Jump to content


Photo

SP - nokaut faza


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1561 replies to this topic

#31 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:33

Zasto bi govorili o kvalitetu ekipa na papiru? :D ne znam, jer nije bila u nasoj grupi. Mada verujem da bi bili bar treci, mozda i drugi. Mada ne verujem da bi dobili Brazil, zbog frontcourta. Dragic bi Francuze dobio sam.

 

A to poredjenje igraca po pozicijama znamo kako se obicno zavrsava. Ali kad vec hocete, NBA level plej vredi kao svi francuski NBA i EL leveli zajedno. A mozda i vise.

pa jebo ga mcl, ti si poceo :lol:

 

Slovenija je top 6 reprezentacija po kvalitetu ovde, top 8 sasvim sigurno. Plus sto imaju Dragica, to im je najtezi moguci protivnik u cetvrtfinalu kojeg su mogli da dobiju iz citavog kostura.

 

a ja ti dokazivam, da po kvalitetu, nisu u top 6... kvalitet je nesto sto je na papiru, igra je nesto sasvim drugo.. -_-

a ne mozemo ni da kazemo da slovenci igraju bob zna kako, posto nije ni da su imali neke uber protivnike...

i vrlo je upitno dal bi se slovenia dobro provela u grupi u kakvoj smo mi bili...


Edited by _tito_, 06 September 2014 - 16:33.


#32 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 06 September 2014 - 16:33

Ko ce biti prva opcija Cikaga u napadu? Gasol? Posto je Rouz katastrofalan.


Rouz je bio katastrofalan po fiba pravilima i kad je bio u naponu snage. Videcemo kad krene sezona kako ce da izgleda. Sigurno nece vuci sve konce u cikagu, ali sumnjam i da ce prepustiti lidersku ulogu nekom drugom

#33 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:36

Mek, ti se zezas. Prvo govoris da je glupo porediti igrace po pozicijama, pa posle kazes da NBA plej vredi vise od 2 EL pleja. A s kim da uporedjujemo Omica, Balazica i Slokara ? Nece G. Dragic sam da resava celu utakmicu. Kad ga odseces, oni ne postoje protiv ozbiljne ekipe.



#34 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 September 2014 - 16:37

Rouz je bio katastrofalan po fiba pravilima i kad je bio u naponu snage. Videcemo kad krene sezona kako ce da izgleda. Sigurno nece vuci sve konce u cikagu, ali sumnjam i da ce prepustiti lidersku ulogu nekom drugom

 

 nema ovo veze sa FIBA pravilima. Covek ne moze da pogodi otvoren sut, zicer, ne moze na prodor, gubi lopte...  Ne pise se dobro Cikagu, nikako... 



#35 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:39

Ko ce biti prva opcija Cikaga u napadu? Gasol? Posto je Rouz katastrofalan.

rouz je i proslo svecko bio najblaze receno tragikomican.. a onda iste te godina nakon sveckog u nba prokidao...

to ono sto ja uvek kaem, da je svaki igrac koji prvi put dolazi u evropu iz nba macka u dzaku, bez obzira koliko bio kvalitetan..



#36 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 September 2014 - 16:43

ma ajde, Rose je 2010. imao 21G, pa je te sezone doziveo kvantni skok. Sada je jos gora olupina od one sa starta prosle sezone. Stvarno je sramota da su Ameri poveli njega i Plamlija umesto Lillarda i Korvera. Menadzerska reprezentacija   :-1: 



#37 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 06 September 2014 - 16:44

rouz je i proslo svecko bio najblaze receno tragikomican.. a onda iste te godina nakon sveckog u nba prokidao...

to ono sto ja uvek kaem, da je svaki igrac koji prvi put dolazi u evropu iz nba macka u dzaku, bez obzira koliko bio kvalitetan..

 

Nema to veze sa tim, nego Rouzova igra nije za Fiba kosarku, plus se vraca posle maltene 2 godine.



#38 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 September 2014 - 16:46

Mek, ti se zezas. Prvo govoris da je glupo porediti igrace po pozicijama, pa posle kazes da NBA plej vredi vise od 2 EL pleja. A s kim da uporedjujemo Omica, Balazica i Slokara ? Nece G. Dragic sam da resava celu utakmicu. Kad ga odseces, oni ne postoje protiv ozbiljne ekipe.

 

Ja kazem jedno, a kazem da isto vazi i ako se igramo po tim imaginarnim pravilima. U svakom slucaju nije bitno, jer je cinjenica da su Slovenci samo zbog Dragica najozbiljniji protivnik Amerima u cetvrtfinalu. Zato sto vrti pik odlicno, zato sto mogu su ovi ocajnici unutra bar pokretni pa mogu da mu postavljaju blokove do ujutru i posle da se odvijaju, njima dobar plej moze napraviti dosta problema. Dok bi sa ostalima, pa i tom Litvanijom i Australijom, imali setnju. Mislim, nece ih ni Slovenija ugroziti, ali ima sanse da gledamo bar zanimljivu utakmicu.



#39 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 September 2014 - 16:47

Kakva bre vise Fiba kosarka ?  Sta je to toliko drugacije u Fiba kosarci pa Rose sutira 0/5 i ima 3 to za skoro 20 min igre ? Covek je jednostavno raspad, nema drugog objasnjenja. Sad se pitam da li je uopste na razini nba startera, trenutno



#40 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 06 September 2014 - 16:47

Ja ne sumnjam da će znatno povećati kvalitet igre u NBA ove sezone.



#41 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:47

Nema to veze sa tim, nego Rouzova igra nije za Fiba kosarku, plus se vraca posle maltene 2 godine.

sta nema veze sa tim?

pa ja ti to upravo i kaem, da nije za fiba pravila, to sto je bio povredjen 2 godine, nema veze sa njegovom igrom, posto je i pre 4 godine dok je bio u fullu, izgledao tragikomicnije nego sada..



#42 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:49

Kakva bre vise Fiba kosarka ?  Sta je to toliko drugacije u Fiba kosarci pa Rose sutira 0/5 i ima 3 to za skoro 20 min igre ? Covek je jednostavno raspad, nema drugog objasnjenja. Sad se pitam da li je uopste na razini nba startera, trenutno

pa nie samo fiba pravila, vec nacin igranja u evropu, "kraci" teren, nadmorska visina i tako to :P



#43 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 06 September 2014 - 16:49

Kakva bre vise Fiba kosarka ?  Sta je to toliko drugacije u Fiba kosarci pa Rose sutira 0/5 i ima 3 to za skoro 20 min igre ? Covek je jednostavno raspad, nema drugog objasnjenja. Sad se pitam da li je uopste na razini nba startera, trenutno

 

Za pocetak duzina i sirina terena  ;)



#44 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:49

Ja kazem jedno, a kazem da isto vazi i ako se igramo po tim imaginarnim pravilima. U svakom slucaju nije bitno, jer je cinjenica da su Slovenci samo zbog Dragica najozbiljniji protivnik Amerima u cetvrtfinalu. Zato sto vrti pik odlicno, zato sto mogu su ovi ocajnici unutra bar pokretni pa mogu da mu postavljaju blokove do ujutru i posle da se odvijaju, njima dobar plej moze napraviti dosta problema. Dok bi sa ostalima, pa i tom Litvanijom i Australijom, imali setnju. Mislim, nece ih ni Slovenija ugroziti, ali ima sanse da gledamo bar zanimljivu utakmicu.

Ok, a ko ce da zavrsava te akcije iz pika? Moze on da zavrsi brdo akcija posle blokova, ali pitanje je koliko ce ti blokovi biti kvalitetni. Pa i da on da 30 poena, oni ce izgubiti 20 razlike bar.



#45 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 06 September 2014 - 16:53

sta nema veze sa tim?

pa ja ti to upravo i kaem, da nije za fiba pravila, to sto je bio povredjen 2 godine, nema veze sa njegovom igrom, posto je i pre 4 godine dok je bio u fullu, izgledao tragikomicnije nego sada..

 

Nema veze sa mackom u dzaku :D