Jump to content


Photo

Razlike u godinama ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
41 replies to this topic

#1 Darkinside

Darkinside
  • Members
  • 30 posts

Posted 27 August 2014 - 17:43

Inteligencija? Fizički igled? Harizma? Novac,moć,uticaj? Nešto sasvim deseto?

 

Voleo bih da pročitam i vaša mišljenja o tome koliko smatrate ovakve veze zaista iskrenim i u neku ruku potrebnim ili ne.Da pojasnim,što se mene lično tiče,svaka razlika iznad 10 godina predstavlja nešto ne sasvim dobro.A o onima iznad 20 da ne govorim.Prvenstveno zbog biologije.Kakva je budućnost takvih ljudi za 20 godina? Jedno je na vrhuncu a drugo jednom nogom u ''grobu''.A da ne izuzmem i generacijske raztlike koje doplivaju tada kada se počinju svoditi računi. (Ovo gore napisano je moje mišljenje u veoma grubim i kratkim crtama)

 

Ali,opet takve veze postoje.Šta ljude navodi na to?

 

Ne želim da se ova tema samo svede na priče o sponzorušama,sponzorima i toj sorti ljudi.Bez obizra na to što su ovakve veze etiketirane tim obeležijima. Mnogo me više zanimaju te iskrene priče zaljubljenih ljudi.Odnsno,da budem precizniji,mišljenja svih ostalih ljudi o tome.

 

 

 

 

 



#2 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 27 August 2014 - 19:22

 

 

Šta ljude navodi na to?

 

naucna znatizelja -_-

 

http://www.b92.net/z...7&nav_id=892901



#3 Darkinside

Darkinside
  • Members
  • 30 posts

Posted 27 August 2014 - 22:07

naucna znatizelja -_-

 

http://www.b92.net/z...7&nav_id=892901

 

U ovoj vesti ne postoji,ali u vec u sledecim ima i kako najbrže do nje ;)

Realnost je izgleda sasvim drugačija i čudnija :lol+:


Edited by Darkinside, 27 August 2014 - 22:10.


#4 Ghani Baba

Ghani Baba
  • Members
  • 65 posts

Posted 29 August 2014 - 22:17

mozak je ( pa nema te reci koja bi ga savrseno opisala)



#5 srleprle

srleprle
  • Members
  • 1,718 posts

Posted 20 September 2014 - 21:11

Evo jedan zanimljiv primer. Moj ekstra ortak(24) je u seksualnoj vezi sa ženom (34). I jednom i drugom treba seks bez emocija, nikakvo držanje za ruke, izlasci samo krevet. Dogovor je da kad i ako nadju nekog drugog koji ih upotpunjuje ili ona sa kojim bi zelala brak da raskinu. Ja mu aplaudiram, svaka mu čast.

#6 tom-m

tom-m
  • Banned
  • 301 posts

Posted 20 September 2014 - 21:13

Čarobna formula je godine / 2 + 7

 

Znanstvenom metodom sam došao do te formule, nema greške.



#7 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 03 October 2014 - 18:10

Moja drugarica lepo kaze, mladji 2 i vise godina su balavci, stariji 10 i vise godina su leshevi.. .A generalno, svako ima neku svoju zelju i potrebu. Bitnije je valjda kako se kapirate od godina. Ako on slusa bitlse a ti house ili komercijalu sa vh1, dzaba vam to. On zna ko je Selindzer, a ti si poslednji put citala knjigu u srednjoj i to jer si morala, dzaba ti takva veza (isto je i kad je zensko starije).


Edited by mad for red, 03 October 2014 - 18:11.


#8 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 03 October 2014 - 22:12

Da, bas je neko balavac sa 2 godine mladji ako ona ima 30+ godina ... a ti lesevi ako imaju para su obicno najbolji izbor pa mogu biti i 25+ godina stariji. 



#9 Zonpi

Zonpi
  • Members
  • 304 posts

Posted 07 October 2014 - 12:44

Ako ona ima 70 a on 90 onda moze.



#10 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 20 April 2015 - 16:54

Ova tema je postavljena na nacin kao da je rijec o nekoj bolesti :blush:

 

Osoba od 25 godina moze biti dovoljno zrela da ima fantasticnu vezu s nekim od 40 i kusur godina. Takodjer neko od 30 i kusur moze imati toliko vjetrova u glavi da ce mu bolje odgovarati neko od 19, nego neko istih godina. Prema tome vrijedi isprobati ono sto nas zanima! Uti live!



#11 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 20 April 2015 - 18:01

Ako taj sa 30 i kusur ima vjetrova u glavi, pa se spoji sa nekim/om od 19....

...eventualno, onaj/ona od 19 postane zreo/zrela (vjetrovi u glavi ga napuste)...

sta cemo onda?



#12 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 20 April 2015 - 18:17

Ako taj sa 30 i kusur ima vjetrova u glavi, pa se spoji sa nekim/om od 19....

...eventualno, onaj/ona od 19 postane zreo/zrela (vjetrovi u glavi ga napuste)...

sta cemo onda?

 

Mi nista, ali oni neka rade sta ih je volja :wub:



#13 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 22 April 2015 - 16:08

Zene od 50+ godina, koje su u vezi sa mladicima od 30 - veoma su samouverene i lishene svake sujete ili - imaju odlicne hirurge plasticare i dovoljno novca da se kod njih odrzavaju. Vreme, gravitacija i oskidacija cine svoje i dodju godine kad vishe nishta nije isto kao pre. Ziveti sa tim nije nikakav problem ali pokazati to nekom cija je koza glatka, telo jedro, mlado.....mogu da razumem da se pronadju srodne dushe u telima koja su u tako razlicitim fazama zivota no, zar u tom slucaju prijateljstvo nije dovoljan razlog da se neguje prisnost i bliskost te (prijateljske) vrste?

Ne bih mogla da budem u vezi, danas, cak ni sa mushkarcem, vrshnjakom, kojeg sam odbila u mladosti i koji me pamti kao mladu. Ne bi bilo fer. 


Edited by highlanderka, 22 April 2015 - 16:10.


#14 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 22 April 2015 - 17:43

 

Ne bih mogla da budem u vezi, danas, cak ni sa mushkarcem, vrshnjakom, kojeg sam odbila u mladosti i koji me pamti kao mladu. Ne bi bilo fer. 

 

 

 

ali zasto?

 

pa nije ta osoba ostala zamrznuta u vremenu pa da ti se podsmeva sto si ga nekad odbila

  dok je on, danas, za razliku od tebe jos uvek lep ...tj. mumificiran :lol+:



#15 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 22 April 2015 - 18:51

Slazem se po pitanju vrsnjaka. Zasto da ne? Dajte mu malo vise postovanja od pretpostavke da bi tako razmisljao o vama. Uostalom, recimo da je tako, pa u tom slucaju ne bi bio ni vredan vase paznje. Sve to o mladosti, kozi, itd, pa to je neki period zivota relativno mnogo kraci od ovog drugog sa borama  ;) . Tako da, budite vi fer i dajte mu sansu koju je propustio u mladosti.  :)