Jump to content


Photo

Milomir!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 tom-m

tom-m
  • Banned
  • 301 posts

Posted 09 September 2014 - 12:50

Smijem li otvoriti temu o najboljem sit down komičaru u Regiyonu? Gledam ga svaki dan, dok sam na kompu, u pozadini njegovi likovi iz bajki. Fasciniran sam. Slatki život sa Alanom Delonom velikog srpskog Kešogija pod kontrolom Špiljka i Rankovića :D

 

Kako on kotira u BGu, u kojoj je klasi? Inače mora se reć, rijetko da sam vidio novinara koji je tako brz na jeziku za bacit foru, oštar humor i bol u kurcu neviđena :D



#2 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 30 September 2014 - 13:12

Smijem li otvoriti temu o najboljem sit down komičaru u Regiyonu? Gledam ga svaki dan, dok sam na kompu, u pozadini njegovi likovi iz bajki. Fasciniran sam. Slatki život sa Alanom Delonom velikog srpskog Kešogija pod kontrolom Špiljka i Rankovića :D

 

Kako on kotira u BGu, u kojoj je klasi? Inače mora se reć, rijetko da sam vidio novinara koji je tako brz na jeziku za bacit foru, oštar humor i bol u kurcu neviđena :D

 

kreten na kub.

 

ali ti uzivaj, naj se smetati.



#3 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 01 October 2014 - 10:25

Smijem li otvoriti temu o najboljem sit down komičaru u Regiyonu? Gledam ga svaki dan, dok sam na kompu, u pozadini njegovi likovi iz bajki. Fasciniran sam. Slatki život sa Alanom Delonom velikog srpskog Kešogija pod kontrolom Špiljka i Rankovića :D

 

Kako on kotira u BGu, u kojoj je klasi? Inače mora se reć, rijetko da sam vidio novinara koji je tako brz na jeziku za bacit foru, oštar humor i bol u kurcu neviđena :D

Za ovo poslednje je najbolje da se ipak obratis lekaru. Mozes i da potrazis savet na nekom od topika o zdravlju.



#4 tom-m

tom-m
  • Banned
  • 301 posts

Posted 01 October 2014 - 10:38

kreten na kub.

 

Eh sad...može bit razlika u mišljenju i to sve, al da je Mare kreten na kub, nije sigurno.