Jump to content


Photo
- - - - -

Da li se isplati rent a car?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 martita

martita
  • Members
  • 18 posts

Posted 19 September 2014 - 22:07

Da li se isplati u Beogradu iznajmiti auto za neko putovanje?

Interesenatne su mi ove ture preko agencija, Bec, Budimpesta, ali nekako mi je to cimanje za toliki put busom.

Ako bismo nas troje-cetvoro iznajmili auto, da li bi se isplatilo? Gledala sam neke cene po sajtovima, ne deluje previse, ali ne znam da li se jos sta placa mimo toga. 


  • 0

#2 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 20 September 2014 - 14:01

Moraš da platiš i vinjete za Austriju i Mađarsku. Austrijska za deset dana košta 8,50€,  a mađarska je desetak. Mađarsku možeš kupiti i na pumpama MOL-a kod nas ili na Horgošu, a austrijsku po ulasku u zemlju. Ako pitaš za dodatne cene usluge najma automobila, najbolje je da se obratiš agenciji.


  • 0

#3 pivac

pivac
  • Members
  • 83 posts

Posted 20 September 2014 - 17:10

Nece da te kosta bas jeftino. jedan da kosta oko 33 evra za najeftiniju klasu, pa na gore. Ali dobijaju se popusti za vise dana. 


Edited by alberto.ascari, 22 October 2014 - 12:23.

  • 0

#4 martita

martita
  • Members
  • 18 posts

Posted 22 September 2014 - 12:02

Hvala, na vinjete nisam ni pomislila.

33 E nije bas jeftino, ali racunam ako podelimo na nas troje-cetvoro... moglo bi da se isplati.

Vidim da imaju i vikend tarife, raspitacu se.


  • 0

#5 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 22 September 2014 - 12:05

Proguglaj novosadske agencije. One su nesto jeftinije (Punto, od 20 eura pa na vise). Kod dosta njih mozes dogovoriti preuzimanje vozila u Beogradu.


  • 0

#6 martita

martita
  • Members
  • 18 posts

Posted 04 October 2014 - 22:03

hvala na savetima, jos nismo otputovali, treba uskladiti sve termine (nemoguca misija :) )

 

zanimljivo da dosta rent a car agencija ima salter na aerodoromu, verovatno dodatno naplacuju ako se preuzima auto u gradu

i obratila sam paznju na dodatne troskove, nema ih mnogo da je sve ukljuceno u cenu, pocevsi od pdv-a pa nadalje

 

na prvi pogled izgleda povoljno, dok ne pocnem da sabiram...


  • 0

#7 pivac

pivac
  • Members
  • 83 posts

Posted 22 October 2014 - 08:26

sve vise renta car agencija smanjiju cene i imaju akcije i pousti. Kriza ih nagriza. Kad bi u Beogradu postojao car sharing to bi ih dotuklo. Kao i taksiste


Edited by alberto.ascari, 22 October 2014 - 10:26.
obrisan link

  • 0

#8 nenadnenad

nenadnenad
  • Banned
  • 66 posts

Posted 17 May 2016 - 08:45

trebalo neko da se seti da pocne da iznajmljuje mopede i motore malo vece kubikaze. Dolazi leto zar ne?


  • 0

#9 kostamarkoni

kostamarkoni
  • Members
  • 4 posts

Posted 09 June 2016 - 10:00

trebalo neko da se seti da pocne da iznajmljuje mopede i motore malo vece kubikaze. Dolazi leto zar ne?

+1


  • 0

#10 motomatik

motomatik
  • Members
  • 4 posts

Posted 29 July 2016 - 11:30

Znam ljude koji iznajme auto od rent a car u BG pa odu u Grcku s njim.

Nikad nisu imali problema i ne ispadne tako skupo kao sto sam mislio.

 

Za rent a motobike, extra ideja!

Ima li toga zaista?


  • 0

#11 djordje55

djordje55
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 November 2017 - 23:54

Isplati se, znam i ja ljude koji uzmu automobil od rent a car u Beogradu pa odu za Bosnu ili Mađarsku. I to i nije skupo. A ako bi još vas troje ili četvoro podelili troškove, onda bi to bila bagatela. :thumbs:


  • 0