Jump to content


Photo

Tuče zbog devojaka


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#1 Starkelja

Starkelja
  • Banned
  • 16 posts

Posted 24 October 2014 - 14:27

Zanima me da li ima danas onih tuča zbog devojaka? Tako je nekada bilo, posle igranki i na Kalemegdanu, ali ne ynam ima li toga danas.

Onda je to bilo sasvim normalno i čitave su se grupe tukle, po ondašnjem beogradu, kako je već bilo.

 

Šta se uopšte danas radi po tom pitanju?



#2 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 24 October 2014 - 15:40

Sada može samo da ti se desi da te sačekaju nekoliko lika u mraku i izbodu , fer tuče ili ti ferke slabo postoje u ovom mračnom vremenu...



#3 whitebread

whitebread
  • Members
  • 569 posts

Posted 24 October 2014 - 18:50

U svakom slucaju, tuca bilo koga ne moze da se podvede pod normalno (izuzetak je covek koji se brani), pa ni tuca dva pijanca koji se spore oko nekog svog imaginarnog vlasnistva. 



#4 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 26 October 2014 - 13:55

Sad čujem da ima i obrnutih slučajeva.

Nisu baš grupne tuče ali se češće dešava da se mlađe dame uz prisustvo najbolje drugarice pojedinačno upuste u raspravu "drugačijim argumentima".

 

Pre par godina na ulici vidim dve grupe devojaka kako razmenjuju mrke poglede u mimoilasku. Mislio sam da je to onako i slučajno a sad skoro da je po pravilu. 



#5 Starkelja

Starkelja
  • Banned
  • 16 posts

Posted 27 October 2014 - 13:20

te tuce jesu bile bolne, ali bilo je nekakvog sarma. ako se sada devojke tuku, onda su uloge mozda izmenjene, mozda su muskarci sad postali feminizirani i ocekuju od zena neke majcinske figure.



#6 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 27 October 2014 - 14:03

Stari, da si ti meni ziv i zdrav, cela civilizacija pociva na tome. Od kad je sveta i veka, muskarci traze zenu koja ce da ih voli kao majka, a zene muskarca koji ce da ih cuva kao otac.



#7 Starkelja

Starkelja
  • Banned
  • 16 posts

Posted 27 October 2014 - 15:10

Stari, da si ti meni ziv i zdrav, cela civilizacija pociva na tome. Od kad je sveta i veka, muskarci traze zenu koja ce da ih voli kao majka, a zene muskarca koji ce da ih cuva kao otac.

 

kako, pa ima ljudi, i to sve vise, koji traze zenu koja bi ih mucila i ponizavala, narocito u USA to je skoro mainstream.

zatim imas ljude koji traze zene koje ce da ih varaju sa drugim muskarcima,

 

onda imas zene koje traze muskarce koji ne zele decu, nego samo da im kupuju skupe stvari, cipele itd

 

mislim da nisi u toku



#8 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 27 October 2014 - 15:16

kako, pa ima ljudi, i to sve vise, koji traze zenu koja bi ih mucila i ponizavala, narocito u USA to je skoro mainstream.

Daj obrazlozi, ove trendove. Si cuo da imas muskarce koji biju zene i tretiraju ih kao svoje vlasnistvo?

zatim imas ljude koji traze zene koje ce da ih varaju sa drugim muskarcima,

 

onda imas zene koje traze muskarce koji ne zele decu, nego samo da im kupuju skupe stvari, cipele itd

 

mislim da nisi u toku



#9 Starkelja

Starkelja
  • Banned
  • 16 posts

Posted 27 October 2014 - 15:44

znam, ima muskaraca koji biju zene. recimo zena ode sa detetom negde, muz se napije i kad ona dodje kuci on je tuce i samara i ona pobegne u podrum, to sam svojim ocima video u komsiluku,

ali to se u moje vreme resavalo tako sto se zena pozali nekom jacem, nekom rodjaku, recimo, i onda oni dodju i pretuku pijanog muza.

 

ali to batinjane zena, to su cinili ljudi vredni prezira, nije to bio mejnstrim

 

ja sad pisem o ljudima koji traze da budu batinani, prevareni, ponizavani itd



#10 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 27 October 2014 - 16:57

 recimo zena ode sa detetom negde, muz se napije i kad ona dodje kuci on je tuce i samara i ona pobegne u podrum, to sam svojim ocima video u komsiluku,

 

ovo je scena iz onog trilera cini mi se...

mene je uvek u takvim filmovima nerviralo kada napadnuti obavezno bezi od napadaca ili u podrum ili na krov...podrum je ok samo ako se zakljucava sa unutrasnje str. inace.... odmah prekrivam oci rukama

 

 

ps. tek sada vidim da si i postavljac topica, kako si skliznuo sa teme tako lako?

mislim da sado-mazo odnosi koje pominjes i prebijanje zena nisu tuche zbog devojaka



#11 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 27 October 2014 - 17:10

kako, pa ima ljudi, i to sve vise, koji traze zenu koja bi ih mucila i ponizavala, narocito u USA to je skoro mainstream.

 

Znaci rusofil?

Ovo je jedna od najjacih generalizacija koje sam cuo. :lol+:

 

mislim da nisi u toku

 

Muskarci, kao i zene, svesno ili podsvesno, se pri izboru partnera rukovode modelom svog suprotno-polnog roditelja.

Ja sam samo naveo najlepsu opciju.



#12 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 27 October 2014 - 23:29

kako, pa ima ljudi, i to sve vise, koji traze zenu koja bi ih mucila i ponizavala, narocito u USA to je skoro mainstream.

zatim imas ljude koji traze zene koje ce da ih varaju sa drugim muskarcima,

 

onda imas zene koje traze muskarce koji ne zele decu, nego samo da im kupuju skupe stvari, cipele itd

 

mislim da nisi u toku

 

...uz povremeno učešće supruga :s_w:



#13 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 27 October 2014 - 23:31

kako, pa ima ljudi, i to sve vise, koji traze zenu koja bi ih mucila i ponizavala, narocito u USA to je skoro mainstream.

zatim imas ljude koji traze zene koje ce da ih varaju sa drugim muskarcima,

 

onda imas zene koje traze muskarce koji ne zele decu, nego samo da im kupuju skupe stvari, cipele itd

 

mislim da nisi u toku

 

Pusti ti Daniela, slabo on prati te tokove. Moguce je da je jos mlad i neiskusan, ne gleda holivudske filmove.

Za razliku od tradicionalnog, dobro vaspitanog sveta gde starkelje zive i gde se muskarci (sarmantno) potuku zbog devojke, ovde u USA, zene se tuku zbog muskaraca.

Tuku, cupaju, grebu, ona koja pobedi, vodi muskog u kupovinu. Ja mojima (muskarcima) kupujem iskljucivo Gucci cipele.

Ako je Daniel zainteresovan za jedno mucenje i ponizavanje, neka mi dojavi broj cipela.

 

Ovaj me starkelja nesto podseca na jednog forumasa sto je obozavao sapun. Welcome back!



#14 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 27 October 2014 - 23:53

Pi, kako me nasamari klizavi Sapunar. :angry:

A ja htedoh starijem gospodinu da pomognem.


Edited by DANIEL DRAVOT, 27 October 2014 - 23:56.


#15 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 28 October 2014 - 00:49

Deponija.