Jump to content


Photo

Kako izgleda današnje muvanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

#1 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 11 October 2014 - 01:02

Muvanje danas -
Obavezno dečko devojku
mora da zeza da je debela iako nije, jer je neoriginaln i ne zna
šta da radi, pa se stapa sa gomilom pošto je video da svi to rade.I to je danas postalo neko redovno muvanje, nemaju o
čemu da pričaju, a i to sprdanje na neki način opušta atmosferu i onda se tako 99% parova muva na taj fazon... Debela si,
nisam debela, jesi, nisaaam, jeeesii, nisaaaam i tako u krug jedno dve
hiljade puta dok napokon ne izbleje i ne smuvaju se.
Početak veze-
Tu već počinje lajkovanje i komentarisanje objava iz 2010, takođe
nešto što svi parovi rade. Taguju se da
zajedno gledaju Sunđer Boba. Obavezno Instagram ubaci sliku
neka 2 profi kolača koja je našla na netu i stavi opis "doručak sa najdražim". Ako prosečan par ne uradi nešto od ovoga nakon što su se smuvali, onda se ni ne konta da su zajedno..
Početak veze 2. deo-
Ovo je već neka druga nedelja veze, za nas normalne je i dalje početak, ali sa obzirom na to koliko su današnje generacije inteligentne i napredne, dve nedelje veze je jedan ozbiljan period, tu već kreće ljubav. Lajkovanje starih objava je odavno
prevaziđeno, sad smo veliki i u ozbiljnoj vezi. Sada ide slika gde se ljube i u opisu neki stih Leksington benda ili nekog trenutnog
hita.. Broj srca u komentaru jednak je broju zvezda u univerzumu, jer
tako je to danas, što više srca staviš, to se više volite, zar ne? A i kako da se ne volite kad ste već cele dve nedelje zajedno? Ljubav cveta na sve strane, njene drugarice ushićeno komentarišu
slike "IJAOOO SRCA MOJA, JA SAM
KUMAAA,POHVALE FOTOGRAFU, NAJLEPŠI
STE". Sa druge strane, njegove ortake boli uvo, sa
vremena na vreme ga pitaju je l' perverzna, i to je to.
Prva svađa-
Ista ona drugarica koja
je bila kuma sada stavlja pesmu "jedno
đubre obično" i označava bivšu mladu, koja
komentariše "TO SESTROOO JAKA SAM KO
PREEEEEEE", dok njegovi ortaci pitaju i dalje isto iako su raskinuli, je l' je bar lepo izvatao... Razlog svađe je neka
sitnica, ali kako da se ne posvađaju dvoje dece koje ni sami ne znaju šta rade, glume ljubav iako jedno drugo uopšte ne poznaju... Naravno kad padne pomirenje nas na fejsu zadesi opšta eksplozija i erupcija ljubavi i nedostajanja, sad su zajedno jaki ko pre i vole se više nego
ikad...
Konačni raskid-
Neizbežno je brate. Ili njemu naiđe neka što je laka, ili njoj
neki lepi fudbaler, ili jednostavno ne ide, ne može to tako, velika ljubav je nestala, žar se ugasio.

Edited by Stari Vujadin, 11 October 2014 - 01:05.


#2 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 11 October 2014 - 13:55

-

 

(pogresan topik, sorry)


Edited by Kido from Junkovac, 11 October 2014 - 13:58.