Jump to content


Photo
- - - - -

Dosije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 Jasikevičius

Jasikevičius
  • Members
  • 1,422 posts

Posted 21 February 2015 - 20:18

Da li iko gleda Dosije na Prvoj? Plod rada Mašana Lekića. Vrlo zanimljiva autorska emisija. Kvalitetan scenario, priče ispričane na zanimljiv i nepristrasan način. Odlična atmosfera u emisijama i dramatizacija. Sasvim dobre rekonstrcukcije događaja i izjave aktera, svedoka.

Smatram da je ovo jedna od retkih emisija koje je u rangu proizvoda mnogo skupljih svetskih produkcija.

Rado je gledam.

 

Vaši komentari, utisci?



#2 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 24 February 2015 - 17:43

Odlična emisija, odgledao sam sve epizode iz svih serijala, koliko vidim novi serijal počinje od sledećeg četvrtka.

 

Parira emisiji "Forensic detectives" na ID Discovery-ju, samo što je ta emisija znatno bolja, a o tehnikama i metodama rada u SAD-u da ne pričamo. Jedna od epizoda je dobila prestižnu na gradu na festivalu u Moskvi, epizoda se zove: "Crnje od crne hronike".


Edited by Oi!, 24 February 2015 - 17:44.


#3 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 24 February 2015 - 18:04

Mene malo podseća na Insajder, gledao sam ono o onim krimosima iz 90-ih a sad sam mislio da gledam i o zemunskom klanu mada nije bila ovog četvrtka?



#4 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 24 February 2015 - 18:24

Mene malo podseća na Insajder, gledao sam ono o onim krimosima iz 90-ih a sad sam mislio da gledam i o zemunskom klanu mada nije bila ovog četvrtka?

 

Nije, sledećeg četvrtka tek počinje.

 

Mada su meni zanimljivije epizode iz prvog serijala, ove su malo dosadne iz 90-tih. Imaš na sajtu PRVE sve epizode.



#5 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 16 March 2015 - 11:38

Odgledao sam ovo o zemunskom klanu  :) Ima još jedna epizoda sad u četvrtak.

 

Šta znam, ja ne mogu da shvatim da neko može onako da se ponaša a pritom da nema veliku pomoć države. Da su hteli razbili bi klan i ranije nego je verovatno tako nešto nekom bilo potrebno.



#6 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 18 March 2015 - 16:40

Odgledao sam ovo o zemunskom klanu  :) Ima još jedna epizoda sad u četvrtak.

 

Šta znam, ja ne mogu da shvatim da neko može onako da se ponaša a pritom da nema veliku pomoć države. Da su hteli razbili bi klan i ranije nego je verovatno tako nešto nekom bilo potrebno.

 

Ma da, sve je to veoma dobro organizovano i unutar države.

 

Neverovatan spoj mafije i policije/vojske itd... Strašno...



#7 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 25 March 2015 - 15:25

Da li iko gleda Dosije na Prvoj? Plod rada Mašana Lekića. Vrlo zanimljiva autorska emisija. Kvalitetan scenario, priče ispričane na zanimljiv i nepristrasan način. Odlična atmosfera u emisijama i dramatizacija. Sasvim dobre rekonstrcukcije događaja i izjave aktera, svedoka.

Smatram da je ovo jedna od retkih emisija koje je u rangu proizvoda mnogo skupljih svetskih produkcija.

Rado je gledam.

 

Vaši komentari, utisci?

Uh, mene ono podsjeća na knjige o mafiji i UDBI onog ljaxe Lopušine (ako se dobro sjećam prezimena)