Jump to content


Photo

SP - nokaut faza


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1561 replies to this topic

#16 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:09

pricali smo o kvalitetu slovenie, a ne o tome koji ce biti :P

mcl kae da su u top6 a ja mu kaem da nisu, tj da su ispred njih po kvalitetu: spa, usa, bra, grc, fra, srb i cro..

 

a oko ovog drugog, pa onda ok, missio sam da su odigrali vise, u svakom slucaju nisu trebali ni te tri da igraju :D

Pa diskutabilno je da li su u 8 kvalitetom. I Litvanija je kvalitetnija od njih, pa rekao bih i Australija. Argentina ima odlicnu petorku i prasinare, ali isto to ima i Slo, pa su mozda prasinari Argentine i kvalitetniji.

Videh edit. 


Edited by losmi17, 06 September 2014 - 16:10.


#17 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 September 2014 - 16:10

Sigurno smo mi, Hrvati i Francuzi ispred njih :lol: Narocito Hrvati. Ne pricamo o idealnim timovima, nego o ovima koji su ovde, Litvanija i Francuzi nemaju pleja, sto ih eliminise iz bilo kkave ozbiljne price.


Edited by McLeod, 06 September 2014 - 16:11.


#18 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:12

Sigurno smo mi, Hrvati i Francuzi ispred njih :lol: Narocito Hrvati.

po kvalitetu, jos kako.. to tie no brainer ;)



#19 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:13

Sigurno smo mi, Hrvati i Francuzi ispred njih :lol: Narocito Hrvati. Ne pricamo o idealnim timovima, nego o ovima koji su ovde, Litvanija i Francuzi nemaju pleja, sto ih eliminise iz bilo kkave ozbiljne price.

Nema ni Slovenija frontcourt. Francuska 2 pleja su pojam za frontcourt Slovenaca. Da nema G. Dragica, on bi bili na nivou Dominikane.

Hrvati imaju odlican sastav. To sto su oni luzeri, to je druga stvar.



#20 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 06 September 2014 - 16:14

Lenji Spanci i njihova lezernost, ne radi live statistika za USA-MEX :rant:



#21 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 06 September 2014 - 16:16

Nikad mi nece biti jasno  kako profesionalni kosarkas kada ostane sam promasi ceo obruc.



#22 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 September 2014 - 16:21

Nema ni Slovenija frontcourt. Francuska 2 pleja su pojam za frontcourt Slovenaca. Da nema G. Dragica, on bi bili na nivou Dominikane.

Hrvati imaju odlican sastav. To sto su oni luzeri, to je druga stvar.

 

Nije, upravo je o tome stvar, gledamo partije i kako ove ekipe igraju, a ne imaginarno kako bi to trebalo da izgleda. Sta bi mi bili bez Tea recimo takodje nije predmet rasprave.



#23 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 06 September 2014 - 16:22

Konačno Curry!



#24 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:24

Nije, upravo je o tome stvar, gledamo partije i kako ove ekipe igraju, a ne imaginarno kako bi to trebalo da izgleda. Sta bi mi bili bez Tea recimo takodje nije predmet rasprave.

Ajde da se dogovorimo. Je l govorimo o kvalitetu ekipa na papiru ili partijama koje pruzaju na svetskom ?

Na papiru, Slo mi svakako nije u 8. Na terenu jeste, ali samo zato sto je upala u taj deo kostura. Kako bi po tebi Slo prosla da je bila u nasoj grupi?



#25 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 06 September 2014 - 16:25

pa ocemo da crtamo?

 

slovenia:

goran, ok-nba level, nema sta...

zoran, el level

i to je to, sve ostalo aba-ec level...

 

vrancuska:

batum, nba level

diaw, nba level

gobert i furnier igraju u nba, al to je vise el level..

ertel i zo, el level

sve ostalo ec level

 

rvacka:

75% sastava im je el level, sad sto kad se skupe da igraju za repku, dobiju luzerski mentalitet, to je nesto drugo..

u svakom slucaju, vrlo brzo ce i tekma fra-cro, pa cemo videti dal su probili taj luzerski mentalitet, ne bi me cudilo da i prodju danas..

 

srbija:

teo, bjelica i krstic, el level, i to sam "vrh"..

bb kao rising star el..

raduljica takodje kao el level..

i ostalo ec i aba prasinari...



#26 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 September 2014 - 16:27

Zasto bi govorili o kvalitetu ekipa na papiru? :D ne znam, jer nije bila u nasoj grupi. Mada verujem da bi bili bar treci, mozda i drugi. Mada ne verujem da bi dobili Brazil, zbog frontcourta. Dragic bi Francuze dobio sam.

 

A to poredjenje igraca po pozicijama znamo kako se obicno zavrsava. Ali kad vec hocete, NBA level plej vredi kao svi francuski NBA i EL leveli zajedno. A mozda i vise.


Edited by McLeod, 06 September 2014 - 16:28.


#27 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 06 September 2014 - 16:28

USA razmontirala Mexico :D



#28 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 06 September 2014 - 16:30

Ko ce biti prva opcija Cikaga u napadu? Gasol? Posto je Rouz katastrofalan.


Edited by Zvezdinho, 06 September 2014 - 16:30.


#29 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 06 September 2014 - 16:31

Zasto bi govorili o kvalitetu ekipa na papiru? :D ne znam, jer nije bila u nasoj grupi. Mada verujem da bi bili bar treci, mozda i drugi. Mada ne verujem da bi dobili Brazil, zbog frontcourta. Dragic bi Francuze dobio sam.

Uf, nikako se ne slazem. Ne mozemo dokazati, ovo spada u SBB KBB.

Litvanija, koja je prosecna defanzivna ekipa ih je spustila na 62 poena. Protiv Ozija su odigrali u naletu. Ostali protivnici bas i nisu za neki komentar. Defanzivno su slabi, zamisli sta bi Spanci i Brazilci radili sa njihovim frontcourtom. Pa i Francuzi sa Goberom, Lovernjom i Diaom.



#30 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 06 September 2014 - 16:31

Amerikanci moraju da zakucaju Rouza na klupu u finalu. Majami ce opet biti jaci od Cikaga.