Grupa D
1.Angola
2.Australija
3.Korea
4.Litvanija
5.Meksiko
6.Slovenija
Raspored:
30.8.2014. (12:30) Angola-Koreja
30.8.2014. (16:30) Slovenija-Australija
30.8.2014. (19:00) Meksiko-Slovenija
31.8.2014. (12:30) Koreja-Australija
31.8.2014. (16:30) Slovenija-Meksiko
31.8.2014. (19:00) Litvanija-Angola
2.9.2014. (12:30) Angola-Meksiko
2.9.2014. (16:30) Australija-Litvanija
2.9.2014 (19:00) Koreja-Slovenija
3.9.2014. (12:30) Meksiko Australija
3.9.2014. (16:30) Slovenija-Angola
3.9.2014. (19:00) Litvanija-Koreja
4.9.2014. (12:30) Australija-Angola
4.9.2014. (16:30) Koreja-Meksiko
4.9.2014. (19:00) Litvanija-Slovenija
Domacin ove grupe bice Gran Canaria tacnije grad Las Palmas.Las Palmas je najveci grad na ovom ostrvu.
Dvorana Gran Canaria izgleda ovako:
ROSTER:
Slovenija Koreja
-Jure Balazic(bez kluba) #4 Taejong Moon(Changwon LG Sakers,)
-Jaka Blazic(Crvena Zvezda) #5 Chan Hee Park(Anyang Korea Ginseng Corporation )
-Goran Dragic(Phoenix Suns) #6 Donggeun Yang(Ulsan Mobis Phoebus)
Zoran Dragic(Unicaja) #7 Taesul Kim(Jeonju KCC Egis)
-Jaka Klobucar(Ulm) #8 Jonghyun Lee(Korea University)
-Domen Lorbek(Gazientep) #9 Sunhyung Kim(Seoul SK Knights)
-Edo Muric(Bez kluba) #10 Sungmin Cho(Busan KT Sonicboom)
Alen Omic(Olimpija) #11 Heeyong Yang(Anyang Korea Ginseng Corporation )
-Klemen Prepelic(Banvit) #12 JOO Sung Kim(Wonju Dongbu Promy )
-Uros Slokar(bez kluba) #13 Ilyoung Heo(Goyang Orions )
-Miha Zupan(Usak Sportif) #14 Sekeun Oh(Sangmu, Mungyeong)
- Aleksej Nikolic(Spars Sarajevo) #15 Jongkyu Kim(Changwon LG Sakers)
Australija Angola
David Andersen(Strasbourg) Milton Barros(G.D. Interclube Luanda)
Cameron Bairstow(Chicago Bulls) Olimpio Cipriano(C.R.D. Libolo)
Aron Baynes(San Antonio Spurs) Aramndo Costa(CD Primero Agosto)
Ryan Broekhoff(Besiktas) Roberto Fortes(Atletico Petroleos)
Matthew Dellavedova(Cleveland Cavaliers) Edson Ndoniema(Primero Agosto)
Dante Exum(Utah Jazz) Gildo Santos(Primero Agosto)
Adam Gibson(Adelaide 36ers) Valdelicio Joaquim(Atletico Petroleos)
Chris Goulding(Cai Zaragozza) Joaquim Gomes(Primero Agosto)
Joe Ingles(Maccabi Tel Aviv) Reggie Moore(Primero Agosto)
Nathan Jawai(Galatasaray) Yanick Moreira(Mustangs SMU)
Brock Motum(Granarolo Bologna) Islando Manuel(Primero Agosto)
Brad Newley(Herbalife Gran Canaria) Eduardo Mingas(Libolo)
V
Litvanija Meksiko
Martynas Pocius(Galatasaray) Noe Alonzo(Halcones Xalapa)
Adas Juskevicijus( Lietuvos rytas) Gustavo Ayon(Atlanta)
Mindaugas Kuzminskas(Unicaja) Fernando Benitez(Ostioneros de Guaymas)
Darjus Lavrinovic( Reggio emilia) Francisko Cruz(Pioneros)
Jonas Maciulis(Real Madrid)
Renaldas Seibutis(Darussafaka) Gabriel Giron( Fuerza Regia)
Simas Jasaitis(Lokomotiv kuban) Jesus Gonzalez(Caballeros de Culiacan)
Donatas Montiejunas(Houston) Jorge Gutierrez(Brooklyn Nets)
Ksistof Lavrinovic(Valencia) Hector Hernandez(Atleticos de San German)
Paulius Jankunas(Zalgiris) Roman Martinez(Soles Mexicali)
Jonas Valanciunas(Toronto) Orlando Mendez(Halcones Xalapa)
Sarunas Vasiliauskas(Sopot) Pedro Meza(Halcones Xalapa)
Adam Parada(Halcones Xalapa)
Marco Ramos(Halcones Rojos Veracruz)
Paul Stoll(Gigantes)
Adrian Zamora(Osos de Jalisco
Edited by Mile1, 28 August 2014 - 16:52.