Jump to content


Photo

kako reci decku?


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#31 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 12 November 2014 - 20:43

E i taj fejs.  Prosto neverovatan podatak čuh skoro. Kažu, jedno istraživanje pokazalo da se najviše ''očijukanjem'' i muvanjem na fb, bave upravo zauzeti, oženjeni i udate, a mnogo manje ''singlovi''  :rolleyes: .   Razbijanje monotonije, valjda, šta li   :whistle:

Iz prve ruke ti kazem - laz. :D

Mi matorci uhodimo samo svoju decu :lol+:


  • 2

#32 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 12 November 2014 - 20:59

Iz prve ruke ti kazem - laz. :D

Mi matorci uhodimo samo svoju decu :lol+:

Sad bez zezanja da kažem: ja bi svakom roditelju tinejdžera u Srbiji danas, dala orden!  Nisam roditelj, valjda budem jednog dana, ali, sačuvati i odgajiti valjano čeljade danas,  u ovakvim uslovima, ja se divim roditeljima.  Naravno, takvih je malo.  Mnoge bulvalno -boli uvo- za sopstvenu decu.  Kada npr. profa ili razredni pošanje poruku ili mail roditelju da ga obavesti o izostancima, jedinicama ili nekom incidentu u kome je njegovo dete učestvovalo, njih baš briga, ni ne dodju, kažu, mladost-ludost, imajte razumevanje  :blink:

Uozbiljila sam malo temu ali ovakav utisak imam odavno.  Ne znam koliko tvoje dete ima godina ali,  nema težeg posla od roditeljstva danas.  Da ga odgojiš da bude dobar čovek,  jako teško.... :unsure:


  • 0

#33 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 12 November 2014 - 21:28

Sad bez zezanja da kažem: ja bi svakom roditelju tinejdžera u Srbiji danas, dala orden!  Nisam roditelj, valjda budem jednog dana, ali, sačuvati i odgajiti valjano čeljade danas,  u ovakvim uslovima, ja se divim roditeljima.  Naravno, takvih je malo.  Mnoge bulvalno -boli uvo- za sopstvenu decu.  Kada npr. profa ili razredni pošanje poruku ili mail roditelju da ga obavesti o izostancima, jedinicama ili nekom incidentu u kome je njegovo dete učestvovalo, njih baš briga, ni ne dodju, kažu, mladost-ludost, imajte razumevanje  :blink:

Uozbiljila sam malo temu ali ovakav utisak imam odavno.  Ne znam koliko tvoje dete ima godina ali,  nema težeg posla od roditeljstva danas.  Da ga odgojiš da bude dobar čovek,  jako teško.... :unsure:

wutjQAr.gif

17 mu je godina - majke mu ga............. :D


  • 0

#34 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 12 November 2014 - 21:40

 

17 mu je godina - majke mu ga............. :D

 17 !  A joj, 2 ordena ti treba dati, ih.....svaka čast  20.gif


  • 0

#35 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 November 2014 - 00:54

 
17 mu je godina - majke mu ga............. :D

 17 !  A joj, 2 ordena ti treba dati, ih.....svaka čast  

Ona ga je volela, a sad bi da joj ta ljubav ne pravi probleme.
  • 0

#36 tom-m

tom-m
  • Banned
  • 301 posts

Posted 13 November 2014 - 01:48

Šta imaš neki raport sa novim dečkom, listanje brojeva, ko te zove, sa kim si u kontaktu, gdje se obično krećeš, frizeri dućani, GPS putanja, odakle jakna, odakle tenisice i onda - odakle tetovaža, pod prisegom, pa moraš priznat točno zašto si ju stavila.

 

Vjerovatno je tetovaža leptirić, ruža ili japanska slova, zašto bi morala objašnjavat "povijest" te tetovaže?

 

Svašta.


  • 1

#37 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 13 November 2014 - 10:13

Čekaj, pa nije ništa loše u tome, ako ona želi da igra na otvorene karte, bez nekog skrivanja. Ako su bivše veze uredno raskinute i ako je osoba mentalno stabilna, nema te stari koja bi mogla ugroziti vezu.

 

  Lično, kad bih ja upoznao neku devojku sa tetovažom, ne bi me zanimalo, odakle joj. Pogledao bih umetnost i onda bi mi se ili svidela ili ne (tetovaža). Rekao bih svoje mišljenje tipu tetovaže; ne o poreklu, i to bila gotova stvar.


  • 0

#38 zavrzlama

zavrzlama
  • Members
  • 4 posts

Posted 13 November 2014 - 14:14

Šta imaš neki raport sa novim dečkom, listanje brojeva, ko te zove, sa kim si u kontaktu, gdje se obično krećeš, frizeri dućani, GPS putanja, odakle jakna, odakle tenisice i onda - odakle tetovaža, pod prisegom, pa moraš priznat točno zašto si ju stavila.

 

Vjerovatno je tetovaža leptirić, ruža ili japanska slova, zašto bi morala objašnjavat "povijest" te tetovaže?

 

Svašta.

pa nije tetovaza jakna da je danas nosis, sutra ne.. i ne, ne listamo brojeve, gps putanje i slicno.. zanima me samo misljenje ljud o tome svemu..
mislim da bi mene na njemu ta tetovaza uvek asocirala na bivsu ili koga vec, a s druge strane mi je glupo da to precutim..
ja sam sama odabrala sta cu da stavim i to nema nikakve veze sa bivsim.. cak naprotiv, nesto je sto on uopste ne voli.. samo se ponudio da je on plati posto mi je to bila velika zelja..


  • 0

#39 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 November 2014 - 15:32

pa nije tetovaza jakna da je danas nosis, sutra ne.. i ne, ne listamo brojeve, gps putanje i slicno.. zanima me samo misljenje ljud o tome svemu..
mislim da bi mene na njemu ta tetovaza uvek asocirala na bivsu ili koga vec, a s druge strane mi je glupo da to precutim..
ja sam sama odabrala sta cu da stavim i to nema nikakve veze sa bivsim.. cak naprotiv, nesto je sto on uopste ne voli.. samo se ponudio da je on plati posto mi je to bila velika zelja..

Sledeci put pozeli nesto vece, bar auto. ;)


  • 1

#40 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 13 November 2014 - 19:39

pa nije tetovaza jakna da je danas nosis, sutra ne.. i ne, ne listamo brojeve, gps putanje i slicno.. zanima me samo misljenje ljud o tome svemu..
mislim da bi mene na njemu ta tetovaza uvek asocirala na bivsu ili koga vec, a s druge strane mi je glupo da to precutim..
ja sam sama odabrala sta cu da stavim i to nema nikakve veze sa bivsim.. cak naprotiv, nesto je sto on uopste ne voli.. samo se ponudio da je on plati posto mi je to bila velika zelja..

 

vrati mu pare i bice tvoja!

 

mada, ako si ti takva da bi ti smetala poklon-tetovaza od bivse na decku, onda zasluzujes da i on tebi  zamera

 

 prvi bold - zanimljiv detalj - nije problem na cega bi njega asocirala tetovaza, vec, mozes misliti, tebe bi asocirala na njegovu bivsu!

 

pa to je vec tvoj problem, a ne njegov...


  • 0

#41 tom-m

tom-m
  • Banned
  • 301 posts

Posted 14 November 2014 - 04:16

mislim da bi mene na njemu ta tetovaza uvek asocirala na bivsu

 

O2U8Dv8.gif


  • 0

#42 spaletti

spaletti
  • Members
  • 3 posts

Posted 14 May 2015 - 11:28

Uvjek mozes neku naljepnicu da stavis preko tattoo-a kada si sa tim novim deckom  :rotflmao:


  • 0

#43 MilutinPetrovic

MilutinPetrovic
  • Members
  • 27 posts

Posted 11 August 2015 - 12:06

Kad neko vidi tetovazu, obicno pita sta ona predstavlja, ne pita ko je platio. Tako da ukoliko uopste iskrsne taj razgovor, ili insistiras da kazes, sacekaj malo vremena da prodje, pa onda reci potpuno opusteno. Realno, svi imamo proslost, osoba koja misli da je to razlog za svadju problem, a ne postoje lebdeca osecanja, ima neki svoj problem sa poverenjem.


  • 0

#44 neprilagođena

neprilagođena
  • Members
  • 24 posts

Posted 24 November 2015 - 02:49

Imam tetovazu koju sam dobila kao poklon od bivseg dugogodisnjeg decka za rodjendan. Prije nekog vremena smo prekinuli. Ja sad ne znam, kad nadjem novog decka, kako mu reci da mi je to od bivseg. Imam osecaj, ako bih mu rekla, da bi ga ona svaki put podsecala na mog bivseg (iako mene uopse ne asocira na njega) i da bi imao averziju prema njoj, a kad mu ne bih rekla, bilo bi to kao da ga pravim ludim-da on voli nesto sto mi je od bivseg. Mislim da bi bilo jos gore ako bi kasnije saznao istinu o njoj a ja mu nisam rekla. Znam da ce sad vecina vas reci da nisam trebala to ni raditi, ali meni uopste nije zao, niti me nesto ruzno veze za tetovazu. Ne znam sta da radim :(

 

A da razmišljaš o tome kad nađeš novog dečka?

Izgleda da ti imaš problem, a ne eventualni novi... tako da ono, ybg, ne znam šta bih ti rekla, sem da posle tetovaže nema kajanja.

Inače, previše mi komplikovano zvučiš... tako da, srećno sa potragom za novim.

Ako budeš imala sreće neće se čovek zadržavati.


Edited by neprilagođena, 24 November 2015 - 02:49.

  • 0

#45 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 27 November 2015 - 02:29

ne planiram je skidati, jer meni ne predstavlja nikakav problem, samo ne znam da li da mu kazem od koga je, ili ne... to mi je jedina dilema :\

Zašto bi uopšte nekom novom trebala/morala da pričaš otkud taj detalj na tebi ?

 

Time što ne ispričaš sve, nećeš da ga slažeš, već deo svoje intime ostaviš za sebe. Ćutanje je keva, koliko

mogadoh da primetim. Uostalom, ako ima imalo obzira, neće to ni da te pita posla dva dana poznanstva.

Ako jednog dana i dođete do te teme, reći ćeš mu (pod uslovom da do tada shvatiš s kim imaš posla).


  • 0