Jump to content


Photo
- - - - -

Jedno iskustvo sa kupovinom Dacia Duster-a


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#16 AVUCIC

AVUCIC
  • Members
  • 2 posts

Posted 06 October 2014 - 21:51

Vidim " " ali nije nikakva igra i zezanje kao ni "opanjakvanje" firmi za neke poene. Probaj da daš par hiljada evra pa da slusas kao nije po proceduri  i sl. A kad ih pitaš gde je ta procedura i kad sam ja mogao da budem upoznat kakva je procedura  kad je nisu okačili u firmi pa da kažu " mogli ste da pročitate (kao ono klizav ej pod ..pa ko se oklizne..)" - "znate to procedura od nekoliko desetin strana , ne možemo mi svaki puta da predočavamo vlasnku...i sl." Ali mogu da uzmu pare i da se prave blesavi.. A sve u prisustvu drugog komercijaliste koji je prisutan u oba navrata kad sam davao novac i ni jednog trenutka ne reče - čekajte, može keš na blagajni ali mora avansni račun i sl. ili da prijavi "koleginicu" koja keš,ira i stavlja u džep. Videćemo još da li je taj džep firmin ili njen.



#17 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 06 October 2014 - 21:53

:ajme:

 

Svasta se moze ovdje procitati.

Mozda bi moderacija mogla promijeniti naslov teme u "iskustvo sa xxx auto kucom", nema smisla da "dacia duster" asocira na neku prevaru.

 

Inace - meni kad na vrata dodju da traze "pare za operaciju" - ja pitam, a jel imate vi neki ziro racun ? Ako stvarno imaju i ako su registrovali prikupljane, ja i uplatim.

Ovako nista.

A tek platiti nov auto "na ruke" ? ? ?



#18 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 06 October 2014 - 21:56

Интересантно је како се "јављају" "преварени " купци Дачије у све већем обиму.

Ако имате валидан уговор и рачун, једноставно је решење...тржишна инспекција


Edited by FatZadd, 06 October 2014 - 21:56.


#19 PetarPan88

PetarPan88
  • Members
  • 54 posts

Posted 22 October 2014 - 15:47

Jedan moj prijatelj u Kragujevcu je isto tako ispušio za Dačiju, već godinu dana vodi sudski spor sa prodavcem...