Jump to content


Photo

SuperManager Fantasy SP 2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
490 replies to this topic

#1 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 27 August 2014 - 16:49

http://supermanager....l/principal.php

 

 

Liga : B92 FORUM

 

Pass: trtemrte

 

 

Ovde cete naci ligu - http://supermanager....bir.php?grupo=B

 

Kada se otvori podforum za SP mozete ovu temu da prebacite tamo.



#2 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 27 August 2014 - 17:13

Pridruzio sam se ekipa KK Duvaniste ... Samo mi nesto nije jasno da li ima opcija da postavim prvu petorku ili se bodovi od svih igraca racunaju ?



#3 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 27 August 2014 - 17:14

Nema opcije za prvu petorku.Svi bodovi se racunaju.



#4 avenija032

avenija032
  • Members
  • 922 posts

Posted 27 August 2014 - 17:17

Posle koliko vam je stigao mejl? Meni ne stize...



#5 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 27 August 2014 - 17:18

Nije ni meni ali ja ni ekipu ne mogu da sastavim iz nekog razloga :D



#6 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 27 August 2014 - 17:19

Posle koliko vam je stigao mejl? Meni ne stize...

Meni jos uvek nije stigao ali i bez mejla mozes da se ulogujes i napravis ekipu.



#7 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 27 August 2014 - 17:21

Stigao mi je posle minut-dva.

 

Kapiten ekipe jedan jedini , neponovljivi :

 

347574_kosarka-zvezda-megavizura020613-f

 

;)



#8 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 27 August 2014 - 17:47

Koliko moze maximalno igraca iz jedne reprezentacije?



#9 sule45

sule45
  • Members
  • 359 posts

Posted 27 August 2014 - 20:19

kod centara bas dobar izbor jeftinih, ne mogu se odlucim :)



#10 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 28 August 2014 - 06:28

Da, ali zato kod krila je nemoguce naci krstenog igraca, izuzev ovih par najskupljih.



#11 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 28 August 2014 - 11:08

Ja zadovoljan kako sam sastavio ekipu ubacio sam samo neka 2 anonimusa jedan Koreanac jedan iz Irana ovi ostali svi top igraci :)



#12 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 28 August 2014 - 11:21

Meni non stop javlja da je moj mejl vec u upotrebi a pouzdano znam da nije :D

 

EDIT : ipak je bilo zauzeto korisnicko, resio sam to i upao :)


Edited by karipesic, 28 August 2014 - 11:35.


#13 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 August 2014 - 11:42

nemam vremena da tumacim ovaj cudan sajt kroz gugl_translejt

 

boduje se prema indexima igraca ali se ne racunaju faulovi? ili fibin sajt ne racuna faulove a oni racunaju??

jal' se menja nakon svakog kola? i koliko igraca??

 

zahvaljujem na eventualno sturim odgovorima



#14 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 28 August 2014 - 11:45

nemam vremena da tumacim ovaj cudan sajt kroz gugl_translejt

 

boduje se prema indexima igraca ali se ne racunaju faulovi? ili fibin sajt ne racuna faulove a oni racunaju??

jal' se menja nakon svakog kola? i koliko igraca??

 

zahvaljujem na eventualno sturim odgovorima

 

Racunaju se faulovi. To ti je ovo FP -faltas personales. 

 

 

 

VAL = (PTS + ASIS + REB + TAPF + BR + T1C + T2C + T3C - BP - FP - T1I - T2I - T3I)

PTS = PUNTOS, ASIS = ASISTENCIAS, REB = REBOTES, TAPF = TAPONES A FAVOR, BR = BALONES ROBADOS, T1C = TIROS LIBRES CONVERTIDOS, T2C = TIROS DE 2 CONVERTIDOS, T3C = TRIPLES CONVERTIDOS, BP = BALONES PERDIDOS, FP = FALTAS PERSONALES, T1I = TIROS LIBRES INTENTADOS,T2I = TIROS DE 2 INTENTADOS, T3I = TRIPLES INTENTADOS.

 

 

Ce pomisle ljudi da stvarno znam spanski, vec su mi slali pm da im prevodim sta znaci ovo i ono :D



#15 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 28 August 2014 - 11:45

Za one koji zele da se registruju mozda je malo komplikovano zato sto je na spanskom pa evo da olaksam malo.

Ovo je upusto jos od prosle godine za Evropsko u Sloveniji:

supermanager.acb.com/

Otkljucani su timovi za fantazi spanske kosarkaske lige!!!

Evo za sve koji imaju problem sa registracijom.Svi koraci od ulaska na sajt fantazija do verifikacije naloga u mailu

1. supermanager.acb.com/ 2. registrarme ahora 3. Alta de usuario en el Club ACB.COM

4. korak unosenje podataka u polja sa oznakom (*) jer su ta polja obavezna za unos trazenih podataka! -(*)Nombre: upisati ime -(*) Primer Apellido: upisati svoj nadimak/ime oca i sl. -(*) Segundo Apellido: upisati prezime -Fecha de Nacimiento: datum rodjenja -(*) Sexo: obeleziti pol na krugic pored opcije Masculino / Femenino (musko/zensko) -(*) E-mail: uneti mail adresu -(*) Domicilio: uneti drzavu (Srbija) -(*) Nº Portal: posta grada (11000 za BG) -Piso / Planta / Escalera / Puerta: nije obavezno , pa sam to izostavio -(*) Población: sta ovde unesete stajace u zagradi uz vas nick na tabeli plasmana , moj predlog je da upisete drzavu ili grad odakle ste -(*) Provincia: odabrati bilo koju od ponudjenih -(*) C.P.: tu sam uneo pozivni za drzavu (381 za Srbiju) -(*) País: izabrao sam Yugoslavia od ponudjenih drzava -Teléfono : neobavezno ; ostavio prazno -Móvil: neobavezno ; ostavio prazno -(*) Tipo de conexión: izabrati koju konekciju koristite / meni je ADSL -(*) Vinculación con el mundo del basket: sta ste u svjetu kosarke opcija po zelji odgovor Otras je ako nije nista od ponudjenog -Estado laboral: neobavezno / nisam nista stavio -Profesión o sector: profesija kojom se bavite...isto neobavezno pa ne morate nista obiljeziti

Naredna tabela Datos de Baloncesto je anketa ali ima jedan obavezan korak , ostalo se ocenjuje od 0 do 5 ocjenama , koja vam je najdraza ekipa ACB lige i NBA lige...ja sam tu sve popunio i ocijenio -(*) Tuvo conocimiento de ACB.COM por: kako ste saznali za ovaj sajt ; odabrati bilo koju od ponudjenih opcija

Naredna tabela i poslednja je najvazniji za fantazi nick i pass koji cete unositi pri svakom ulasku na fantazi

(*) Usuario (Nick): unesite odabrani nick (*) Contraseña: password (*) Confirmar contraseña: potvrdi/ponovi passvord

unieti kod (brojeve i slova 2 reda nize)

-spustiti se na dno stranice i kliknuti

Aceptar condiciones y Enviar

5. korak uci na svoj E-Mail koji ste stavili pri popunjavanju registracije za sajt fantazija i tamo aktivirati nalog na Activar cuenta

Eto , "samo" ove korake treba uneti i nakon toga mozete pristupiti fantaziju i sastavljanju timova

Sto se tice cena igraca tu je 70.000 ekvivalent prosecnom indexu 1 tj 700.000 je cijena igraca koji mora napraviti index 10 da bi zadrzao cenu