo losiji, a Berdih je na momente bio sjajan, i sto je jos vaznije, mentalno cvrst, bio je na korak da se vrati posle 0-4 za sta on inace nije sposoban ni protiv nekog Kukuskina, a kamoli protiv Djokovica.

+1. Odličan Berdih.



#337 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 20 April 2015 - 09:11

10563060_733119593473372_585072533304772



#338 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 20 April 2015 - 14:32

Mene još drži euforija kao i uvek, tako da nisam stigao ništa da napišem!

 

Oduševljen sam  :kece:



#339 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2015 - 19:05

http://www.youtube.com/watch?v=0Tq-5d-1Ydc



#340 bojant

bojant
  • Members
  • 4,523 posts

Posted 20 April 2015 - 19:37

10563060_733119593473372_585072533304772

ali stvarno jeste skenj...



#341 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2015 - 19:45

A šta je tu novo... teniser kao on morao je dosad da ima bar nekoliko finala slemova i makar jedan da je osvojio, o mastersima da ne pričam. A on je prvi i poslednji masters osvojio pre DESET godina :ajme: 



#342 Goca_64

Goca_64
  • Members
  • 312 posts

Posted 20 April 2015 - 21:00

A šta je tu novo... teniser kao on morao je dosad da ima bar nekoliko finala slemova i makar jedan da je osvojio, o mastersima da ne pričam. A on je prvi i poslednji masters osvojio pre DESET godina :ajme:

 

Ma neee, znacajno se popravio, barem stize do finala mastersa  :lol+:  (zahvaljujuci "postenim" zrebovima koji stavljaju Novaka i Nadala u istoj polovini na sljakastim mastersima, a sve u nadi da ce makar jos jednom da gledaju neki FEDAL susret).



#343 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2015 - 21:11

Nema to ni toliko veze sa žrebom... on pre finala turnira može svakog da dobije, kako ih je naređao na onom W kad je stigao u finale, i onda cvrc. Nije niko očekivao da tamo baš pregazi Rafu, ali ono je bilo...

Ili samo da uzmemo Dohu ove godine, sklonili mu se s puta Rafa i Novak i došao do finala pa glatko izgubio od Ferera. U Roterdamu isto. A čak nisu ni veliki turniri bili.


Edited by alcesta, 20 April 2015 - 21:15.


#344 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 22 April 2015 - 09:42

Može li se negde iskopati snimak celog meča Novak-Nadal?



#345 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 22 April 2015 - 12:12

Može li se negde iskopati snimak celog meča Novak-Nadal?

http://kickass.to/mo...-t10537325.html

 

Ton je prilicno slab, ali pojacas do kraja i dobro je.


Edited by beard, 22 April 2015 - 12:13.