Jump to content

Photo
- - - - -

Hocemo "zdrav" humor!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 Ljkra

Ljkra
  • Members
  • 1 posts

Posted 10 March 2015 - 20:02

Da li je moguce da je potrebno B92 da pusta humoristicke serije kao sto je "Zivot po Dzimu"? Postoji mnogo kvalitetnijih serija sa pravim smislom za humor. Istina da se radi o terminu posle ponoci, ali zar nije bolje da se svi prisetimo serija koje smo svi voleli i koje su i dan danas svima drage. Serije kao ova pomenuta su olicenje garbage humora! To cak ni u americi ne prolazi vise ( a zna se koliko su njihovi standardi za humor visoki).

Redakcija bi trebala da razmisli o pustanju serija kao sto su Mucke, 3. kamen od sunca, Vesele 70 (koje nisu veoma dugo pustane na TV-u) ili eventualno nekih novijih kao sto su Californication ili Entourage. Posto se vec prikazuju Prijatelji (koje mnogi samtraju najboljom humoristickom serijom i to sa razlogom) i 2 i po muskarca, mogli bi pridodati neku od pomenutih. 

Edited by Ljkra, 10 March 2015 - 20:04.

#2 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 10 March 2015 - 20:40

Sto se tice serije Mucke (sa razlogom je izdvojio) i ostalih pomenutih potpuno se slazem, ali bojim se da danas nema mnogo dobrih filmova sa dobrim humorom, a bogami ni serija. Trebali bi da promene malo serije da ne pustaju iste, jer je kod ljudi doslo do prezasicenja izazvanog istim serijama. Takodje bih voleo Simpsonove, Saut park, od crtanih... Ima jos mnogo cega, btw lepo se neko setio da otvori ovakav topic. :)

#3 Zonpi

Zonpi
  • Members
  • 304 posts

Posted 11 March 2015 - 22:02

Prvo, program televizije b92 je ocajan, filmovi olos najobicniji, skoro sam video neverovatnu najavu za onu sagu sa tinejdz vampirima ili sta je ono vec, kao da je u pitanju nesto najbolje sto se desilo covecanstvu ikada, btw slicne najave ima i bratska prva. Pitanje  je  i sta je to zdrav humor?  TVB92 je u stvari Pink  sa manje kica, samo sto Pink ume ponekad da zabode dobar film, ili neku seriju (odnosno pink 2,3 ili family). Pustali su Extras, THe Office, Black Adder, Poaro, solidna Outnumbered.....

Edited by Zonpi, 11 March 2015 - 22:02.

#4 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 11 March 2015 - 22:11

Ma filmovi su vec posebna prica, neke pustaju 2-3 puta u toku 2 meseca. Ko nema kablovsku, moze da se samoubije. Rts se ne ponavlja toliko kao Prva i B92. A sto se tice komedija, opet bolje neka pustaju stare, makar su smesne, a ne kao ove nove koje se sastoje od pijanki, zurki, sve na foru Hangovera, koji je nista posebno. Parodije danasnjice su takodje uzasne, glupost. Ja najvise gledam komedije i horore-trilere, a u poslednje vreme nista dobro nije izaslo. Poaro je nesto posebno, to mi je uzitak da gledam.

#5 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,558 posts

Posted 12 March 2015 - 18:48

Pazi koje pretenzije - hoces zdrav humor u nezdravoj zemlji sa potpuno nezdravim medijima, od kojih najnezdraviji upravo televizija... Pa nece to da ide. Mentalni sklop ne samo vecine konzumenata nego i gotovo svih "ljudi iz medija" je na nivou "Kursadzija" - a ti bi recimo "Mucke"?! 

#6 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 13 March 2015 - 01:06

Pazi koje pretenzije - hoces zdrav humor u nezdravoj zemlji sa potpuno nezdravim medijima, od kojih najnezdraviji upravo televizija... Pa nece to da ide. Mentalni sklop ne samo vecine konzumenata nego i gotovo svih "ljudi iz medija" je na nivou "Kursadzija" - a ti bi recimo "Mucke"?! 

Pazi rodjak, sve to stoji sto ti kazes, ali nisu svi isti. Vecina ljudi sa kojima se druzim dele moje misljenje i raspoznaju dobar humor. Ali opet postoje ovi ciji je mozak malko ispran i ne ide dalje od nekih realiti sranja, kojima je to smesno i zanimljivo (pogotovo Milan Kalinic, covek koji je za zatvor, zbog antihumora i pravih prekrsaja). E sad ko je u vecini, to je pitanje. Mada i ovi iz moje okoline su poceli da gube smisao za zdrav humor, poceli su da gledaju neke odvratne filmove, koji bi trebalo da budu smesni (novije proizvodnje, naravno), pa tako nema mnogo publike za Mucke, koje bih iskreno voleo da gledam ponovo.

#7 barracuda

barracuda
  • Members
  • 7,267 posts

Posted 14 March 2015 - 12:02

Pazi rodjak, sve to stoji sto ti kazes, ali nisu svi isti. Vecina ljudi sa kojima se druzim dele moje misljenje i raspoznaju dobar humor. Ali opet postoje ovi ciji je mozak malko ispran i ne ide dalje od nekih realiti sranja, kojima je to smesno i zanimljivo (pogotovo Milan Kalinic, covek koji je za zatvor, zbog antihumora i pravih prekrsaja). E sad ko je u vecini, to je pitanje. Mada i ovi iz moje okoline su poceli da gube smisao za zdrav humor, poceli su da gledaju neke odvratne filmove, koji bi trebalo da budu smesni (novije proizvodnje, naravno), pa tako nema mnogo publike za Mucke, koje bih iskreno voleo da gledam ponovo.

šta je bre pitanje? :lol+:

#8 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 14 March 2015 - 21:33

šta je bre pitanje? :lol+:

Ma mislio sam ko u vecini cini publiku koja gleda tv. Iskreno sumnjam da ima mnogih koji prepoznaju zdrav humor. ;)

#9 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 05 April 2015 - 21:59

Onaj Mićko i njegov šou, šta li je već je tuga nevidjena. Kursadžije su intelektualan humor za njega. B92 je toliko potonuo da je to prosto neverovatno!

P.S. Korišćenje divne pesme Vještica u legendarno glupavom spotu B92 je vrh.

Edited by nighty, 05 April 2015 - 22:12.

#10 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 05 April 2015 - 23:10

Onaj Mićko i njegov šou, šta li je već je tuga nevidjena. Kursadžije su intelektualan humor za njega. B92 je toliko potonuo da je to prosto neverovatno!
P.S. Korišćenje divne pesme Vještica u legendarno glupavom spotu B92 je vrh.

Izvini, ali Kursadzije su neprevazidjene koliko su glupe. :lol: Niko me ne moze ubediti u suprotno.

#11 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 06 April 2015 - 11:24

Izvini, ali Kursadzije su neprevazidjene koliko su glupe. :lol: Niko me ne moze ubediti u suprotno.

Post je trebalo da bude blago ciničan.

#12 AugustUndergroundsMordum

AugustUndergroundsMordum
  • Members
  • 6,399 posts

Posted 10 April 2015 - 20:34

Post je trebalo da bude blago ciničan.

Post je na vodi danas.  ;)

#13 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 14 April 2015 - 19:22

http://en.wikipedia....The_Black_Adder

5050861_orig.jpg

Ako išta što se zove pink može da bude od koristi to je pink family, i repriza ove genijalne serije!   :+1:

#14 Janne240

Janne240
  • Members
  • 5,198 posts

Posted 21 April 2015 - 21:44

Ma daj Dr Agoljub još ima i scenario i vickast humor potpisan od maestra Žikića! Ono nije da boli stomak od smeha ali ima žicu za ironiju i "naš mentalitet".

No definitivno pravi zajebanti su momci iz Državnog posla u svakom serijalu, Noćna smena, Srbi u Svemiru i štagod da snime, neka je rasprdačina žešća, genijalci :rotflmao: .

#15 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,558 posts

Posted 24 April 2015 - 22:31

Post je na vodi danas.  ;)

Mada, ko je u Beogradu, bice na vodi jos jako dugo...