Jump to content


Photo
- - - - -

Bali


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 04 March 2015 - 13:22

Drage kolege forumasi, u maju idem na Bali 3 nedelje, sa posetom KL pa me zanima da li je neko u skorije vreme bio tamo??

Svaki savet je dobrodosao!!
 

Hvala!!



#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 05 March 2015 - 08:14

Izvanredno ostrvo!

Zaista ima sta da se vidi.

Ja sam malo stariji gospodin, pa izbegavam Kutu - plaza je lepa, pescana, dugacka i vrlo prljava; jednom reci najnizi nivo turizma na Baliju.

Najbolji (i najskuplji) hoteli su u regiji Nusa Dua i u principu vrede svakog centa, koji se tamo potrosi.



#3 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 05 March 2015 - 09:47

Hvala Vladane. Jos par pitanjaca:

 

Kakva je situacija za voznju?

Na Thai sam lagano vozio levom stranom uz mestimicne guzve, ali su mi prijatelji rekli da na Baliju ne vredi uzimati motor zbog nenormalnog saobracaja..

 

Da li si mozda svracao u Kuala Lumpur, posto letim nazad odatle pa se lomim koliko dana tamo da budem. 4,5,6 ??

 

Hvala!!!



#4 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 06 March 2015 - 08:17

Kuala Lumpur je izvanredno interesantan grad i vredi mu posvetiti nekoliko dana.

Sto se tice voznje na Baliju, iskreno govoreci, ja se ne bih usudio - najgori je opsti haos dvotockasa, ali to je generalno problem cele juzne i jugoistocne Azije.



#5 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 06 March 2015 - 10:20

Kuala Lumpur je izvanredno interesantan grad i vredi mu posvetiti nekoliko dana.

Sto se tice voznje na Baliju, iskreno govoreci, ja se ne bih usudio - najgori je opsti haos dvotockasa, ali to je generalno problem cele juzne i jugoistocne Azije.

Hvala jos 1put.
 

KL 4 dana ostatak Bali. Ma vala ako sam mogao na Thai, i na Baliju cu se snaci. :)

 

sto bi rekli oni same same, but different!!