Jump to content


Photo

Posao u McDonalds


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 koridoras

koridoras
  • Members
  • 169 posts

Posted 08 April 2015 - 22:51

Nisam siguran gde bi mogao da stavim ovu temu admini ce me ispraviti ako sam negde pogresio.

 

Kao sto naslov kaze interesuju me iskustva vezana za posao u meku, a najvise visina plate pocetnika? ;)



#2 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 09 April 2015 - 00:15

Euro na sat brutto.

 

Nazovi tamo pa pitaj.



#3 Belouška

Belouška
  • Members
  • 93 posts

Posted 18 April 2015 - 00:46

Ja sam lično čuo sve najgore, sistem od prilike funkcioniše poput logora. Sa sve kapoima. 

Ovo mi je pričao jedan Rus koji je radio u njihovom MCDonaldsu, tako da ne znam koliko variraju uslovi tamo i ovde. Doduše u Rusiji tamo samo rade imigranti iz Tadžikistana, Uzbekistana i sličnih država.

 

Ako radiš na kasi, moraš biti non-stop nasmejan, tople i hladne namirnice moraš da odvajaš kada ih stavljaš na poslužavnik., uvek moraš da ponudiš sve iz menija i slično.

A da bi ti to radio kako treba, postoji "supervizor" koji motre na tebe i sve što loše uradiš beleži i prijavljuje višim instancama. 



#4 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 18 April 2015 - 19:38

Ja sam lično čuo sve najgore, sistem od prilike funkcioniše poput logora. Sa sve kapoima. 

Ovo mi je pričao jedan Rus koji je radio u njihovom MCDonaldsu, tako da ne znam koliko variraju uslovi tamo i ovde. Doduše u Rusiji tamo samo rade imigranti iz Tadžikistana, Uzbekistana i sličnih država.

 

Ako radiš na kasi, moraš biti non-stop nasmejan, tople i hladne namirnice moraš da odvajaš kada ih stavljaš na poslužavnik., uvek moraš da ponudiš sve iz menija i slično.

A da bi ti to radio kako treba, postoji "supervizor" koji motre na tebe i sve što loše uradiš beleži i prijavljuje višim instancama. 

Bez zelje da vredjam, ali svuda gde su Rusi gazde, sistem je robovlasnicki.



#5 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 18 April 2015 - 19:55

Kod McDowelsa su uslovi puno bolji

#6 MilutinPetrovic

MilutinPetrovic
  • Members
  • 27 posts

Posted 23 April 2015 - 09:59

Gde se aplicira za rad kod njih? Retko se vidja oglas i sl.