Jump to content


Photo

kako reci decku?


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 zavrzlama

zavrzlama
  • Members
  • 4 posts

Posted 10 November 2014 - 12:44

Imam tetovazu koju sam dobila kao poklon od bivseg dugogodisnjeg decka za rodjendan. Prije nekog vremena smo prekinuli. Ja sad ne znam, kad nadjem novog decka, kako mu reci da mi je to od bivseg. Imam osecaj, ako bih mu rekla, da bi ga ona svaki put podsecala na mog bivseg (iako mene uopse ne asocira na njega) i da bi imao averziju prema njoj, a kad mu ne bih rekla, bilo bi to kao da ga pravim ludim-da on voli nesto sto mi je od bivseg. Mislim da bi bilo jos gore ako bi kasnije saznao istinu o njoj a ja mu nisam rekla. Znam da ce sad vecina vas reci da nisam trebala to ni raditi, ali meni uopste nije zao, niti me nesto ruzno veze za tetovazu. Ne znam sta da radim :(


  • 0

#2 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 10 November 2014 - 14:15

Da popricas sa deckom?


Edited by kronostime, 10 November 2014 - 14:16.

  • 1

#3 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 10 November 2014 - 14:17

Ako je tetovaža  " Mile Jna " a bivši momak se zove Mile , onda možda bude sitnih problema :lol+:

 

Ili ako je u pitanju njegov portret onda opet može biti problema , u suprotnom  niđe veze , tetovaža kao tetovaža, šta ima da objašnjavaš.


Edited by Khal Drogo, 10 November 2014 - 14:18.

  • 5

#4 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 November 2014 - 15:35

Kakve veze ima, ako mu smeta, pozeli mu lep zivot. Sta bi bilo da imas dete od tog starog?


  • 8

#5 BotRobot

BotRobot
  • Members
  • 719 posts

Posted 10 November 2014 - 19:46

Imam tetovazu koju sam dobila kao poklon od bivseg dugogodisnjeg decka za rodjendan. Prije nekog vremena smo prekinuli. Ja sad ne znam, kad nadjem novog decka, kako mu reci da mi je to od bivseg. Imam osecaj, ako bih mu rekla, da bi ga ona svaki put podsecala na mog bivseg (iako mene uopse ne asocira na njega) i da bi imao averziju prema njoj, a kad mu ne bih rekla, bilo bi to kao da ga pravim ludim-da on voli nesto sto mi je od bivseg. Mislim da bi bilo jos gore ako bi kasnije saznao istinu o njoj a ja mu nisam rekla. Znam da ce sad vecina vas reci da nisam trebala to ni raditi, ali meni uopste nije zao, niti me nesto ruzno veze za tetovazu. Ne znam sta da radim :(

Da li možeš skinuti tetovažu?

Da li će biti i kakav će da bude problem ako ga i bude zavisi od toga kava je tetovaža.


  • 0

#6 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 10 November 2014 - 19:48

Kakve veze ima, ako mu smeta, pozeli mu lep zivot. Sta bi bilo da imas dete od tog starog?

Jest' 'vala, dobro si rek'o   26.gif  A da joj je bivši dečko ostavio auto , isto poklon za rodjus,  šta bi onda bilo ?  Ili kilo zlata  29.gif

U svakom slučaju, slažem se .  tatoo manje-više, nije smak sveta....  Ako mu to toliko smeta pa da joj postavlja neke ultimatume, da je ucenjuje, ili, ned'o bog vredja zbog toga, kaži mu  isto što i ona ekscentrična pevačica Majli Sajrus svom momčiću:  ''slušaj, brale, ako ti se ne svidja, znaš 'de su ti vrata''  28.gif


  • 0

#7 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 10 November 2014 - 19:53

Ako je tetovaža  " Mile Jna " a bivši momak se zove Mile , onda možda bude sitnih problema :lol+:

 

Ili ako je u pitanju njegov portret onda opet može biti problema , u suprotnom  niđe veze , tetovaža kao tetovaža, šta ima da objašnjavaš.

To je doduše, tačno.  Ako je bila u pitanju dugogodišnja veza, kao što devojka kaže, onda moguće da je to. 

 

Da li možeš skinuti tetovažu?

Da li će biti i kakav će da bude problem ako ga i bude zavisi od toga kava je tetovaža.

Da. Nemamo dovoljno informacija    11.gif


Edited by šušumiga, 10 November 2014 - 19:53.

  • 0

#8 zavrzlama

zavrzlama
  • Members
  • 4 posts

Posted 10 November 2014 - 20:27

Ako je tetovaža  " Mile Jna " a bivši momak se zove Mile , onda možda bude sitnih problema :lol+:

 

Ili ako je u pitanju njegov portret onda opet može biti problema , u suprotnom  niđe veze , tetovaža kao tetovaža, šta ima da objašnjavaš.

hahahahah fino si me nasmejao.. nije tetovaza "Mile jna" a momak Mile, niti je njegov portret... najobicnija tetovaza, nista vezano za nasu vezu, niti bilo sta slicno. Samo ja kontam da meni ne bi bilo prijatno kada bih ja znala da moj decko ima tattoo od bivse... al mozda tripujem bzvz :\


  • 0

#9 zavrzlama

zavrzlama
  • Members
  • 4 posts

Posted 10 November 2014 - 20:34

Da li možeš skinuti tetovažu?

Da li će biti i kakav će da bude problem ako ga i bude zavisi od toga kava je tetovaža.

ne planiram je skidati, jer meni ne predstavlja nikakav problem, samo ne znam da li da mu kazem od koga je, ili ne... to mi je jedina dilema :\


  • 0

#10 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 10 November 2014 - 21:36

hahahahah fino si me nasmejao.. nije tetovaza "Mile jna" a momak Mile, niti je njegov portret... najobicnija tetovaza, nista vezano za nasu vezu, niti bilo sta slicno. Samo ja kontam da meni ne bi bilo prijatno kada bih ja znala da moj decko ima tattoo od bivse... al mozda tripujem bzvz :\

e pa sad.... ako ti sama priznaješ da ti ne bi bilo pravo, onda unapred pretpostavljaš da neće ni njemu biti pravo, tj, da će imati sva prava da se ljuti.....

hmmm,  ja mislim da , ako već ne nameravaš da je skidaš i ako nije ništa specijalno, da mu odmah kažeš,  još u fazi upoznavanja i onako, nekih -relax- pričica. Ako on preburno odreaguje, i postavi ti uslov: skidaj kako god znaš ili ništa, odo' ja  :kece: ..... e onda pitanje postavi sebi.  ako ti je baaaaš stalo do njega i ako ti se mnogo svidja, onda skini, ali ako je tvoja odluka o tatoo definitivna, onda će on morati da odlučuje. ili da predje preko toga ili da definitivno svoje planove sa tobom ''saseče''.  A možda mu zaista neće smetati.......

....ajd' ,  u zdravlje  11.gif


Edited by šušumiga, 10 November 2014 - 21:42.

  • 0

#11 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 10 November 2014 - 21:49

Ma jasta. Sve dobre veze pocinju ucenom.


  • 3

#12 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 10 November 2014 - 22:02

zbunj...

pa, ne pise valjda na tetovazi ko je platio za istu? sto bi uopste isla u detalje oko toga? uostalom ti si pristala da se tetoviras, niko te nije prisilio.

a i tvrdis da ti je tetovaza ok, stoga ne vidim uopste zasto ikome moras da dajes obrazlozenje...

 

sad, to sto bi tebi bio problem da vidis na njegovom telu tetovazu od bivse, well, pa tim stavom bi trebala da se bavis da objasnis sebi zasto bi ti smetalo.


  • 0

#13 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 11 November 2014 - 00:24

ne planiram je skidati, jer meni ne predstavlja nikakav problem, samo ne znam da li da mu kazem od koga je, ili ne... to mi je jedina dilema :\


Ako tebi ne predstavlja problem onda mu kazes ono sto je istina. Kasnije otkrivena laz bi mogla biti mnogo veci problem, pa sad ako hoces tako da se kreditiras....
  • 0

#14 Goran70

Goran70
  • Members
  • 2,170 posts

Posted 11 November 2014 - 00:45

cutanje je zlato  .... kazu narodna mudrost :)


  • 0

#15 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 11 November 2014 - 01:02

Najbolje da uslikaš tu tvoju tetovažu, ''selfiraj'' , (osim ako nije na nekom škakljivom mestu)  :P , da okačiš ovde pa da donesemo konačnu odluku po tom pitanju. 

Da li da je skidaš ili  da je ostaviš  11.gif


  • 2