Jump to content


Photo
- - - - -

Academy Awards 2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

#61 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 26 February 2015 - 05:44

Umalo zaboravih...mnogo mi je drago da je Boyhood manje više izvisio...koliko čujem Linklatter razmišlja o nastavku...recimo Adulthood.

Dakle, nisam fan tog filma, ali za mene je utvrdjena cinjenica da je Linklatter generalno najoriginalniji covek koji se u duze vreme pojavio i blizu A produkcije. Za Waking Life bih mu licno dao otprilike 15 Oskara, kad bih se ista pitao...



#62 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 07 March 2015 - 10:03

Inarritu je, kao i npr. Skorseze, trebalo da zabode ranije Oskara za reziju. Birdman mu dodje kao kompenzacija, tako da mi je taj kompromis ok. Pada mi i Denzel i Training day,covek je posle Glory, mogao jos 3 puta da uzme lagano, pa su mu dali u filmu gde i ne igra glavnu ulogu. Puno je tu nelogicnosti i trulih kompromisa.

#63 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 07 March 2015 - 19:43

Just for the record: Ako je Marisa Tomei mogla da dobije za ono, svi treba da dobiju.



#64 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 11 March 2015 - 01:13

Just for the record: Ako je Marisa Tomei mogla da dobije za ono, svi treba da dobiju.

Ne diraj u Marisu - ona je snimila nude scene u svojoj 48. godini bez body dublerke i niko nije pomislio da joj je potrebna :D  zena je boginja genetike. A nije ni prva ni poslednja koja je dobila nagradu bez ozbiljnijeg glumackog umeca... meni pre pada na pamet Nicolas Cage kao (anti)primer u tom smislu.