Jump to content


Photo

Da li se i ja njoj svidjam?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 08 January 2015 - 10:59

Zapravo, ja imam jedan drugi savet: idi jednom kod tog druga sa nekom drugom devojkom, ako moze kad je i ona tamo. Ili izadji sa nekom drugom, pa se pohvali njenom bratu. Vrlo brzo ces saznati koliko je sati.



#17 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 09 January 2015 - 10:51

Zapravo, ja imam jedan drugi savet: idi jednom kod tog druga sa nekom drugom devojkom, ako moze kad je i ona tamo. Ili izadji sa nekom drugom, pa se pohvali njenom bratu. Vrlo brzo ces saznati koliko je sati.

 

mare je offline jos od drugog decembra :D

a red je bar da nam kaze sta je na kraju uradio i sta je bilo.

 

nego ja imam jedno pitanje za vas, zasto se muskarci toliko plase odbijanja?

nije kao da su gradili nesto sa osobom kojoj prvi put treba da izjave ljubav, pa da moze da im srusi svet.

zapravo, ne moraju ni da joj izjave ljubav, vec samo da joj kazu da im se dopada. do ljubavi tek ima da se radi.


Edited by BojanaCZV, 09 January 2015 - 10:52.


#18 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 09 January 2015 - 18:25

Pridji I reci (iako si offline): 'Ja se tebi svidjam. A ti meni?'



#19 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 09 January 2015 - 19:28

nego ja imam jedno pitanje za vas, zasto se muskarci toliko plase odbijanja?

nije kao da su gradili nesto sa osobom kojoj prvi put treba da izjave ljubav, pa da moze da im srusi svet.

zapravo, ne moraju ni da joj izjave ljubav, vec samo da joj kazu da im se dopada. do ljubavi tek ima da se radi.

 

Ne znam da li je samo da se plase, nego i odredjena frustracija je u pitanju. Pogotovo kod nas koji bas i ne idemo okolo pa kod koje ce da upali-upali. Jednom kad izdvojim neku, ako me ispali, zamena nije bas odmah tu, ili sutradan ce da bude neko, ne bas. Ako me odbija ona koja mi se svidja, ode mast u propast, mogu da mi se osmehuju sve ostale, sta mi vredi kad sam ravnodusan (a nekad bogami i gadljiv). Ovako je bar kod mene, evo bas sad za docek ng, pita me prijatelj: "A sto ti ne napadnes neku ovde?" , samo sam mu, ko iz topa, odgovorio da mi se niko ne svidja, sto je kad se malo bolje prisetim svakog tamo, i bilo zaista istina (zagledanje gornjeg/donjeg cleavage-a i nije bas znak da ti se neko svidja). Ovo je ovako kod mene glavni utisak, a sto se tice ostalih situacija, otom potom.



#20 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 10 January 2015 - 15:49

Pridji I reci (iako si offline): 'Ja se tebi svidjam. A ti meni?'

 

 

I krpa sa hloroformom bi bila suptilnija od toga.  :lol+: