Jump to content


Photo
- - - - -

LOVEFEST 2015 - Vrnjačka Banja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Topyslawe

Topyslawe
  • Members
  • 9 posts

Posted 30 January 2015 - 23:59

Društvo moje drago planira da letos odemo na Lovefest pa jel bio ko prošlih godina? Kakvo je ozvučenje, šta je generalno zastupljeno od muzike i ako neko ima neke preporuke za smeštaj, neke zanimljivosti tu u okolini i sl.? Svi su nekako više za neki Tech House a ja za Dram pa ono.  Ukratko, sve što bi moglo biti korisno. :) Hvala unapred. 



#2 Neki veliki Dr.Mr

Neki veliki Dr.Mr
  • Banned
  • 1,273 posts

Posted 31 January 2015 - 17:35

Društvo moje drago planira da letos odemo na Lovefest pa jel bio ko prošlih godina? Kakvo je ozvučenje, šta je generalno zastupljeno od muzike i ako neko ima neke preporuke za smeštaj, neke zanimljivosti tu u okolini i sl.? Svi su nekako više za neki Tech House a ja za Dram pa ono.  Ukratko, sve što bi moglo biti korisno. :) Hvala unapred. 

Neki moji prijatelji su bili i odusevljeni su pricaju o tome jos uve :P bas sad planiramo da idemo svi ove godine .. 

Od muzike znam da su mi rekli da je imalo vise bina ne secam se sad svega ali bili su Who See,VIP,Prti Be Ge,Bed Copy,Partibrejkersi,Rambo Amadeus,S.A.R.S, i dosta stranih Dj-eva ... oni su bili kod druga u Kraljevu tako da za smestaj ne znam ali ako planiras da ides rezervisi sto pre bice guzva sigurno..



#3 Topyslawe

Topyslawe
  • Members
  • 9 posts

Posted 13 February 2015 - 14:29

Hvala na odgovoru i sugestijama, u principu sve i svja ima pa valjda će svako da se pronađe gde mu je dobro. 



#4 Neki veliki Dr.Mr

Neki veliki Dr.Mr
  • Banned
  • 1,273 posts

Posted 25 February 2015 - 21:23

Hvala na odgovoru i sugestijama, u principu sve i svja ima pa valjda će svako da se pronađe gde mu je dobro. 

Samo rezervisi smestaj ranije .. bice guzve sigurno ove godine se ocekuje dosta vise ljudi nego prosle..



#5 fetboj

fetboj
  • Members
  • 105 posts

Posted 29 March 2015 - 01:34

jel se zna mozda ko dolazi ove godine?