Jump to content


Photo

Visoke Zene


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14 replies to this topic

#1 morgan-rockef-rotsch

morgan-rockef-rotsch
  • Members
  • 8 posts

Posted 21 October 2014 - 14:48

Pogledao sam danas na neki forum zvan ana.rs neku temu o visini, izgleda da bas puno visokih zena/cura postuje na tom forumu i da je srbija puna istih. Pod visokim podrazumijeva se 175cm+. Vec na u prvih par stranica ima vise njih s 180cm+.

Generalno, volio bi ako mozemo fokusirati na 180 cm i vislje. To je, slobodno se moze reci - visoko.

 

Dakle, demistificirajmo skupa mit o visokim zenama koliko nam je to moguce.

 

Kako gledamo na njih, muskarci i zene. Visoki muskarci i niske zene, ukratko sve visine muskaraca i zena - kako gledate na visoke zene?

 

-Upeca li vam pogled kad hoda kroz grad, da li bi volili dejtati takvu, da li bi volili nesto ozbiljno s takvom zenom?

-kao muskarac, prihvatili bi li vi da je ta visoka zena vislja od vas u stiklama? bez stikla?

-Kakva su vam iskustva kao momak istih? kakva iskustva imas ti kao visoka zena (ako vas ima) s relacijama s muskarcima? Udvaraju vam li se? Vise, manje nego sto bi volile? Udvara li te vi njih mozda?

-Kakva su vam misljenja visoke zene kad jos nose potpetice?

 

ima sigurno par jos obuhvatnih pitanja na temu kojih se ne mogu trenutno sjetiti.

 

(edit: dobro, zena od 180 nije neki div bas. mozda bolje da pricamo od 185 cm +. neznam)


Edited by morgan-rockef-rotsch, 21 October 2014 - 14:53.


#2 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 21 October 2014 - 16:38

Da ti kažem nešto o ovoj temi. Moj brat ( ne rodjeni ali nema veze) se kako ti kažeš ''dejtuje'' sa devojkom , odbojkašicom, od 185 cm, inače veoma lepuškastom i privlačnom devojkom. Nisu klinci, kasne dvadesete. I sad, on je visok 185-186 tako, kako kad  :kece: , nije toliki problem kada je ona u patikama, što češće i nosi jer je bila ( još uvek je) profi sportista, nego kada ona oduče obuću na štiklice  :lol: . E sad, sa štiklicama raste i njena visina :P .

Nije previše u sport fazonu, ume i voli i klasičnije da se oblači.  Mada i okolina je umela da ih zeza ponekad, i njegovo i njeno društvo, što je bezveze al' ajd sad  :D.  znam da je na početku njihovog zabavljanja umeo da se , onako, na svoj fazon zeza i kaže: '' eto, drugi kada hoće da poljube devojku, saginju glavu a ja obratno, ja moram da se propinjem na prste a ona da sagne glavu.   :D  Ali, to njima nije smetalo  i ne smeta, još su zajedno i lepo im je , jednostavno, ne opterećuju se nekim stereotipima i predrasudama, kojih se ti možda plašiš, pa te mišnjenje okoline blokira u startu.

Hoću da kažem, ako ti se svidja neka visoka  B-)  i ti njoj , onda samo napred !  Neka vas ne opterećuje  to ko će na ulici da bude veći od koga, a posebno komentari ( vrlo često zluradi i ljubomorni) od strane vašeg društva.   Kaži im slobodno , šta vas ''boli uvo'', vi ste zavidni i ljubomorni na nas  :lol:

I još nešto, što se tiče tog foruma ana.rs  :rolleyes:... umeju tamo devojčice malo da se  zanesu... mislim, nekako mi je baš, baš  ''previše ''ženski , ali baš...

I ta roze podloga tamo.... :whistle:


Edited by šušumiga, 21 October 2014 - 16:49.


#3 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 21 October 2014 - 17:10

...

 

 

Svetlana Pankratova i mr. Pink Pink (late)

 

'Najduze noge na svetu' - 132 cm i najmanji muskarac na svetu - 74 cm.

 

 

...



#4 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 October 2014 - 18:03

Pupak na pupak obicno pasuje :D



#5 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 21 October 2014 - 18:21

Pupak na pupak obicno pasuje :D       30.gif

Gosn'  - kronostime -, volim vaše komentare, postove (što bi rekla deca).  Uvek su tako   '' živopisni''    29.gif



#6 whitebread

whitebread
  • Members
  • 569 posts

Posted 21 October 2014 - 18:49

Kao stvorene su za kosarku i odbojku, kao i muskarci veci od 2 metra. 



#7 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 October 2014 - 18:57

Gosn'  - kronostime -, volim vaše komentare, postove (što bi rekla deca).  Uvek su tako   '' živopisni''    29.gif

1175247d1375356281-official-dagaz-typhoo



#8 morgan-rockef-rotsch

morgan-rockef-rotsch
  • Members
  • 8 posts

Posted 21 October 2014 - 20:46

da, valjdajo bi ici na rukomet/odbojku/kosarku vikendom par nedjelja, mada postoji utisak da nisu zgodne one koje se bave sportom uglavnom.

 

osobno sam prilicno visok inace

 

samo nastavite!



#9 morgan-rockef-rotsch

morgan-rockef-rotsch
  • Members
  • 8 posts

Posted 21 October 2014 - 20:48

....

Hoću da kažem, ako ti se svidja neka visoka  B-)  i ti njoj , onda samo napred !  Neka vas ne opterećuje  to ko će na ulici da bude veći od koga, a posebno komentari ( vrlo često zluradi i ljubomorni) od strane vašeg društva.   Kaži im slobodno , šta vas ''boli uvo'', vi ste zavidni i ljubomorni na nas  :lol:

 

odlican post, hvala na ulaganju!

-o da

I još nešto, što se tiče tog foruma ana.rs  :rolleyes:... umeju tamo devojčice malo da se  zanesu... mislim, nekako mi je baš, baš  ''previše ''ženski , ali baš...

I ta roze podloga tamo.... :whistle:

:)

 

...

 

 

Svetlana Pankratova i mr. Pink Pink (late)

 

'Najduze noge na svetu' - 132 cm i najmanji muskarac na svetu - 74 cm.

 

attachicon.gifSvetlana Pankratova i mr Pink Pink.jpg

 

...

vau. interesantno


Edited by morgan-rockef-rotsch, 21 October 2014 - 20:49.


#10 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 21 October 2014 - 20:56

vau

 

dobra tema

 

 

ali nije za mene  :rolleyes:

 

483092_10151262818564260_2081136535_n.jp

 

ja sam ova levo....nema sansi da mi se neko udvara 

 

  :lol+:



#11 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 21 October 2014 - 21:04

da, valjdajo bi ici na rukomet/odbojku/kosarku vikendom par nedjelja, mada postoji utisak da nisu zgodne one koje se bave sportom uglavnom.

 

osobno sam prilicno visok inace

 

samo nastavite!

 Grešiš, ovaj, grešiš silno sinko  ...    :D

rukomet, odbojka, košarka, odličan izbor sportova...

 

30.gif



#12 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 22 October 2014 - 13:50

...iju zamisli ima previsokih zena, i sta cemo sad...

 

Na pisti ako su tamo manekenke, tu visinu i ne primetis niti reagujes,

 

ali ako setaju slobodno gradom ili vec...onda primetis ali opet ne reagujes. Mislim, ako si pristojan ne reagujes. Svaka devojka bilo koje visine moze da privuce paznju ako je lepa, ima simpa osmeh, neki djavo u njoj...i ako nije kompletan debil.

 

e, a kad sam bila jako mala, predskolsko, prstom sam pokazivala kad vidim crnca

i vikala - mama vidi cunac cunac cunac...ili previsoku osobu - vidi vejika vejika vejika....mama mi taj prst odgrizla.

Sad sam uljudna.

 

I da, imam drugaricu 186, ako nekog zanima...

 

 

 

 

ps. zaboravih udade se, sorry ...a i zivi na drugom kontinentu od ovog gde smo sada  :ajme:



#13 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 October 2014 - 19:06

Visoka, niska, punija, mrsavija....zena je zena. 

 

Ako mene pitate, ja ih volim sve :)

 

edit. a kada postoji neka dovoljno luda da voli mene, onda nju volim najvise

 

edit2. ovo nije oglas :)



#14 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 22 October 2014 - 20:11

  1. Рођена: 17. октобар 1980. (34 године), 
  2. Висина: 2,02 m
  3. Тежина: 80 kg
     
     

slika-009.jpg

 

slika-017.jpg

Ekaterina Gamova

 

previsoka je, ipak 2.02 , što jest jest, ali je lepuškasta, mladolika, ima 34 


Edited by šušumiga, 22 October 2014 - 20:15.


#15 LeslieNielsen

LeslieNielsen
  • Members
  • 46 posts

Posted 03 November 2014 - 11:57

Cim moze noge da zakaci na unutrasnju stranu krova automobila, visoka je.

A i ti ces imati manje problema pri "radu".

Sa te strane gledajuci, visoke zene su odgovarajuce.

Ali, ako ne zelis da izgledas kao pekinezer, onda se udalji od njih ako nemas vise od 185.

haha

 

Ja imam 185 cm, visok sam. Ali ne bih mogao da dozvolim da mi jede pitu sa visnjama sa glave, o bureku da ne govorim, to bi tek bila velika doza ponizenja koju moja muskost ne bi mogla da podnese.